Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Странніков
Añadido 17 dic. 2021

Андрій Странніков

@iamstrannikov
Número de suscriptores: 640
Fotos: 90
Videos: 7
Enlaces: 709
Descripción:
Надсилайте свої електронні звернення 👉 @FeedStrabot
Fuente

Андрій Странніков | ​​Сьогодні разом з Віталієм Росляковим розбирались з болючим питанням ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Странніков Андрій Странніков @iamstrannikov
377 Vistas/Alcance 2023-08-02 18:01 Mensaje №847
​​Сьогодні разом з Віталієм Росляковим розбирались з болючим питанням для мешканців вулиці Шумського - як виїхати з двору і не порушити правила дорожнього руху?Бо після капремонту вулиці до вже існуючих проблем (пониження бордюрного каменю для людей з інвалідністю та калюжі після дощу) додалась ще одна - дві суцільні по всій довжині замість трьох «розривів» у минулому. Іншими словами, щоб «вирулити» з Шумського 4 на Бучми треба повернути праворуч, потрапити в затор на колі Шумського-Березняківська і проклинаючи владу через півгодини (замість 5 хв) дістатись до омріяної точки. Або інший варіант - щоб з Дніпровської набережної через проспект Тичини потрапити до Манежу, також треба повернути на Шумського, вистояти чергу на колі Шумського-Березняківська, ну і далі, як у попередньому абзаці... Так от, сьогодні про це дискутували з керівництвом Комунальна корпорація "Київавтодор", Національна Поліція України, проектантом та підрядником капремонту вулиці. Почали з «суворого дотримання правил дорожнього руху», закінчили «врахуванням ситуації, що склалась». Здається, нас почули. На щастя, люди із високих кабінетів не «включали чиновника», а з розумінням поставились до березняківських реалій. Бо нормативи нормативами, а здоровий глузд завжди має бути. Поки нічого не анонсую. І не обіцяю, що все буде, як колись. На жаль, бюрократична тяганина нікуди не поділась. І те, що з точки зору здорового глузду є логічним і швидким, сьогодні грузне у паперах, нормах, процедурах і т.д. Але те, що в результаті всієї цієї тягомотини мешканцям вулиці Шумського стане легше виїжджати зі своїх дворів - у мене сумніву немає 😀 Про результати інформуватиму.Написати звернення