Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ІЧНЯ СПРОТИВ
Añadido 12 dic. 2021

ІЧНЯ СПРОТИВ

@ichnya_sprotyv
Número de suscriptores: 1 413
Fotos: 453
Videos: 86
Enlaces: 79
Descripción:
Актуальна інформація в місті Ічня та Чернігівській області❗️✅ Чат: https://t.me/ichnya_sprotyv_chat Зворотний зв'язок: @IchnyaSprotyvFeedbackBot

👥 Número de suscriptores

1 413
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: +4

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 13,000 22-11-24 09:21
БІЛЬШУ ЧАСТИНУ ОБЛАСТІ ЗАЖИВЛЕНО, ОДНАК ТРЕБА БУТИ ГОТОВИМИ ДО ЧЕРГОВОГО БЛЕКАУТУ‼️ Шановні споживачі!Вчорашній день та сьогоднішня ніч виявилися для енергетиків меганапруженими – вперше з початку повномасштабного вторгнення росії від електропостачання було відключено більшу частину країни. Екстрені роботи з ліквідації наслідків терористих атак, які призвели до значних руйнувань в енергомережі України, тривають і досі.На Чернігівщині станом на 8 годину ранку більшість споживачів була заживлена. Досі без електропостачання залишаються мешканці Новгород-Сіверщини, Семенівщини, Коропщини та Козелеччини. Окрім того, з 7 ранку центральна диспетчерська служба НЕК «Укренерго» дала команду обмежити електропостачання в області на 129 МВт, а тому від розроблених раніше графіків енергетикам довелося відійти – зараз АТ «Чернігівобленерго» працює виключно за командами НЕК!Ситуація в енергосистемі України залишається дуже важкою, тож, хоч напруга в мережі і з’явилася, в будь-який момент треба бути готовими до чергового блекауту. Намагайтеся хоча б мінімально підготуватися до такого розвитку ситуації (зарядити телефони та інші гаджети, приготувати ліхтарики, запастися водою тощо), щоб вона не застала вас зненацька.Хоч ворог і намагається залишити нас без світла, тепла і води, цим він ніколи не зламає нашу єдність і жагу до Перемоги! Тримаймося! «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»
👁 1,400 22-08-10 08:04
⚡️У британській розвідці вважають, що Росія створила велике формування сухопутних військ для продовження війни в Україні.Про це йдеться у звіті Міноборони Великої Британії.У відомстві зазначили, що російські командири, швидше за все, і надалі стикатимуться з конкурентними оперативними пріоритетами посилення наступу на Донбасі та зміцнення оборони проти очікуваних українських контратак на півдні."Щоб підтримати операцію в Україні, Росія майже напевно створила нове велике формування сухопутних сил, 3-й армійський корпус (3 АК), базований у Муліно, у Нижньогородській області на схід від Москви", — йдеться у повідомленні.У розвідці припускають, що Росія, ймовірно, планує доукомплектувати значну частину 3-го AК новосформованими "добровольчими" батальйонами, які створюються по всій країні."Російські регіональні політики підтвердили, що потенційним новобранцям 3-го AК пропонуються вигідні грошові бонуси, коли вони відправляються в Україну. До набору приймаються чоловіки до 50 років і тільки з середньою освітою", — повідомили в МО Британії.Зазначається, що російський армійський корпус зазвичай складається з 15-20 тис. військовослужбовців."Але Росії, ймовірно, буде важко довести 3-1 АК до цієї кількості, враховуючи дуже обмежений рівень народного ентузіазму щодо добровільної участі в боях в Україні. Ефект 3-го AК навряд чи буде вирішальним для війни в Україні", — зазначили у британській розвідці.
👁 1,300 22-08-04 11:49
⚡️На Чернігівщині 3 серпня сталися два випадки, пов’язані з підривами вибухонебезпечних предметів. В одному з них травмувалася людина. Цю інформацію підтвердили в пресслужбі ГУ ДСНС області.Зокрема, один з них стався в селі Новий Биків Новобасанської громади. Так, під час обкошування узбіччя на протипіхотній міні підірвався трактор, що належить місцевому комунальному підприємству. Як повідомив сільській голова громади Микола Дяченко, внаслідок вибуху в трактора пошкодилося переднє колесо. Щодо водія, то він не травмувався.Під час огляду прилеглої території, додав Дяченко, вибухотехніки виявили ще дві міни — протитанкові. Їх знешкодили.Також в цей день в селі Количівка Іванівської громади внаслідок необережного поводження з вибухонебезпечними предметами постраждав місцевий житель, 1972 року народження. Його з травмою руки шпиталізували. Обставини інциденту наразі з’ясовуються.Як повідомили в поліції Чернігівської області, на місці події правоохоронці встановили, що 53-річний чоловік зберігав у дворі свого господарства два реактивні протитанкові гранатомети. В якийсь момент один з них раптово спрацював, внаслідок чого господар зазнав травм.Поліцейські вилучили з місця події два РПГ-18, один з яких перебував на бойовому взводі. Його вибухотехніки поліції знешкодили на місці.Слідчий відкрив кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
👁 1,200 22-08-03 12:53
⚡️У новому навчальному році форму навчання у школах Чернігівщини будуть визначати педагогічні ради конкретних шкіл разом з батьками учнів. Про це розповів начальник обласного управління освіти та науки Микола Конопацький, інформує Чернігівська ОВА."У Законі України «Про повну загальну середню освіту» чітко прописано, що структуру і тривалість навчального року, занять, відпочинку між ними, а також форму організації освітнього процесу визначає педагогічна рада конкретного закладу у межах часу, передбаченого освітньою програмою. Але під час воєнного стану це питання тісно опрацьовуватиметься з батьками. Це означає, що при виборі форми навчання: очної, дистанційної чи змішаної — буде врахована думка батьків", — запевнив начальник управління.За словами ж міністра освіти та науки України Сергія Шкарлета, якщо батьки побоюватимуться очного навчання, то вони зможуть вибрати будь-яку форму навчання для своєї дитини: дистанційну, індивідуальну чи навіть екстернат.Вищезгаданий вибір між кількома формами навчання буде лише в тих школах, які пройдуть спеціальне обстеження та отримають паспорти безпеки. В цих документах будуть зазначені показники руху до сховища, план евакуації, розрахунковий час тощо. Школи ж, які не матимуть відповідних укриттів та паспортів безпеки, працюватимуть виключно в онлайн-режимі.За словами Миколи Конопацького, наразі продовжують працювати комісії, які обстежують заклади освіти на предмет до офлайн-навчання. Загалом, із наявних 955 закладів (вищих, передвищих, професійно-технічних, загальноосвітніх, дошкільних та інших) вже обстежено понад половину.