Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Записки кращого Барбек'а
Añadido 14 jul. 2024

Записки кращого Барбек'а

@hardmonday
Número de suscriptores: 592
Fotos: 79
Videos: 41
Enlaces: 860
Descripción:
Працюю в Храмі. Роблю помилки, пробую нове. https://youtube.com/@olespinchuk https://twitch.tv/olespinchuk/ Підтримати канал: https://patreon.com/hardmonday
Fuente

Записки кращого Барбек'а | ​День 1009 (3/1/26)1410 день повномасштабного вторгнення. Новий рік в ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Записки кращого Барбек'а Записки кращого Барбек'а @hardmonday
170 Vistas/Alcance 2026-01-04 08:20 Mensaje №1544
День 1009 (3/1/26)1410 день повномасштабного вторгнення. Новий рік в Карпатах пройшов заєбісь. Навіть краще, ніж очікувалось. Сьогодні на один день треба вийти на зміну і наступних 5 днів знову проведемо за містом. Краще відпочивати, поки є можливість:)Канікули в Храмі пройшли дуже добре. Всі такі життєрадісні та щасливі, приємно дивитись. Поки були на палилці та курили передробочу самокрутку, дізнався, як всі святкували Новий рік. А Влад — красава! Пишаюсь:)Нарешті закінчили з пропрацюваннями на консалт з 10-денним дедлайном. Можна починати оформляти закупки та техкарти.Почали допропрацьовувати безалкогольне меню. Непогано виходить. Тільки почав думати, що в мене нормально виходить робити заявки на кавʼярні, а через 8 днів там закінчиться сезон і мій підробіток. Хоча б отримав цікавий досвід:)18:00. На весь Храм на смоуці сидить одна Даша і пʼє безалкогольні коктейлі. Будем надіятись, що ще хтось прийде.20:00. Натовпом пішли гості. Я радий, що сьогодні буде робота.20:35. Вирубає. Ось і недосип після дороги.. попросив Іллюху закрутити мені кави. Розбійник приніс еспресо-тонік. Так я дізнався, що кава з газованою водою приводить до тями краще, ніж звичайна кава. Це логічно.Дізнався, що шеф прийшов відпочивати до нас після нічної роботи. А це напевно прикольно в суботу затусити в Храмі. Але точно не після нічної зміни і години сну:)