Fuente
Хмарочос 🚲 🚎 🏛 🌳 🤔 | Як французьке місто після 40 років комуністичної влади знову почало пр...
1 300 Vistas/Alcance
2023-09-16 09:11
Mensaje №10081
🌳 Як французьке місто після 40 років комуністичної влади знову почало процвітати. Спойлер – завдяки новому меру та урбанізмуДо Першої Світової війни Ле-Плессі-Робенсон було селищем, де мешкало 500 людей. З 1924 по 1939 рік населений пункт розвивався на основі англійської концепції Garden city (Місто-сад). Після Другої Світової війни на місцевих виборах перемогла комуністична партія, яка правила протягом наступних понад 40 років. За цей період з’явилося багато соціального житла, але водночас збільшувалася концентрація маргіналізованих груп, зростали злочинності та бідності. Згодом 2/3 всіх будівель міста стали занедбаними, бізнес закривався, а люди ще більше обідніли.В 1989 році Ле-Плессі-Робенсон могло стати найпроблемнішим паризьким передмістям, якби не вибори, на яких виграв республіканець Філіп Пемезек. Щоб відновити муніципалітет, він використовує нетрадиційний метод. У місті починають будувати яскраві житлові квартали, багатофункціональний центр з жвавими вулицями, парки, сади та інші зони для відпочинку.Головний архітектор Француа Споеррі створює мастерплан, заснований на новому урбанізмі (концепція компактного пішохідного міста з дружнім до людини навколишнім середовищем напротивагу «автомобільному»). Далі читайте у нашому матеріалі на сайтіПідписуйтесь на @hmarochos