Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Хроніки луцької шляхти
Añadido 06 dic. 2025

Хроніки луцької шляхти

@hronikiluckoislahti
Número de suscriptores: 2 055
Fotos: 415
Videos: 79
Enlaces: 345
Descripción:
Думаєте, вони всесильні злі генії? Ні! Луцькі багатії і недоолігархи - звичайні шахраї і брехуни. Просто більш везучі. А ще – дурні. Бо думають, що їхні безчинства ніхто не пам’ятає. Про гріхи луцької шляхти пишіть сюди: [email protected]

👥 Número de suscriptores

2 055
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -6

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 049
Promedio/Día:: 2,160
Promedio/Tiempo:: 1,797
ERR: 99.71%

📊 Mensajes por Día

0.7
Último día: 0
Promedio semanal: 0.9
Promedio por día: 0.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

А тим часом бізнес Палиці процвітає, завдяки, що держава і далі з ним нянчиться.Здавалося б, гучна націаоналізація ПриватБанку, що сталася майже 10 років тому, мала би влупити не тільки по можливостях хитрого ж….жирдяя Коломойського але й його самих лисих партнерів. Бо з ПриватБанком до держдави відійшла і та частина «буковельського» майна, яке було в банку іпотечними активами. В тому числі – частина канатних доріг, а також готель Radisson.І от держава в особі ПриватБанку в листопаді минулого року оголошує аукціони – один на оренду 14 підвісних пасажирських канатних доріг плюс 30 земельних ділянок біля них загальною площею майже 99 га. Інший - на оренду готелю Radisson. Участь у торгах взяв лише один учасник. Вгадайте, хто? Угу, воно.ТОВ "Буковель".Тобто він.Ігор Палиця. Канатні дороги і земля пішли за 9,86 млн грн на місяць А готель Radisson – за 8,4 млн грн на місяць (близько 200 тисяч доларів).І цеДУЖЕДЕШЕВО!!!Radisson Blu Resort, Bukovel - 5-зірковий гірський фешенебельний готель. У готелі 252 номери. Середня ціна за ніч, з врахуванням сезонності - $250–$350/ніч.Отож, ймовірна виручка готелю за місяць ЛИШЕ З ПРОЖИВАННЯ, без ресторану/СПА/івентів близько $2,2 млн.А платить за нього Палиця в 11 разів менше.Це точно ефективна – з точки зору воюючої держави – оренда? Тож не дивно, що поки ми тут живемо від вимкнень до вимкнень – наш обранець, меценат і блогодєтєль багатіє. Фінансові показники ТОВ «Буковель» постійно ростуть: у 2024 році виторг зріс на 43,5% до 1 млрд грн, прибуток – на 72% до 103 млн грн. За дев’ять місяців 2025 року виторг зріс майже на 64% до 1,3 млрд грн, а прибуток – майже вчетверо, до 318 млн грн.До речі про вимкнення. Знаєте, що у "Буковелі" вимкнень немає? Скоро розкажу і про це. Підпишіться на Хроніки
І ще раз про «інститут репутації»На фото – заступник голови Волинської обласної ради, свободівець Юрій Поліщук, однопартієць Вітіва і Федіка. Той самий, який фігурує на «плівках Вітіва» - зокрема, у моменті, коли Вітів віддає йому в машині долари - «борг за Снігову Королеву». На суді це цитував і прокурор САП, і суддя ВАКС.Очевидне корупційне діяння.Поліщук – заляпаний. «Інфікований».Він – під підозрою. Як мінімум нормальних громадян, яким не все-одно, хто засідає в облраді.Суспільство має серйозні питання до поліщукової доброчесності, репутації, іміджу.І що ми бачимо?Він приходить на урочистий захід найбільшого університету області представляти найвищий представницький орган влади у краї.Сидить поряд зі священниками і керівництвом вишу.Виступає перед студентами.Фотографується з ними.Ну гаразд – в облраді не вистачило розуму сказати: давайте-но, поки суд і розслідування – тихо тут посидимо, не будемо світитися, раз вже сказати нам громаді нема чого.Сиди Юра. Сиди Гріша. Сиди, Лех. Не висовуйтеся. Не позортеся.Ну гаразд – ці діти-студенти не зовсім розуміють, кого варто слухати, а кого ні.БЛЯ…., АЛЕ ВИ, КЕРІВНИЦВТО УНІВЕРСИТЕТУ – ВЗАГАЛІ НІЧОГО НЕ ВІДСТРІЛЮЄТЕ?Кого ви виховуєте? Який приклад подаєте цим юнакам і дівчатам з невинними поки що очима?Що рішати питання за гроші депутатам обласної ради – норма? Робіть дітки, так само. Слухайте цього дядька.Ну так же виходить!?! Підпишіться на Хроніки
Таємниця Романа РоманюкаПалітра впливу Ігоря Палиці на Волинь не буде повною, якщо ми не будемо брати до уваги прізвища одного дуже впливового, але не дуже очевидного чоловіка. Дмитро Лубінець.Сьогодні – омбудсмен, а донедавна – депутат ВР у фракції «За Майбутнє».Формально його називали «куратором аваківських людей» у фракції Палиці Але простежується поступове зміцнення стосунків, зближення волноваського рішали і волинського олігарха.Ще у серпні 2019-го Лубінець пише чєлобітную Разумкову – просить за Констанкевич.У березні 2022-го приїздить до Луцька і співає публічні дифірамби фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».Вже у квітні – він у Луцьку разом з Палицею. Зморщивши суворі складки на лобах, «ознайомлюються із роботою волонтерів»....Це так – тільки пару їх спільних рухів, які потрапили у публічний простір.Схоже, порозуміння там є повне. Бо ця картина дає відповідь принаймні на два питання:⁉️⁉️⁉️Чого Катерина Шкльода – ні разу не юристка і не правозахисниця, керівниця палицевого фонду – стала представницею омбудсмена на Волині. ⁉️⁉️⁉️Кому завдячує своєю посадою і чиї інтереси буде лобіювати (якщо на Банковій не одумаються) новий керівник Волинської ОВА Роман Романюк.Отож без сюрпризів. Лисий чорт підібрався до Волині і з того боку. Що ж, будемо чекати, коли і для нього казан зі смолою підігріють. Дрова, кажуть, уже завезли. Підпишіться на Хроніки
Новопризначений тимчасовий голова ОВА Роман Романюк – тихий, скромний, порядний чиновник. Може дочекалися хорошого «губернатора»? - таке чую від багатьох.Ну що ж… Варто нагадатиЗагалом розквіт «скромних» зловживань Романюка припав на період з 2017 по 2022 рік, коли він очолював обласний центр зайнятості.Наприклад, вже у 2017-му – тільки-но Романюк прийшов на посаду, з’явилася охоронна фірма «Хаус Секюріті», впіввласниця якої - Неля Нестерук, дружина скандального Петра Нестерука, депутата Луцької міськради від БПП «Солідарність», Романюкового однопартійця і дружбана. З того часу Волинський обласний центр зайнятості регулярно укладав із «Хаус Секюріті» прямі договори на охоронні послуги, а також закуповував обладнання для систем відеоспостереження. Якщо в тендерах з’являвся "лєвий" учасник" - конкурс дивним чином скасовували. До речі, про це писали поінформовані коментатори:100% премії дають свій результат коли бачиш як прихлєбатєлі романюкові постійно перекидають увагу на іншу людину, він же вас так залякав поставивши скрізь камери спостереження, щоб бачити чим ви займаєтесь, витративши досить немалі суми на встановлення відеоспостереження, це соціальна установа, від людей ховаєтесь , вивів собі на телефон щоб бачити хто де ходить та щоб не дай Бог на прийом не прийшла людина... А коли б правоохоронні органи поцікавились який однопартієць ставив ці системи відеоспостереження. Певно багато цікавого б знайшли. Горілчаний принц Нестерук і цим займається))) 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️Взагалі, любить Романюк використовувати даний державою ресурс, щоб допомагати своїм корєшам. Наприклад тут йдеться, що Волинський ОЦЗ по мутних схемах купував техніку у іншого депутата партії Порошенка, Миколи Яручика і його фірми «Апельсин». 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️А у тому, що влаштовував на роботу в ОЦЗ однопартійців-порошенківців – добре чути і видно з промовистих фрагментів співбесіди у НАЗК. Подивіться прикріплені відео, як Романюка там розносять. ☝️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️До речі, волинянам то геть не секрет: от наприклад, про те, що він у липні 2019-го пристоїв порошенківку – ексголову Горохівської РДА Юлію Гринчук – керівником Луцької філії центру зайнятості, писали тут. От ще кілька коментарів явно поінформованих людей на сайтах з того часу: За які заслуги сестра дружини Романюка щомісячно має премію 100% та інші члени партії БПП. А іншим працівникам, якби добре вони не працювали, така премія і не снилась. Але від планової ревізії як з обласного КРУ так і з Державної Служби зайнятості він відхрещується як може. Він же й право підпису документів надав лише одному своєму заступнику Т. Мовяк, трудова діяльность якої до зайняття цієї посади: спеціаліст в управлінні статистики та продавець дверей та вікон. Жодного керівного досвіду. Оце накерує та напідписує. Директор Луцького РЦЗ професіонал з 20 літнім стажем. Совісно працювала. В провладні партії не вступала. Її скоротили. Ще й знущались. Пропонували бути директором то в Іваничах то в Турійську. Аби відмовилась. Вона виграла суд. Вимушено Романюк поновив її. Але не пояснюючи і не аргументуючи відмовив в переведенні в філію директором. Знущання над людиною і працівником, яка віддала ціц роботі 20 років життя продовжується. Призначають відставної кози барабанщика, відсунуту від влади бппшну тьотю. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️У 2022-му Романюк попався на науковому плагіаті. Романюк тоді не придумав нічо іншого, як пояснити такий казус так: «перечитуючи, аналізуючи праці інших науковців, я міг викласти свої думки аналогічним змістом, як і вони»….🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️Ну що ж…. Тепер У пана Романа – новий щабель кар’єри. Уважно стежимо: ручку і листочок ми вже приготували. Сподіваємось, НАБУ і САП теж не сплять 😉 Підпишіться на Хроніки
🤬 Вішачок для лікарських халатів за півтори тисячі гривень. Як вам?Знаєте, яка ознака луцького медіа, яке не бере гроші в Ігоря Палиці? Воно хоча б раз в кілька місяців пише про загадкову і обласкану увагою луцької влади фірму «Вельт Капітал».Постійні читачі нашого каналу добре знають про цю фірму, яка регулярно і нагло годується на міському бюджеті, ігноруючи справедливі ціни і інформацію про купу зашкварів.І от свіжий.За два місяці до закінчення 2025 року "Вельт Капітал" підписав договір з «Волинською обласною інфекціною лікарнею» на капітальний ремонт лікувального корпусу обласного територіального медичного протитуберкульозного об'єднання на вулиці Львівській,50 у Луцьку.Сума договору нефігова - 116 836 755,80 грн (Сто шістнадцять мільйонів вісімсот тридцять шість тисяч сімсот п'ятдесят п'ять гривень 80 копійок)Просо кажучи, за цю суму "Вельт Капітал" взявся відремонтувати тубдиспансер на Львівській.Ми переглянули договір. Окрім власне ремонтних робіт, виконавець має купити купу обладнання, меблів і звичайної техніки для тубдиспансеру.Ну і от, як вам ціни? Дивимося найдрібніші ніби яка позиції.Наприклад: Чайник електричний: 1922,65 грн. Це при тому, що ціна на чайники в українських магазинах стартує від 259 грн. Ну ок, може й не варто найдешевший купувати. але ж, вашу мать, в тисячу хоча б можна вкластися?!? Або:Пiч мікрохвильова: 6235 грн. Хоча можна купити за 2099 грн чи отПраска електрична: 2286,39 грн. Хоча ціна таких речей стартує від 489 грн.Телевізор плазменний: 37 тисяч 413,72. Специфікації чомусь не вказано, тож чому не порахували, наприклад, по 4299 грн?Ну а от моє улюблене:Вiшак для одягу на три гачки: 1538,12 ЗА ОДНУ ШТУКУ! Невідомо, які такі гачки хоче тубдиспансер, але в інтернеті є по 182 грнНу чи Настільна лампа: 1818,72 грн за штуку . Хоча є й по 329 грнНу і не міг пройти повзВiдро педальне: 665,13 грн за штуку. . Але є й по 225 грн Тут ще багато цікавого, можете переглянути, повивчати, поофігівати.Ціни накручені – від 200 до 500 % !!!Скажіть, доки нас усіх за лохів будуть тримати?... Підпишіться на Хроніки
👨‍❤️‍👨 Під романтичну музику Тоні Брекстон двоє патріотів і волонтерів Толік Вітів і Коля Федік обговорюють деталі корупційного проекту «Земля під льодовою ареною». Вибрав кілька перлів з "плівок Вітіва". Ці афоризми точно увійдуть в історію славної історії волинської політики. Справжньої. Істинної.Бо саме ото всьо - справжнє обличчя цих уродів, які пішли у владу з одною метою: заробляти.(Повністю, якщо хто ще не чув, є ось тут, на сторінці НАБУ)* * *«Мене то не грає – ми зробили, ми отримали» (зацінили? Якийсь ватник міг би сказати примітивне «мене не їбе!» І тільки істинний співпартієць Ірини Фаріон каже милозвучне: «мене то не грає!»)* * *«Якщо вони мені скажуть щось менше, то я їм «ідть нахуй» (а от тут вже вилізла жорстка стилістика 90-х 😢)* * *«А в місті бажано наперед, бо вже одно було». (враховують помилки минулого. М - мудаки мудрі)* * *Нє, то наша земля, то ми міняємо.(Х - хуї хазяйновиті)* * *«Якщо ті будуть нити, то по крайній мірі на 15 тисяч доларів. Це тоже дуже приємна ціна. Нам ті не дають стільки»(«ті» - це хто, як думаєте?)* * *«Він привіз, я кажу – нє, то треба пополам» (Це про те, що Савчук привіз все, а Вітів каже, що половину треба віддати депутатам Луцької міської ради. С - суки справедливі)* * *«Він не хотів ставити, я на нього наїхав»(ймовірно про голову облради Недопада, який не хотів ставити на голосування питання про зміну цільового призначення землі. Може грошей хотів більше?..)* * *«Твоє пройшло впритик, але пройшло... Роби скоріше, шоб воно доробилось» (Вітів до клієнта Савчука) Підпишіться на Хроніки
Усі ще навесні дізналися, що ковзанку «Снігова королева» переносять в ЛНТУ. Усі так само чули нещодавній ґвалт і галас навколо свободівської корупції, коли рішали питання дерибану землі під ковзанкою.Але чомусь ніхто не поцікавився: А ПО ЯКОМУ ЦЕ ПРАВУ ПРИВАТНА ФІРМА ВІДКРИВАЄ СВІЙ ЗАКЛАД НА ТЕРИТОРІЇ ДЕРЖАВНОЇ НАВЧАЛЬНОЇ УСТАНОВИ?Ні, причина-то зрозуміла: Вахович (ректорка), Савчук (власник ковзанки) і Поліщук (мер міста і голова наглядової ради ЛНТУ) – то все люди «одного поля», бо пов’язані з Палицею. Тож чому не влаштувати спільний ґешефт? Усім добре – і Вахович, і Савчуку, і Поліщуку. Не сумніваюся, що й Палиці теж. Але, якщо глянути об’єктивно, то маємо картину: очільниця ДЕРЖАВНОЇ установи дає заробити своїм друзям на ДЕРЖАВНІЙ землі, яку їй доручили використовувати строго в межах закону. А мер і голова наглядової ради всіляко цьому сприяє.І якщо ви досі не зрозуміли, чому «Снігова королева» на території ЛНТУ – це зовсім не ок, то поясню детальніше.Немає жодних публічних документів, які б дали можливість зрозуміти: на яких умовах ковзанка розміщена на території ЛНТУ? Ні ЛНТУ, ні міська влада не оприлюднювали договору про співпрацю чи оренду земельної ділянки під арену. Те, що конкурсу не було, підтверджують і слова самої Ірини Вахович: «Снігова королева» – власність певних підприємців. До нас вони звернулися з пропозицією розмістити ковзанту на території університету. Ми, маючи майно, яке підходить під параметри, погодилися, через фонд держмайна надали в оренду нашу частину корпусу». АЛЕ!Державне майно не може надаватися в оренду без КОНКУРСУ! І тому, що цього вимагає закон.І тому, що так справедливо, чесно і прозоро: Є державний ресурс, який може принести користь суспільству через співпрацю з бізнесом. Є ідея, як цей ресурс використати (відкрити ковзанку).Отже, представники держави оголошують публічно конкурс, аби по перше забезпечити рівні умови для всіх представників бізнесу, а по-друге, відібрати справді найкращого, щоб державний ресурс працював максимально ефективно.Але конкурсу не було.Більше того, рівні умови співпраці приватної Снігової королеви і державного університету теж викликають сумнів.Я, зізнатися, думав, що студенти університету отримають можливість безкоштовно займатися на ковзанці. Так, у певні години, так, за графіком – але безплатно.Натомість Юрій Савчук просто зробив знижку на 150 грн для студентів ЛНТУ.Тобто заробляти буде й на них теж 😡...А тепер оцініть рівень цинізму і акторської гри Поліщука. На сесії, де голосували за надання Савчуку права збудувати на колишньому місці ковзанки багатоповерхівку, Поліщук говорив: «Вношу окремим пунктом: «Дозволити видачу містобудівних умов та обмежень на будівництво багатоквартирного будинку лише після завершення будівництва та введення в експлуатації льодової арени, що зводиться замовником на території ЛНТУ». Ото строгий і справедливий у нас мер, правда? 🤣 Підпишіться на Хроніки
🇫🇷 Луцька корупція на ароматом Франції У вересні «Луцьктепло» купило газовий котел.2 159 800 грн виділив дитячий фонд Юнісеф, ще 432 тисячі – підприємство «Луцьктепло»На тендер подалося дві компанії: Броварський завод котельного устаткування «Арденз» і українське представництво французької компанії «Енертекс». Броварські виробники запропонували ціну 1 999 980 грн, французи – суттєво більшу: 2 591 760 грн.«Луцьктепло» вибрало дорожчу пропозицію (як це пояснили - читайте нижче).Здавалося б, звичайна, одна з багатьох закупівля. Ніякої зради. Але усім відомо, що диявол криється в деталях. Тож насправді ми маємо справу зі ще одним мутняком нашої влади (в цьому випадку – одного з її підприємств).Пояснюю. ❗️ПЕРШЕ❗️Котел, який купило «Луцьктепло» - марки Vitocrossal. Це лінійка котлів німецької компанії Viessmann. Ця компанія має в Україні своє офіційне представництво. Але Луцьк чомусь купив цей котел у сторонньої фірми, яка не є офіційним дилером виробника. ❗️ДРУГЕ❗️Компанія, у якої купили котел – типу європейська. Представництво «Енертекс» зареєстроване у селі Софіївська Борщагівка. Воно типу представляє французьку компанію «Enertex».Втім, ми уже давно знаємо, що приставка «євро» - давно не ознака якості. Так і тут.Не раз Енертекс опинявся фігурантом скандалів. Так у 2023 році вони робили в Кременчуці котельню, удвічі завищивши ціну на бетон.А у 2020 році навіть стала фігурантом кримінальної справи. В Тернополі Енертекс міняв теплові мережі, а в проектно-кошторисній документації були встановлені максимальні розцінки, що дозволило підрядникам виконувати роботи за цінами вищими, ніж середньоринкові. До речі, про проєкт❗️ТРЕТЄ ❗️Не виключено, що цей проект тернополянам теж «Енертекс» малював. Бо не раз таке робив для Луцьктепла. А це що?ПравильноКонфлікт інтересів!«Енертекс» поставляє Луцьктеплу котли. І він же перед тим робить їм проекти для котелень.Ау, прокуратура, тут вам робота є.Ну і ❗️ЧЕТВЕРТЕ❗️Луцьктепло відхилило на півмільйона дешевшу пропозицію, бо, цитую «встановлено невідповідність технічній специфікації предмета закупівлі. Є вимога наявності у газовому конденсаційному водогрійному котлі двох пальників. Встановлено, що запропонований котел оснащений одним пальником, що не відповідає вимогам тендерної документації». Якщо коротко – це не причина, а очевидна відмазка. Кількість пальників – це всього лиш конструктивна особливість, яка НІЯК не впливає на якість роботи котла. І скоріш усього була включена в перелік вимог, аби затягнути в тендер потрібних переможців.От експертне пояснення цього факту:«Кількість пальників у сучасному газовому конденсаційному котлі не є показником його якості, надійності чи ефективності. Визначальними характеристиками є потужність, діапазон модуляції, тип теплообмінника, система автоматики, відповідність стандартам і сертифікація виробника.Пальник є частиною єдиної заводської конструкції котла. Один модульований пальник виконує ті самі функції, що й кілька пальників, автоматично регулюючи інтенсивність горіння без впливу на споживчі властивості обладнання. Тому різниця в кількості пальників є лише конструктивним рішенням виробника, а не функціональною невідповідністю предмету закупівлі.Відхилення пропозиції з цієї причини означає оцінку внутрішньої конструкції котла, а не його здатності виконувати заявлені технічні вимоги, що не може вважатися суттєвою підставою для дискваліфікації». Висновків не буде. Буде прохання: покажіть цю публікацію військовим, які пишуть у Луцьку мерію прохання придбати щось для фронту, а у відповідь чують, що в бюджеті немає коштів Підпишіться на Хроніки
🤯 Місяць тому Луцька мерія купила десять квадрокоптерів DJI Matrice 4T. Заплатила за це 1 мільйон 895 тисяч гривень.Тендер був жвавим – подалося аж 12 учасників.Мерія вибрала не найдешевшу пропозицію – як мінімум чотири інші учасники пропонували нижчу ціну. Але найцікавішим є навіть не цей дивний вчинок наших чиновників. А сама фірма, з якою Луцька мерія уклала договір про купівлю дронів. ПП «Будкапітал Плюс»🤔Створена у 2022 році. 🤔🤔Основний вид діяльності - будівництво доріг і автострад.🤔🤔🤔Статутний капітал – 1 тисяча гривень.🤔🤯 🤔🤯 Засновник – громадянин Вірменії Норайр Манукян.Цей гражданін армянской наружності разом зі своїми родичами раніше мутив нечесні тендери на реконструкції скверу у Житомирі.Його нова фірма, не збудувавши жодної дороги, тільки у 2025 році виграла тендерів на поставку дронів на 🤯🤯🤯🤯 1 мільярд 387 мільйонів 212 тисяч 260 гривень!!!Агов, Луцька мерія, а точно треба було купувати дрони для армії саме у такої максимально мутної фірми? Ще й із засновником – громадянином країни, яка досі перебуває під плотним контролем Росії? Підпишіться на Хроніки
😇 Лучани, я приніс вам благу вість!Ігор Палиця ІСНУЄ!(ну бо мали повне право засумніватися в цьому, не чуючи і не бачати нашого поважного нардепа ВІД ЛУЦЬКА вже стільки часу ні у Луцьку, ні в парламенті…)Я не маю підстав не вірити двом борцям з корупцією: журналісту Юрію Ніколову і нардепу Ярославу Железняку. Бо і Ніколов (тут) і Железняк (тут) раптом заявили: САМ (!) ОСОБИСТО (!!!) Ігор Палиця заперечив, що на дорогу до його Буковелю потратять більше дев’яти мільярдів гривень з бюджету.Ну добре ще Ніколов… Але коли «Залізний нардеп» ціле відео записав, щоб переконати нас, що на Ігоря Петровича дарма наклепи зводять – тоді вже як можна сумніватися???🤡 Але якщо серйозно, то треба бути ще тими бовдурами, щоб так Палицю підставити.Бо офіційно Буковель Палиці не належить! З якого б то діла він взявся Ніколова і Железняка запевняти, що «ні ні, яка дорога, бійтеся Бога!»А що Палиця знову осідлав державну кормушку, і дорогу таки будують, і таки до Буковелю, і таки за державні гроші, і зупинятися не збираються – я вже говорив. Не хочу повторятися. Тим більше, що помітили це й інші. От наприклад тут експерт розповідає, що Агентство Відновлення у Києві не могло не знати, що їх представництво у Франківську тендер оголосили. Бо Агентстві існує система e-road, куди завантажуються всі закупівлі й тендери усіма обласними службами, і вони відразу стають видимими співробітникам у Києві.Насамкінець, зверніть увагу на скрін вгорі цього посту. Це мій коментар, який я залишив під цим «зрадоскасувальним» відео Железняка. Коментар цей, звісно ж, автор відео не опублікував. Ну бо відповідати на ці питання – це не пісяти людям через камеру в очі... 😡