Fuente
hworknet_channel | Тренінг по ШІ для працівників єОселіУ вересні проводив тренінг по ШІ д...
109 Vistas/Alcance
2025-12-16 22:45
Mensaje №612
Тренінг по ШІ для працівників єОселіУ вересні проводив тренінг по ШІ для спеціалістів програми єОселя, де розказав про актуальні можливості, технічні обмеження та варіанти посилення команди завдяки штучному інтелекту.єОселя — мій актуальний клієнт, для якого в серпні 2024 року я створив чат-бот на основі ШІ (за рік до "першого" державного чат-бота від Дії). Він обробляє вхідні запити від людей, які цікавляться програмою — це саме той 3 рівень впровадження, про який завжди розказую.Після створення бота логічним кроком був тренінг для команди, щоб посилити їхні можливості.Моя методологія впровадження ШІ виглядає так:• Рівень 1: навчання співробітників.• Рівень 2: GPTs + прості автоматизації.• Рівень 3: розробка кастомних рішень та ШІ агентів.Навчання по ШІ для співробітників компаній — це те, що мені дуже подобається робити, адже саме з цього починається ефективне і якісне впровадження ШІ в будь-яку компанію. Звертайтесь!У підсумку хочу висловити особливу подяку за підтримку двом цінним для мене людям: Владиславу Присяжнюку та Юлії Давиденко. Без вас було б складно і нецікаво.