Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Записки кращого Барбек'а
Añadido 14 jul. 2024

Записки кращого Барбек'а

@hardmonday
Número de suscriptores: 598
Fotos: 79
Videos: 41
Enlaces: 860
Descripción:
Працюю в Храмі. Роблю помилки, пробую нове. https://youtube.com/@olespinchuk https://twitch.tv/olespinchuk/ Підтримати канал: https://patreon.com/hardmonday
Fuente

Записки кращого Барбек'а | ​День 1057 (7/4/26)1504 день повномасштабного вторгнення. Сьогодні кор...

Logotipo de la comunidad de telegram - Записки кращого Барбек'а Записки кращого Барбек'а @hardmonday
115 Vistas/Alcance 2026-04-08 10:00 Mensaje №1594
День 1057 (7/4/26)1504 день повномасштабного вторгнення. Сьогодні коротка зміна. Треба вийти в храм на тренінг — наливати алкоголь та крутити коктейлі.Зустрілись з барбеком Льохою перед дверима, поки курили узгодили план дій — прибрати і підготувати вітраж, після чого приступили до роботи. До тренінга ще 73 хвилини. Встигнемо підготуватись і кави попити:)Я наводжу порядок на вітражі і дізнаюсь, що буде працювати центрум. Потім дізнаюсь про програму тренінга і, що треба буде на сьогодні. За 20хв до початку отримую повідомлення з техкартами. Матюкаюсь. Поки Льоха біжить в магазин за огірками, я дотарюю центрум. Далі, поки наша господарочка Іра на слайсері нарізає огірки для спріца на новому джині хендрікс, Льоха нарізає цедру для того ж спріца. Впорались. Можна працювати.З цікавого, в перервах між наливанням, послухав цікавих історій про Таламор так Хендрікс. Скуштував новий білий Another Hendrick's. Смачний і ароматний, як і весь хендрікс:)Добре пройшов тренінг. Хоч я послухав лише половину теоретичної частини, під кінець приготував купу олдфешенів, переговорив з Андрієм, і задумався, може і собі взяти участь в змаганнях з Манкі олдфешном?На ластколі готував всім бажаючим Рейка-тоніки та джинтоніки на новому Хендріксі. Приємні зібрались люди. І телеграм канали читають хороші:)Після івенту, поки чекав на штатку, прийняв участь в фотосесії, готуючи бек-ту-бек з Андрієм віскі та нью йорк сауери. Потім попросив зробити мені фото. Закінчилось все тим, що я не встиг опам'ятатись як зайнявся підготовкою до Львову. Вийшов Олесь на декілька годин на підробітку..