Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - .i
Añadido 06 dic. 2025

.i

@iimiumy
Número de suscriptores: 1 688
Fotos: 687
Videos: 3
Enlaces: 24
Descripción:
працюю над комішками rus dni
Fuente

.i | Добрий день, я ваш фанат, дякую, люблю вас, любіть себе, в серці назав...

Logotipo de la comunidad de telegram - .i .i @iimiumy
379 Vistas/Alcance 2026-02-26 14:46 Mensaje №3879
Добрий день, я ваш фанат, дякую, люблю вас, любіть себе, в серці назавжди Дякую і я вас люблю дуже!!!! бережіть себе ❤️‍🩹❤️‍🩹у вас чарівні малюнки, мрію якось замовити один 🥹 Знали б ви як приємно це чути 😭 дякую величезне, сподіваюсь ваша мрія здійсниться!Іноді у мене виникає почуття наче щоб добитися массового прогресу у малюванні та взагалі бути на рівні треба витрачати уіесь свій час на малювання, прокидатися і малювати до вечора, більше нічого іншого не робити( в плані інші інтереси). Чи бувало у вас таке відчуття, що можете сказати щодо цього? Нажаль в малюванні нема меж досконалості, завжди є та треба чомусь вчитися, а щоб як мінімум підтримувати той рівень який маєш треба регулярно малюватиВ мене таке відчуття ПОСТІЙНО, але цей понурений, як мені здається, стан, стосується людей які занадто на себе тиснуть і вимагають від себе занадто великого та недосяжного, не вміючи розслабитися та насолоджуватися процесом, адже для чого ми малюємо? Аби передати свої почуття, емоції, своє бачення, показати шо в середині, а вже тільки після аби заробити на цьому, але це "після" виходить на передній план і з'являється купа комплексів та страхів, бо хтось крутіший і в нього більше замовників, хтось кращій і я маю його наздогнати і мій рівень/скіл/стиль/вміння/бачення гіршіВаш прогрес наздожене вас у будь-якому випадку, але чи помітите ви його за горою хейту та зневаги до себе? Насолоджуйтесь тим, що робите, і обов'язково робіть відпочинок і займаєтеся іншими речами, які вам подобаються