Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Записки кращого Барбек'а
Añadido 14 jul. 2024

Записки кращого Барбек'а

@hardmonday
Número de suscriptores: 598
Fotos: 79
Videos: 41
Enlaces: 860
Descripción:
Працюю в Храмі. Роблю помилки, пробую нове. https://youtube.com/@olespinchuk https://twitch.tv/olespinchuk/ Підтримати канал: https://patreon.com/hardmonday
Fuente

Записки кращого Барбек'а | ​День 1064 (18/4/26)1515 день повномасштабного вторгнення. День почавс...

Logotipo de la comunidad de telegram - Записки кращого Барбек'а Записки кращого Барбек'а @hardmonday
120 Vistas/Alcance 2026-04-19 12:31 Mensaje №1601
День 1064 (18/4/26)1515 день повномасштабного вторгнення. День почався з ахуєнних історій — наприклад, як на вітраж кинули яблуко і розхуярили посуд.Виставлений вчора топ-лист спрацював. Наші кращі офіціанти організовано допродали всі залишки sham nasim за один вечір. Пишаюсь!Поки доготував бар, зібрав на каву та поділив чайові, почалась друга зміна.Встановлюючи на смоуці камеру, довертівся і поламав штатив. Та бля.. Добре, що хоча б дешеве гімно.19:30. Якось забагато гостей.. Невже на вулиці погана погода? Пішли курити. А й справді, пасмурно та холодно.21:30. Дуже спекотно. В Юри мало того, що голова ідеально вибрита та ще і через спеку блистить наче дискобол:)Дізнався, що бар закрили на вхід. Саша офіціант сьогодні незаморачувався з одиничними замовленнями і пішов по топ-листу, виносячи на столи пляшки текіли/джина/шампанського. Ай краса. Склад по трохи пустіє. Головне, не зупинятись.22:45. Тяжкі гості, дуже багато енергії пішло на спілкування. Добре, що хоча б команда в нас сьогодні була в максимально топовому складі. Все. Хочу додому. Швидше б вже приїхало те таксі..