Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - .i
Añadido 06 dic. 2025

.i

@iimiumy
Número de suscriptores: 1 688
Fotos: 687
Videos: 3
Enlaces: 24
Descripción:
працюю над комішками rus dni
Fuente

.i | Де ви публікуєтеся крім тг, і ваша позиція щодо твітеру якщо там публі...

Logotipo de la comunidad de telegram - .i .i @iimiumy
380 Vistas/Alcance 2026-03-19 19:34 Mensaje №3948
Де ви публікуєтеся крім тг, і ваша позиція щодо твітеру якщо там публікуєтеся? Інста, тікток, девіант арт, блюскай, кара, твітер та тамблер... Суюся усюди, де тільки можнаНажаль в мене вже є аудиторія в тві, яку я дуже люблю, є замовники, тому я продовжую там публікуватися (була спроба кинути тві, через те шо там зараз коїться, але в мене там велика база для комішок, тому я повернулась)А де ви навчалися? Якщо це звісно не сильно відверте Навчалася у київському університеті культури, якщо ви саме про навчальний закладМалювали у кліп студіо колись? Як вам прога якщо користувалися? Якщо користувалися, то ви платили чи піратка? Була спроба, завантажувала якусь зламану піратку, але швидко видалилаСама прога класна, але саме мені, як людині яка рідко малює у діджі, немає сенсу купувати підпискуЧи є вас улюблена комп'ютерна гра? Я дуже полюбляю сайлент хіл (зараз проходжу 2 ремейк, мрію колись пройти і сайлент хіл ф), лефт 4 дед, аутласт тріалс, ліга (люблю і ненавіжу), валорант та усякі броділкі з друзями полюбляюВи навчались в художці чи ви самоучка? Навчалася 6 років, не можу сказати що художка дала мені багато, бо усьому шо вмію я вчилася сама