Fuente
Як це пережити?! | Я проносила свою зачіску трохи більше місяця, волосся в мене відростає...
113 Vistas/Alcance
2025-03-09 09:23
Mensaje №555
Я проносила свою зачіску трохи більше місяця, волосся в мене відростає швидко, тож я зняла брейди. Це був захопливий процес, дуже вдячна чоловікові за допомогу, бо деякі ділянки неможливо було зняти самостійно. Тут теж допомогли інструкції Маші. Після вичісування й миття голови констатували, що експеримент вдався — сивина органічно відросла й мені наразі все подобається. 🎈Чи сильно старшою я виглядатиму — бачу, що ніт. 🎈Чи впізнаю себе — впізнаю, ще й як. До речі, цікавий факт — за трохи більше місяця з брейдами кожна знайома людина прокоментувала зачіску. За тиждень без брейдів — троє помітили, що я їх зняла. Навіть батьків спеціально перепитали і тільки після цього вони помітили зміну😁 Думаю тут все закономірно — цей образ мене звичніший, тому, коли люди його бачать, все співпадає і нема що коментувати (ще й на фоні великої кількості особистих фокусів уваги).🎈І про останній сумнів — чи сподобаюсь чоловікові? — Сподобалась, тому експеримент констатую як успішний на даному етапі та відрощую далі. 🙌🏻