🚜 Сьогодні, мав приємну нагоду спостерігати за значним вкладом у розвиток аграрної галузі в нашому регіоніУ селі Овадне відбулося урочисте відкриття Навчально-практичного центру сучасних аграрних технологій на базі відділення Регіонального професійного коледжу м. Володимир. Створення центру стало можливим у межах державної ініціативи #100майстерень, а загальна вартість проєкту склала 19 млн грн. Варто відзначити, що й наша громада була долучена до цього проєкту, виділивши співфінансування у розмірі 400 тис. грн.За ці кошти у Навчально-практичному центрі проведено масштабну реконструкцію приміщень, благоустрій території та створено сучасну потужну інфраструктуру, закуплене нове обладнання, на якому практикуватимуться студенти.🤝 Особисто привітав директора Регіонального професійного коледжу Володимира Юрія Мозоля, адже аграрний сектор - це основа нашої економіки. Оновлення даного закладу відкриває нові перспективи для аграрної освіти Волині. Нехай він стане центром навчання висококваліфікованих фахівців та принесе процвітання нашому району та державі загалом.
🤝 Разом з очільниками Устилузької та Поромівської громад підписали меморандум про співпрацю у сфері зеленої енергетики30 квітня з очільниками Устилузької і Поромівської ТГ Віктором Поліщуком та Олегом Савчуком, а також директором ТОВ "ЮДІПІАР РЕНЮВАБЛЗ" Сергієм Євтушенком, підписали меморандум про співпрацю щодо створення першого в Україні промислово-енергетичного кластера на основі ВДЕ - сонячної, вітрової енергії та "зеленого водню". ♻️ Варто зазначити, що у громаді уже є напрацювання щодо розміщенням на території громади вітрових станцій. Протягом трьох років у селі Ласків встановили тимчасову стометрову вежу, яка міряла силу і потоки вітру. Було викуплено та передано в комунальну власність громади близько десяти ділянок, на яких потенційно можна будувати вітрові станції.Даний меморандум - ще один крок до того, щоб у Володимирській громаді найближчим часом запрацювали вітрові станції. Це дасть змогу виробляти енергію вітру, отримувати додаткові надходження до бюджету у вигляді податків та зменшити енергозалежність громади від зовнішніх джерел електроенергії. Передбачається, що ця співпраця слугуватиме каталізатором для стійкого соціально-економічного зростання громади, технологічного та промислового оновлення регіону та його інтеграції до енергетичного ринку Європейського Союзу.
🕊️ Шановні мешканці Володимир-Волинської міської територіальної громади!Щиро вітаю вас зі світлим святом Воскресіння Христового!Це вже не перший Великдень, який ми зустрічаємо в умовах війни. Російський агресор продовжує обстрілювати мирні міста, руйнує домівки, нищить усе живе. Але він не зможе знищити головного — нашої сили духу, віри й любові до життя: у наших домівках знову пахне пасками, діти за родинним столом писали писанки, а господині приготували великодні кошики. Це величне свято не тільки про традиції, а про родинне тепло, турботу одне про одного й молитву, що йде з глибини серця. Молитву за Перемогу і за мир, за тих, хто сьогодні боронить нашу землю на передовій, хто не за столом, а в окопах. Їхня мужність — наш захист і наш приклад незламності. Тож щиро бажаю всім жителям нашої дружної громади міцного здоров’я, душевного тепла, віри, що світло завжди перемагає темряву. І хай це Воскресіння буде символом не лише духовного оновлення, а й стане початком нового життя для нашої країни — сильної, вільної, мирної та квітучої!✨ Христос Воскрес! Воістину Воскрес!З Великоднем, дорогі земляки!
Відбулась важлива сесія, одним із значущих питань якої став розподіл вільних залишків у бюджеті громади. Зокрема, забезпечуємо і далі підтримку Сил безпеки і оборони, куди спрямовуємо понад 25 млн грн.Виділяємо 40 млн грн на продовження будівництва центру реабілітації для військових, 32 млн грн – на будівництво укриття ліцею ім. Цинкаловського.На соціальні потреби піде 22 млн 900 тис. грн. З 1 січня виділятиметься по 10 тис. грн мобілізованим та мешканцям громади, хто уклав контракт із ЗСУ. Спрямуємо близько 10 млн грн на зарплату освітянам.Додаємо 1 млн 138 тис. грн на підключення когенераційної установки на одній із котелень міста. Близько 7 млн грн передбачено на поточний ремонт комунальних вулиць та дворів.На співфінансування капремонту ліфтів виділено 1,3 млн грн. Продовжено дію програми «Тепла оселя» на 2025-27 рр., що передбачає відшкодування з місцевого бюджету відсотків за кредитами, залученими ОСББ.Вдячний кожному депутату за конструктивний підхід і відповідальність у прийнятті рішень.
🕯️ 🇺🇦 Болюча звістка про іще одну нестерпну втрату сколихнула нашу громаду – захищаючи Україну, загинув наш земляк, старший солдат Паюк Віктор Петрович, 11.02.1988 року народження. Віктор, не вагаючись, добровільно долучився до війська на початку березня 2023 року та став на захист своєї родини та Батьківщини, повернувшись задля цього із закордону, де перебував на роботі. Мужній воїн загинув 20 лютого 2025 року під час виконання бойового завдання у Курській області рф. Важко уявити, як змиритися з втратою дружині, котра дуже кохала свого чоловіка, як пережити це горе синові та доньці, які більше ніколи не скажуть: «Тату!». Але вони пам’ятатимуть, що їхній татусь став до лав Небесного війська, аби вже звідти оберігати своїх рідних та кожного з нас. Щирі співчуття родині, побратимам, усім, хто знав загиблого. Низький уклін, честь та шана Герою, який віддав найдорожче заради мирного майбутнього вільної та незалежної України. Про зустріч тіла захисника та чин похорону буде повідомлено додатково.
Провів черговий прийом громадян, який традиційно відбувся у ЦНАПі. Поспілкувався з двома десятками мешканців, від яких надійшло загалом 14 звернень. Під час прийому порушувались питання, які здебільшого стосуються житлово-комунальної сфери. Так, зокрема, звертались щодо нарахувань за теплопостачання, облаштування паркомісць в дворі будинку на вул. Івана Франка, 4, проведення водопостачання та електрифікації житлового будинку, надання фінансової підтримки ОСББ. Мешканці також озвучували питання приватизації земельної ділянки, виключення квартири з числа службових, просування черги на житло, підтримки проєкту для дітей військовослужбовців та інші. Усі звернення детально розглянуті, а відповідні служби вже отримали доручення щодо їх опрацювання. Частину питань вдалося вирішити безпосередньо під час прийому, інші взяті на контроль для подальшого вивчення.Дякую всім мешканцям, які звернулися, за активну громадянську позицію. Відкритий до діалогу та готовий допомагати у вирішенні нагальних питань громади.
Сьогодні КП «Володимирське ТМО» відвідав заступник начальника ОДА Олександр Троханенко, начальник управління охорони здоров’я ОДА Юрій Легкодух та начальник РДА Юрій Лобач. Доєднався до цієї зустрічі, аби разом із генеральною директоркою Тетяною Ващук розповісти гостям, яких результатів вдалося досягти завдяки злагодженій роботі місцевої влади та адміністрації лікарні за останні 4 роки. Оглянули кілька оновлених відділень – невідкладної екстреної допомоги, хірургію та педіатрію, де зроблено не лише ремонт, а й придбано сучасне обладнання. У медичному закладі Володимира уже працюють експертні команди, котрі замінили МСЕК. Тож побували на засіданні однієї з таких команд. Насамкінець відвідали будівельний майданчик майбутнього реабілітаційного центру для військових, де наразі завершується зведення фундаменту. Обласні керманичі високо оцінили цей об’єкт, тож, сподіваюсь, що надалі матимемо фінансову підтримку його реалізації з різних джерел – не лише місцевого, а і обласного та державного бюджетів.
У перший день листопада відзначає ювілей іще один поважний обласний навчальний заклад, який розташований у самому серці нашого міста - Центр професійної освіти. За 70 років ця кузня робітничих професій підготувала понад 2000 фахових кадрів. Нині тут здобувають освіту за спеціальностями тракторист-машиніст, слюсар, електромонтер, кухар, кравець, а також опановують інші потрібні на ринку праці професії. Та славиться ЦПО не лише педагогічними здобутками, а і активною волонтерською діяльністю. З перших днів повномасштабного вторгнення тут приймали ВПО, годували людей, які стояли у чергах на кордоні, а найголовніше – усіляко допомагали та продовжують допомагати ЗСУ, шиючи одяг, плетучи сітки та купуючи необхідні речі. Щиро вітаю колектив, студентів, випускників та ветеранів центру із ювілейною датою. Дякую за вашу відданість справі та активну громадянську позицію.Бажаю всім наснаги, здоров'я та натхнення. Нехай ваш навчальний заклад і надалі буде прикладом якості освіти та професійного зростання!
Учора у міській раді провели виїзний День депутата. Символічно, що саме 25 жовтня 4 роки тому відбулись перші місцеві вибори у нашій громаді. За їхніми результатами обрано теперішній склад міської ради. Разом із депутатами відвідали низку об’єктів. Побували, зокрема, у ліцеї №5, де реалізовано проєкт з будівництва стадіону, а також облаштовано STEM- лабораторію, встановлено сонячні панелі. Поблизу цього закладу освіти – одна з міських котелень, яку цьогоріч переведено на щепу. Відвідали спорткомплекс, де добігають завершення роботи з капітального ремонту басейну, у приміщенні станції переливання крові обговорили подальше розміщення тут відділень лікарні. Насамкінець побували у ТМО, що нині є гордістю нашої громади.Оглядаючи установи, де за останні роки відбулися значні зміни, згадували з депутатами, з якими труднощами стикались, коли приймали відповідні рішення. Та результати говорять самі за себе – мешканці отримують якісні послуги та гарні умови для навчання, дозвілля й лікування. А це найголовніше.
Учора провів виїзний прийом громадян у селах громади. Загалом прийняв близько 40 мешканців, які здебільшого звертались щодо питань доріг, водопостачання та вуличного освітлення. Зокрема у Вощатині порушили питання заміни засувок на водогоні, підсипання доріг, облаштування футбольного поля, корчування кущів на кладовищі. Просили розглянути можливість виїзду пересувної аптеки, скаржились на перебої у роботі вуличного освітлення. У Новосілках звернулись щодо зрізання дерев біля церкви, підсипання ям, налагодження освітлення, а також відновлення автобусного рейсу до міста. Пропонували мешканці облаштувати у селі Алею Героїв. У Дігтеві порушували питання облаштування частини дороги від магазину до церкви, а також підсипання ям. Звертались і щодо ремонту водопроводу на вулиці Шахтарській. У Суходолах озвучили проблему підсипання вулиць, а також облаштування кладовища й вивезення сміття.Доручив вирішення питань відповідним керівникам підрозділів міської ради. Окремі з них взяв на особистий контроль.