Fuente
.i | Де ви публікуєтеся крім тг, і ваша позиція щодо твітеру якщо там публі...
380 Vistas/Alcance
2026-03-19 19:34
Mensaje №3948
Де ви публікуєтеся крім тг, і ваша позиція щодо твітеру якщо там публікуєтеся?
Інста, тікток, девіант арт, блюскай, кара, твітер та тамблер... Суюся усюди, де тільки можнаНажаль в мене вже є аудиторія в тві, яку я дуже люблю, є замовники, тому я продовжую там публікуватися (була спроба кинути тві, через те шо там зараз коїться, але в мене там велика база для комішок, тому я повернулась)А де ви навчалися? Якщо це звісно не сильно відверте
Навчалася у київському університеті культури, якщо ви саме про навчальний закладМалювали у кліп студіо колись? Як вам прога якщо користувалися? Якщо користувалися, то ви платили чи піратка?
Була спроба, завантажувала якусь зламану піратку, але швидко видалилаСама прога класна, але саме мені, як людині яка рідко малює у діджі, немає сенсу купувати підпискуЧи є вас улюблена комп'ютерна гра?
Я дуже полюбляю сайлент хіл (зараз проходжу 2 ремейк, мрію колись пройти і сайлент хіл ф), лефт 4 дед, аутласт тріалс, ліга (люблю і ненавіжу), валорант та усякі броділкі з друзями полюбляюВи навчались в художці чи ви самоучка?
Навчалася 6 років, не можу сказати що художка дала мені багато, бо усьому шо вмію я вчилася сама