Fuente
Андрій Странніков | 📣Про наболіле. Спробую відповісти на найбільш поширені питання щодо ...
281 Vistas/Alcance
2022-10-30 09:46
Mensaje №814
📣Про наболіле. Спробую відповісти на найбільш поширені питання щодо наявності/відсутності світла в окремо взятому мікрорайоні. Останні дні багато спілкуюсь з енергетиками та представниками влади. Технічних деталей та інсайдерської інформації дуже багато, тому деякі речі пояснювати дуже довго, а дечого не маю права говорити в принципі. Отже не дивуйтесь, якщо на деякі, здавалося б логічні та прості питання відповіді не буде. 💡 Одним із таких питань є «а чому мене відключають, а сусіда ні?». Звучить останнім часом дуже часто. Річ у тім, що Березняки - не окреме місто зі своєю закритою енергосистемою, а частина надзвичайно розгалуженої, побудованої ще в часи СРСР мережі міста. Тому не дивуйтесь, якщо умовні будинки номер 2 і 2-а живлять лінії з різних підстанцій, або й з різних районів (Дарницького і Дніпровського). Візуально виглядає як один будинок, а джерела живлення різні. 💡До речі, Київ також не є автономною системою, а підключений до енергосистеми України і від неї напряму залежить. Тому «прильоти» по Київській області в четвер, 27 жовтня знову розбалансували всі графіки відключень. Зараз система реагує на ті лінії, де найбільше перевантажень. Ви можете бачити світло у вікні сусіда і проклинати владу, за те, що воно там є, а у вас нема. Але ви не можете знати, скільки одночасно чайників, пральних машин та мікрохвильовок підключається до вашої лінії. А для системи важливий весь обсяг навантажень і світло якраз - не найбільше з них. Тому недаремно просять у пікові моменти зменшити споживання від потужних електроприладів - бойлерів, електродуховок, пральних машин тощо.💡Орієнтовно з вівторка обіцяють увійти в більш-менш планові графіки відключень. Знову ж таки, якщо не буде нових «прильотів» і виведення з ладу нових об‘єктів. Ворог б‘є не лише по об‘єктах генерації, а насамперед по розподільчих мережах. Щоб унеможливити транспортування до Києва електроенергії. Грубо кажучи, електроенергія в Україні є, але шляхи доставки її до Києва знищуються. 💡 Чого чекати надалі? Прогнозувати складно. Маємо справу з цинічним і аморальним нелюдом, який хоче знищити Україну та українців. Тому важко сказати, що ще прийде до його хворої голови. Як мінімум, необхідно запастись терпінням і з розумінням ставитись до тимчасових труднощів. Найближчим часом відключення не припиняться, а час відключення може бути збільшено. Збитки київської енергосистеми обчислюються мільярдами гривень і на відновлення потрібні не лише гроші, а й час і головне - безпека. ☝️Наостанок хочу запевнити, що енергетики цілодобово і на межі своїх сил і можливостей роблять все від них залежне. Ніхто не намагається свідомо погіршити ваше становище. Не хочу бути пафосним, але сьогодні справді внеском кожного в перемогу можуть бути прості речі - економія електроенергії та розуміння сьогоднішньої непростої ситуації. Разом переможемо!