Fuente
Cringe Crusade | Ахахахаха блять, яка ж дешманська маніпуляція я їбу. Тобто те що я щас...
65 Vistas/Alcance
2026-04-26 16:33
Mensaje №21132
Ахахахаха блять, яка ж дешманська маніпуляція я їбу. Тобто те що я щас пухлощокий опер який дає інтерв'ю з крісла нівелюють те що в 22-ому році я вийшов з Сєвєра з діагностованим перевиснаженням організму і майже повністю глухим на ліве вухо як я розумію. До речі Бородюля (третій зліва в верхньому ряду) вийшов звідти трішки раніше ніж я по пораненню. Видно те що Тавр рамсився в Маріуполі, теж нахуй йде через те що він як нш не сидів в ямі. Напевне і Ахілєс зробив недостатньо, щоб мати змогу давати інтерв'ю в нормальному стані. Це те якими вони хочуть бачити військових, інакше це позєр а не військовий. Замученими, доведеними до голодних обмороків, брудними бомжами з ями. І до них просто не доходить концепція що коли військові вилазять з цієї ями і долізають до благ суспільства - вони від'їдаються, відсипаються, перуть форму, стрижуться і чистять зуби, і раптово перестають виглядати як нещастя. Тому що у військових надзвичайно складна і мерзотна робота. Але це не відміняє таке саме бажання комфорту, зручностей і банальної людської гідності. Ми завжди судимо книжки за обкладинками, тільки не розуміємо що основне не те яка палітурка - а що написано всередині. Але то ж треба читати. А ми покоління соцмереж.