Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ігор Терехов
Añadido 14 jul. 2024

Ігор Терехов

@ihor_terekhov
Número de suscriptores: 148 168
Fotos: 1,320
Videos: 161
Enlaces: 94
Descripción:
Харківський міський голова, голова Асоціації прифронтових міст та громад
Fuente

Ігор Терехов | 40 років тому Чорнобиль забрав у людей не лише домівки.Він забрав спок...

Logotipo de la comunidad de telegram - Ігор Терехов Ігор Терехов @ihor_terekhov
122 000 Vistas/Alcance 2026-04-26 06:09 Mensaje №3844
40 років тому Чорнобиль забрав у людей не лише домівки.Він забрав спокій. Забрав довіру до повітря, яке вмить стало отруєним радіацією та страхом. Забрав упевненість у тому, що рідні повернуться зі зміни. Забрав право жити звичайним життям і не боятися невидимого ворога.Але серед того страху були люди, які пішли назустріч біді, щоб урятувати інших.Пожежники. Енергетики. Медики. Військові. Усі, хто в ті дні став між катастрофою і життям.Багато хто заплатив за це здоров’ям. Багато хто - життям.Тому пам’ять про Чорнобиль - це не про сухі дати. Це про дуже просту істину: безпека людини має бути понад усе.Понад байдужість. Понад поспіх. Понад будь-які рішення, за які потім платять людськими долями.Урок Чорнобиля ми маємо запам’ятати назавжди.Життя людини має бути першим пріоритетом для всіх, хто ухвалює рішення. І коли настане мир, ми відбудуємо не просто будинки, дороги й міста. Ми збудуємо країну, де безпека - не гасло, а щоденна турбота про людей.Країну, яка розвиває технології, але не забуває про відповідальність. Яка береже природу. Яка робить висновки - й не повторює помилок.Це наш обов’язок перед тими, хто рятував світ тоді. І перед дітьми, які житимуть тут після нас.