Fuente
ХКамʼянське • ХК 🇺🇦 Каменское | Сталося жахливе. Біля будинку номер 30, по вулиці Уманьска настільки р...
2 980 Vistas/Alcance
2025-09-22 20:00
Mensaje №14822
Сталося жахливе. Біля будинку номер 30, по вулиці Уманьска настільки розбита дорога, що майже всі мешканці будинку мали випадки с травмуванням із-за тієї дороги та біля підʼїздів є невилички сходинки, але за своїм віком вони всі розбиті та занедбані. За що платимо "добробуту ". Нічого не ремонтувалося з рядянських часів. Напевно дорогу не реконструювали та не ремонтували з часів забудовника. Мешканці будину не один раз писали заяви до жкх, писали Білоусову, і тиша. Люди травмуються і далі. Мій син 21.09.2025 виходив з під'їзду та зачепився за желізний кут який оголений тирчіть перед під'їздом. Впав вдарився головою, та роздер об асфальт обличчя. Вдарив ніс, носом їшла кров , яка наповнила всі носові порожнини і син майже задихнувся... Дякувати Богу, поряд були люди, які і стали свідками. І були наші хлопці з ЗСУ, які надали першу медичну допомогу і допомогли відкачати кров з носу, і дихання знов повернулось. І син живий. Швидка не приїжджала поки не подзвонили у поліцію. Нарешті каретка приїхала. Син у реанімації. Але я хочу запитати у пана мера Білоусова. Ви 20 років при владі міста Кам'янське, чому місто занедбане? Коли і хто мусить ремонтувати дороги при будинках? Ремонтувати біля під'їздів отмостки? За що люди платять "добробуту"? Хто буде відповідати за ці несподянки з людьми? Скажете не наразі! А коли буде можливо? Якщо до воєнного стану нічого не робили.... то коли буде. Коли хтось помре?! Якщо люди всім будинком не будуть платить, то зможуть самі зробити дорогу! Так що нам всім не платити?! На розсуд громади: чому не ремонтуються дороги біля будинків? Хто мусить за то відповідати?