Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Цікаві тварини ☃️
Añadido 14 jul. 2024

Цікаві тварини ☃️

@helpdtpkiev
Número de suscriptores: 2 256
Fotos: 6,330
Videos: 3,400
Enlaces: 1,510
Descripción:
🐣 Наймиліший канал із Цікавими тваринами в Telegram. Порятунок тварин. Прилаштування. 🐶😸🐰 Поділитись - https://t.me/+vwXU9O1q6jJkY2My Зв’язок: @kiev911 0937713333

👥 Número de suscriptores

2 256
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +8
Promedio/Mes:: -10

👁️ Vistas promedio por mensaje

380
Promedio/Día:: 441
Promedio/Tiempo:: 370
ERR: 16.84%

📊 Mensajes por Día

4.2
Último día: 2
Promedio semanal: 1.9
Promedio por día: 4.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 268 26-06-01 11:02
На Шепетівщині після тривалих пошуків знайшли мертвим 16-річного ЯрославаНа Шепетівщині завершилися пошуки 16-річного Ярослава Бендюжика з села Довжки Ганнопільської громади. На жаль, вони закінчилися трагедією.Хлопець залишив дім увечері 19 травня і перестав виходити на зв’язок. Рідні відразу звернулися до поліції. До масштабних пошуків залучили працівників поліції, рятувальників та небайдужих місцевих жителів. Інформація про зникнення поширювалася в соцмережах, медіа та через громади.Ярослава шукали майже п’ять днів. На жаль, 24 травня підлітка знайшли без ознак життя. З особистих джерел стало відомо, що підлітка виявили у лісосмузі повішеним.У Ганнопільській громаді опублікували сумне повідомлення:«На жаль, пошуки неповнолітнього Бендюжика Ярослава Івановича завершилися трагічно. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та всім, кого торкнулося це непоправне горе».Обставини смерті встановлює поліція. Наразі офіційної інформації щодо причин трагедії правоохоронці не коментують.Рідні Ярослава запевняли, що у хлопця не було видимих конфліктів у родині чи проблем у навчанні.Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким Ярослава 💔
👁 317 26-05-31 09:37
УВАГА‼️ЗНИКЛА ДІВЧИНА‼️Поліція Київщини розшукує неповнолітню Карину Губенко з Озерної30 травня, о 21:35 до поліції від матері надійшло повідомлення про зникнення її 15-річної доньки. Заявниця додала, що дівчина вийшла з дому напередодні, 28 травня о 10:00 поїхала до подруги в місто Біла Церква та не повернулася. Звʼязку з дівчиною немає, самостійні пошуки результату не дали.На розшуки зниклої оперативно залучені та орієнтовані підрозділи поліції Київщини, в тому числі особовий склад Білоцерківського районного управління поліції: керівництво, співробітники карного розшуку, поліцейські офіцери громади, ювенальні інспектори та працівники патрульної поліції.ПРИКМЕТИ: зріст 160 см, худощавої тілобудови, волосся русяве довге, сіро-зелені очі.ОДЯГНЕНА: біла футболка, чорна кофта, світлі джинси, кросівки білі із зеленими вставками.У разі якщо ви володієте будь-якою інформацією про місцеперебування дівчини, просимо одразу повідомляти на спецлінію 102, або до Білоцерківського районного управління поліції за телефоном: 0 (93) 126 55 05.#поліція #поліціяКиївщини #розшук МВС України Національна поліція України
👁 342 26-05-24 18:48
Речник Скелі: «А ти зі Скелі?», - 10 пар очей чекали від мене відповіді на просте питання. Це були бійці з різних в/ч, яких зібрав курс TLP «Вишкіл командирів». У їхніх очах можна було побачити цілий букет емоцій. Від здивування до певного захоплення.«Так, я зі Скелі». Далі в очах читалося мовчазне «ого». Здавалося, хлопці вперше побачили живу людину зі Скелі. А як відомо з числених коментарів у соцмережах, у Скелі більше трьох днів не живуть: на перший день ти потрапляєш на полігон, на другий – йдеш на штурм, на третій – ти вже 200. 100500 коментів не можуть брехати та помилятися)От тільки реальність вона трохи геть інша.Да, нами лякають. Нас бояться. Нас хочуть позбутися. І це я про росіян. Ну і окремих представників з нашого боку, які ліплять зі Скелі страшилку. Головне – нас не знають, нас не розуміють. Найгірше, коли не хочуть пізнати та зрозуміти. Бо це незнання породжує і помножує стахи і лякалки щодо Скелі, чим користуються різнобарвні шарлатани.Проте є і гарний приклад, коли елементарна комунікація знімає великий пласт питань.Минулого року нашим найбільшим критиком була Ольга Решетилова. І мала на те об’єктивні підстави. Але коли ми почали спокійно спілкуватися, розбирати проблеми, шукати рішення, то і ставлення Олі почало змінюватися, і наш полк став сильнішим. На зло ворогу.Ну і раз вже відомо, що я зі Скелі, що з БПС мене перевели в комунікації, то буду трошки більше писати про полк. Бо можна піти з журналістики, але журналістика з тебе не піде)Позивний Журналіст, 425 ошп Скеля.
👁 383 26-04-23 11:41
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СТАНУ СОБАКИ, ЯКУ ЗБИЛА АВТІВКА НА ТЕРИТОРІЇ ОДНОГО З ПІДПРИЄМСТВ. БУВ ДОПИС ЩОДО ЇЇ ПОРЯТУНКУ 2 ДНІ ТОМУ. ТВАРИНУ ПРООПЕРУВАЛИ ВЧОРА У КЛІНІЦІ «ЗДОРОВʼЯ ТВАРИН» У ГЛЕВАСІ. ВАРТІСТЬ ОПЕРАЦІЇ- 50 000 ГРН, ПЕРЕБУВАННЯ НА СТАЦІОНАРІ -3000 ГРН ЗА ДОБУ. ЇЙ ПОСТАВИЛИ ТРАНСПЕДИКУЛЯРНИЙ ФІКСАТОР І МІЖТІЛОВИИ СПЕЙСЕР.У НЕЇ ПЕРЕЛОМ ХРЕБТА ПОПЕРЕКОВОГО ВІДДІЛУ ТА ТАЗУ.ТРАВМА СПИННОГО МОЗКУ ВЕЛИКА, ЗОВНІШНЯ ОБОЛОНКА НЕ РОЗІРВАНА, АЛЕ ЩО В СЕРЕДИНІ НЕІ НЕВІДОМО. ЙМОВІРНІСТЬ. ЩО ВОНА БУДЕ ХОДИТИ ДУЖЕ МАЛА ...ЦЕ БУДЕ ВІДОМО ЧЕРЕЗ 2 ТИЖНІ ПІСЛЯ ЇЇ ОПЕРАЦІЙНОГО ВІДНОВЛЕННЯ.ТОБТО ШАНСИ Є 🙏ІЗ ХОРОШИХ НОВИН- ДІВЧИНКА ВРАНЦІ ПОЇЛА, БО ДО ЦЬОГО ЇЇ ГОДУВАЛИ НА СТАЦІОНАРІ, ВОНА ВОДИЧКУ НЕ ПИЛА, А ЗЛИЗУВАЛА У МЕНЕ З РУК💔🥺НАРАЗІ ТАКІ НОВИНИ. ТРИМАТИМУ ВАС В КУРСІ ПОДІЙ. ДУЖЕ ДЯКУЮ КОЖНОМУ ЗА ПІДТРИМКУ У ПОРЯТУНКУ БУБКИ🙏🫂🐶МИ РОБИМО З ВАМИ ДУЖЕ ГАРНУ СПРАВУ🥹КОЖЕН З ВАС МАЛЕНЬКОЮ ДІЄЮ РОБИТЬ ДУЖЕ ВАЖЛИВИЙ ВНЕСОК - РЯТУЄ ЖИТТЯ І РОБИТЬ ЦЕЙ СВІТ ДОБРІШИМ 🥹🙏🫂❤️🐕ДЯКУЮ🙏ЗАЛИШАЮ ПОСИЛАННЯ НА БАНКУ https://send.monobank.ua/jar/avLRqA5UiТА НОМЕР КАРТКИ БАНКИ4874100027190753ВСЮ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ВИТРАТ ДОДАЮ У ФОТО➡️ НАДІСЛАТИ НОВИНУ ПІДПИШИСЬ
👁 418 26-02-15 15:06
Сергію терміново роблять операцію. Нам дуже потрібна допомога.Сьогодні Сергія екстрено забрали в операційну через перитоніт — сталося проривання кишківника, і лікарі зараз борються за його життя.Сергій вже тривалий час бореться з онкологією — папілярна карцинома нирки. Після видалення нирки хвороба дала метастази в печінку та очеревину. Організм виснажений, сильна анемія, кахексія. І тепер — ще одне тяжке випробування.Операція складна, попереду реанімація, дороговартісні антибіотики, інтенсивна терапія та подальше лікування раку.Ми не очікували такого розвитку подій і фінансово самостійно не справляємось.🙏 Просимо кожного, хто може, підтримати Сергія.Будь-яка сума має значення.Навіть 50–100 гривень — це вже внесок у шанс на життя.Також будемо вдячні за поширення.Дякуємо кожному за підтримку, молитви та небайдужість.Зараз для нас це надзвичайно важливо. З повагою та надією Сергій.Контакти:Тел 067 799 13 67Пошта [email protected] Сергій УкрTelegram @Rtyuio79https://send.monobank.ua/jar/AK88Zeqjr84874 1000 2433 9510
👁 336 26-01-15 20:18
🛷 "Нам було важливо зберегти і зовнішній вигляд, і всі функції обличчя": 10-річний хлопчик з Львівщини отримав складну травму обличчя під час катання на санках. Хірурги Центру дитячої медицини успішно прооперували дитину. До лікарні "Охматдит" Центру дитячої медицини у перші дні січня ургентно був доставлений 10-річний Тарас (імʼя змінене) з Львівської області.🔎Хлопчик отримав важку травму обличчя під час катання на санках.За словами мами хлопчика, Тарас разом зі старшим братом катався на санках з гірки. Під час спуску дитина вдарилася об бетонну плиту внизу гірки. Удар був раптовим і дуже сильним. Старший брат першим помітив, що Тарас отримав травму і одразу покликав на допомогу.«Коли я прибігла, він був увесь у крові. Ми одразу поїхали в лікарню», - згадує мама хлопчика, пані Галина.Спочатку дитину доправили до місцевої лікарні, де надали першу допомогу, виконали обстеження та знеболення. З огляду на складність травми, хлопчика негайно скерували до спеціалізованого закладу у Львові.У Центрі дитячої медицини хлопчику провели повне дообстеження, зокрема комп’ютерну томографію, після чого ухвалили рішення про термінове хірургічне втручання.‼️Травма виявилася складною: глибоке ушкодження м’яких тканин обличчя із залученням слизової оболонки, м’язів і шкіри. Попри серйозність ушкодження, всі тканинні фрагменти були збережені та життєздатні, що дало змогу виконати повноцінне реконструктивне ушивання.Операція тривала близько двох годин і вимагала високої точності. Хірургічне втручання виконували поетапно: спочатку відновили слизову оболонку, далі - м’язи, після чого ретельно ушили шкіру. Основним завданням було не лише відновити зовнішній вигляд, а й зберегти функціональність обличчя - рухливість м’язів, відкривання рота та можливість мовлення.Операцію провела команда фахівців: керівник Клініки малоінвазивної хірургії, дитячий хірург Ігор Гулавський, дитячий хірург Соломія Ковч, анестезіолог Назар Мамчак. КТ виконав Олег Стецишин. Післяопераційний період минув без ускладнень. Хлопчик швидко відійшов від наркозу. Зараз стан Тараса стабільний і задовільний: він добре відкриває рот, самостійно їсть, мімічні м’язи працюють.У подальшому дитина перебуватиме під наглядом лікарів. Питання можливого косметичного коригування рубця розглядатиметься не раніше ніж через 6 місяців, після завершення формування рубцевої тканини.«Як порівняти, що було і що є зараз - це небо і земля. Ми дуже вдячні лікарям за професіоналізм і людське ставлення», - каже мама хлопчика Галина.⚠️Ця історія - нагадування про те, що зимові розваги можуть бути небезпечними!📸2-ге фото зроблене на наступний день після операції. Світлину "до" не можемо викласти із етичних міркувань.
👁 406 25-12-15 19:45
ЗНИКЛА СОБАЧКА! ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА!Київ, Дарницький р-н, м. Позняки. (Драгоманова\Григоренка)"Оновлення по Джулії: зателефонував чоловік і сказав, що він допоміг їй перейти дорогу (біля Ахматової 33). Тому акцент у тому напрямку. Якщо ви бачили, не лякайте її, вона боїться. Краще зателефонуйте та постійте поруч, щоб вона була у вашому полі зору. Це неймовірно допоможе! Дуже вдячний.Звертаюсь до вас з проханням про екстренну допомогу. Сталася велика біда: 13 Грудня зникла рідна собачка — ДжуліяІм'я: 🐶 ДжуліяВік: Понад 15 роківОсобливі прикмети:Вона не чує, тому може не відгукуватись на ім'я.Проходить медикаментозне лікування, що викликає дезорієнтацію. Вона може бути налякана та розгублена.Має серйозні проблеми зі здоров'ям і потребує постійного догляду.Якщо ви бачите стареньку, дезорієнтовану собаку, НЕ лякайте її! Спробуйте обережно притримати або завести у безпечне місце. Одразу ж телефонуйте мені!☎️ +380505568931Будь-яка, інформація, є ЖИТТЄВО ВАЖЛИВОЮ! Для мене це не собака, це моя дитина!
👁 390 25-10-23 08:27
Позавчера у нас убили нашего корга Бэста. Убили бессмысленно и беспощадно. Женщина, что проверяла счетчики, забыла закрыть калитку и Бэстик выскочил на улицу и не спеша пошел гулять. Все соседи его знали. Но в крайней хате у нас живет мудак, который достал ружье и тупо в упор застрелил собаку. Просто так. Потому что никаких проблем с Бэстом никогда не было. Это была спокойная, ухоженная, ласковая собака, которая 99,9% времени проводила во дворе с тещей и тестем. И вот мудак стреляет в собаку. Это слышат все соседи. Теща бежит туда и видит, что песик уже лежит мертвый. Мы вызвали полицию, ведь это уголовное дело по 299 статье. А там от 3 до 5 лет можно получить за такое отношение к животным. Приехала следственная группа и поехала к мудаку. Тот все сначала отрицал. Оказалось, что не в первый раз. Потому что соседи уже жаловались на него, что он стрелял с мелкашки в коров на лугу. Были свидетели, но не было наказания. Тут же полиция установила, что у него дома в СЗЧ сынок вернулся, который несколько лет назад луг поджигал. Сынок тут же в бега. Короче, вчера животное забрали в полицию и оно раскололось, что это оно убило и отдало незарегистрированное оружие. На вопрос зачем убил собаку сбрехал, что она «когда-то покусала внучку». Теперь дело для него приобретает серьезный оборот. Жил дебил себе и не тужил, плевал на окружающих, а тут приехал. Его жена написала теще, мол, а что тут такого. Подумаешь, собаку убили: «Сталося, як сталося. Не людину ж. Дітей пожалійте». И я вот думаю, это ж какими надо быть конченными, чтобы даже не понимать, что вы выродки делаете. То есть мои дети должны рыдать, потому что тварь вышла на порог и просто так завалила члена семьи, а я теперь должен проявлять снисхождение к варвару, который даже не отдает себе отчеты преступлении. И знаете, в этом случае как в зеркале наше несчастное общество, когда сначала что-то делается, плюя на окружающих, а потом такие: «Ой, ми не подумали, ми не так хотіли, пожалійте нас будь ласка! Бо в нас діти». А жалеть не надо. Справедливость должна быть даже относительно собаки. Потому что, если безнаказанно убивают собак, то там же безнаказанно убивают и людей. Потому я очень хочу, чтоб дело стало громким и мудак присел на несколько лет, чтоб другие мудаки было в курсе и неповадно было. Потому я это дело буду регулярно и максимально освещать, чтоб ни у кого не возникло желание отпетлять. На фото наш Бэстик.
👁 441 25-03-18 22:54
За півгодини помираюча тваринка з тяжкою травмою мозку вже в найкращій клініці області, У Івана Стойкова в Глевасі... В прийомній зупиняється дихання.... Просто на підлозі черговий лікар робить інтубацію та починає ШВЛ. Через декілька хвилин зупиняється серце. Декілька довгих тяжких хвилин, ритм відновлюється. Тваринку несуть на рентген та далі в бокс. Окрім травми мозку все ціле та майже здорове. Перший дзвінок сьогодні ближче до вечора: Влад допоможіть тваринка безпритульна бігає по колу та намагається зловити свій хвіст.... Я прошу скинути відео. А через декілька хвилин вже другий дзвінок та відео в телеграмі..... Яке бачили всі..... Ще буквально через 10 хвилин наша читачка Альона повезла тваринку Сема в клініку. Величезна подяка всім людям котрі в наших тяжких умовах продовжують рятувати безпритульних тварин. Завжди звертайтеся Якщо песик чи котик в біді. Пока живий намагаюся допомагати В критичних ситуаціях. 093 771 33 33.Допомога у порятунку безпритульних тваринок5358 3853 2000 9840 Моно5363 5423 2060 7956 Приватhttps://www.privat24.ua/send/g3rjqhttps://send.monobank.ua/jar/xUxqNreHm
👁 501 24-10-16 11:12
Давайте вспомним как это было.... Ровно 5 лет прошло с момента спасения чудесного пса Дор. 19.10.19 прислали первые фотографии с ним и он куда-то пропал..... 21.10.19 его нашли в лесопосадке, забрался в кучу листьев и уже собирался умирать.....Потом примерно неделю состояние постоянно ухудшалось и ничего не получалось сделать.... Но благодаря огромным усилиям и его большому везению через 2 недели ситуация пошла на поправку.... Через месяц Дора уже начала отрастать шерсть и начался набор веса.... А через полтора месяца чудесная семья Юлия забрала пса в гостомель на реабилитацию! Они сделали ему аккаунт в instagram и все 5 лет обеспечивали ему шикарную жизнь полную любви и заботы. Благодарю всех причастных к спасению чудесного пса! В общем он прожил порядка 10 лет из них половина - это только благодаря вам и Юлии! Про него снимали сюжеты телевидение, тогда им ещё разрешали делать съёмки про спасение животных. Всегда обращайтесь если животное действительно в критической ситуации. Ваш Влад Антонов. Всегда важны ваши лайки комментарии и репосты они помогают мне сделать больше полезных для животных и общества вещей. А активным читателям Я всегда помогаю на специальных условиях.