Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Записки кращого Барбек'а
Añadido 14 jul. 2024

Записки кращого Барбек'а

@hardmonday
Número de suscriptores: 598
Fotos: 79
Videos: 41
Enlaces: 860
Descripción:
Працюю в Храмі. Роблю помилки, пробую нове. https://youtube.com/@olespinchuk https://twitch.tv/olespinchuk/ Підтримати канал: https://patreon.com/hardmonday
Fuente

Записки кращого Барбек'а | ​День 1062 (16/4/26)1513 день повномасштабного вторгнення. Випаровуван...

Logotipo de la comunidad de telegram - Записки кращого Барбек'а Записки кращого Барбек'а @hardmonday
125 Vistas/Alcance 2026-04-17 11:26 Mensaje №1599
День 1062 (16/4/26)1513 день повномасштабного вторгнення. Випаровування березового соку в сироп забрало майже 2 дні мого вихідного, але все ж таки принесло помилки, безцінний досвід та гідний результат. З впевненістю можу сказати, що моя минулорічна гіпотеза, на яку я надихнувся переглядаючи серіал про канадські війни за кленовий синоп — спрацювала. Не дарма я розйобувався, підключив всіх кого міг до пошуку соку. Незвичайно і смачно. Дуже подобається! Сьогодні в планах: зайняти плиту на кухні та редукувати нормальні обʼєми соку для бару.Як же я обожнюю такі моменти, коли експеримент втілюється в життя:)//+1 унікальний сезонний коктейль в альманах і меню:)Днями дізнався, що в Маці сьогодні вийде сичуанський соус, навколо якого в Рік і Морті будувався сюжет однієї з серій. Рецепт з часів прем'єри 1998 року декілька разів змінювали, але профіль має бути +- таким самим — соєво-солодким, кислуватим. Цікаво, що ж там за соус такий. Маркетинг, бляха, працює як асфальтоукладач. Треба пробувати..Шефу хтось прислав на пробу пляшку сиропу зі стевією. Сироп без цукру — прикол. Спробував, на смак як рідкий замінник цукру. Закинув на склад, може знайдемо йому застосування:)Мамік приніс на дегустацію безалкоголки від Нєміров з 5abv. М'ята-бергамот за відчуттями нагадала Шейк бора-бора, але освіжаюче і менш насичено по спирту. Смачно. Манго-Бузина теж цікаво, наче якийсь лайтовий енергетик.Поставили випаровуватись березовий сік, але сьогодні вже у нормальних обсягах. Виставив таймери та провів інструктаж барбекам Льосі з Максом що і як робитимемо. Залишилось чекати.Підготували пробники NA на Львів. Гарно виглядають, малята:)Довга зміна. З приємного — березовий сік на половину випарувався. Хороший результат як за 7 годин. Якщо все буде добре, завтра закінчимо.