Fuente
Андрій Странніков | Продовжуємо збирати ідеї щодо місця розташування майбутнього меморіа...
297 Vistas/Alcance
2023-10-05 14:25
Mensaje №853
Продовжуємо збирати ідеї щодо місця розташування майбутнього меморіалу березняківцям, які загинули захищаючи нашу незалежність та територіальну цілісність. Вчора разом з Віталієм Росляковим та КП по УЗН Дніпровського району оглядали ще одне потенційне місце. Там, де навесні висаджували привезені з Бахмута троянди. Що вже надає цій місцевості певного символізму.Як на мене, місце найбільш вдале. У самому центрі Березняків. Всім відоме і водночас дещо віддалене від розважальних зон. Є можливість його обгородити та озеленити. А також викласти доріжку в центр кола, в якому тимчасово розташувати стенди з фото загиблих, а по завершенні війни - меморіальний знак з їхніми прізвищами. Тому саме це місце хочемо обговорити з родичами та побратимами загиблих.Станом на сьогодні є інформація про 24-х березняківців, які загинули починаючи з лютого 2014-го. Збір даних продовжується, бо ніхто не може бути забутим. Тому, якщо володієте інформацією щодо полеглих наших березняківців, пишіть до чатботу Телеграму. Обовʼязково звʼяжемось.