Fuente
📖Книжковий шабаш 📚 | Я дочитала «Апґрейд»... І я хотіла б сказати, що це шедевр, але ж це н...
285 Vistas/Alcance
2025-03-19 22:34
Mensaje №1631
Я дочитала «Апґрейд»... І я хотіла б сказати, що це шедевр, але ж це не передасть всього захвату від книжки...Я просто забувала дихати, коли читала цю історію 🤌І як людина, яка прочитала досить багато книжок, бачу, яка кропітка робота проведена над цим текстом. Наскільки автор пропрацював найдрібніші деталі, дослідив питання генної інженерії та різних аспектів науки (і не тільки 🤔) І наскільки попрацював перекладач, щоб це передати...Хоч це і наукова фантастика, але як людина, яка не цікавиться цією сферою, я все зрозуміла ☺️ А в поєднанні з трилером вийшов дуже крутий результат ❤️🔥І сміливо можу заявити, що це одна з найкращих книжок, які я читала в цьому жанрі 😌 Та буду відвертою, що не надто вдавалася в розуміння деталей модифікації генів, які нам пояснюють в сюжеті та примітках 😅 Я насолоджувалася сюжетом, а не думкою "як це працює" 🙈 Всі ці кодування й генетичні зміни залишаю людям, які близькі до цієї сфери 😁А фінал... йой, він змусив мене добряче подумати. Бо я, чесно кажучи, очікувала зовсім іншого 🤔 Не думала, що головний герой вчинить саме так, але він залишив приємний післясмак й поле для роздумів (а в один момент я мало розплакалася 👀) В будь-якому випадку, щиро раджу прочитати усім любителям трилерів, дефектів та наукової фантастики 🤌 Це 10/10 і не балом менше ❤️🔥 Ну просто ВАУ 🔥