Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Знищимо окупанта разом!
Añadido 14 jul. 2024

Знищимо окупанта разом!

@hanakacapam
Número de suscriptores: 449
Fotos: 860
Videos: 906
Enlaces: 129
Descripción:
Все про війну в Україні, новини з фронту, фото та відео матеріали, військова техніка, озброєння, військові технології Для зв'язку @listerrfff_bot

👥 Número de suscriptores

449
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -10

📊 Mensajes por Día

0.2
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

СБУ вразила підводний човен рф у НоворосійськуСлужба безпеки України провела чергову унікальну спецоперацію та влаштувала морську «бавовну» у порту Новоросійська. Вперше в історії підводні дрони «Sub Sea Baby» підірвали російський підводний човен класу 636.3 «Варшавянка» (за класифікацією НАТО — Kilo). Унаслідок вибуху субмарина зазнала критичних пошкоджень і, фактично, виведена з ладу.На борту підводного човна розміщувалися чотири пускові установки крилатих ракет «Калібр», які ворог використовує для ударів по території України.Це була спільна операція 13-того Головного управління військової контррозвідки СБУ та Військово-морських сил України.Вартість підводного човна класу «Варшавянка» становить близько 400 млн доларів США. З огляду на запроваджені міжнародні санкції будівництво аналогічної субмарини наразі може коштувати до 500 млн доларів. Цей клас підводних човнів також відомий під назвою «Чорна діра» через здатність корпусу поглинати звуки та залишатися малопомітним для сонарів.Нагадаємо, підірваний човен вимушено перебував у порту Новоросійськ через успішні спецоперації надводних морських дронів «Sea Baby», які витіснили російські кораблі та субмарини із Севастопольської бухти в тимчасово окупованому Криму.
Прошу розголосу!Під час війни звільнити 375 медичних працівників і ліквідувати сучасний реабілітаційний центр для військових - таке може зробити лише ворог!Топ-посадовці у вищих ешелонах влади прямо зараз знищують Київський обласний центр реабілітаційної медицини для наших військових заради 5,5 гектарів столичної землі в Сирецькому гаю, де він знаходиться. А все тому, що тут мальовнича природа і в 300 метрах від лікарні заплановано відкриття станції метро, тому земля просто золота для злобудовників. Просто уявіть собі, які покидьки сидять у вищих кабінетах влади, якщо під час повномасштабної війни із реабілітаційного центру вже звільнили 375 медпрацівників! А вже завтра (10 жовтня) ці сволоти планують протягнути через сесію Київської обласної ради питання про припинення юридичної особи лікарні як такої.Перша спроба захопити землю під реабілітаційним центром відбулася ще понад рік тому. Тоді голова Київоблради Добрянський зі своїм дружком-держзрадником Дубінським незаконно звільнили директора - лікаря з 32-х річним стажем Ігоря Кучму, який виграв відкритий конкурс, і який під час повномасштабної війни якраз і забезпечив створення реабілітаційного центра для військових на базі Київської обласної лікарні №2. На його місце ці покидьки призначили керувати медустановою помічницю Дубінського, колишнього редактора 1+1, яка взагалі не має ніякого відношення до медицини. Проте, коли ми підняли суспільний розголос і привернули до цього увагу, суд скасував незаконне рішення регіонала Добрянського. Однак корупціонери згодом придумали іншу схему, як захопити дорогоцінну землю. Голова Київської облдержадміністрації Кравченко, який вочевидь є частиною цього злочинного угруповання, написав лист на Добрянського з проханням об’єднати реабілітаційний центр з Київською обласною лікарнею №1.З медичної точки зору об’єднувати дві абсолютно окремі й суттєво різні за своїм функціоналом лікарні - це просто маразм. Не кажучи вже про звільнення 375 медпрацівників. Зараз ці негідники ще й роблять все, щоб цю будівлю реабілітаційного центру в майбутньому не можна було використовувати як медустанову, адже не планують її опалювати взимку. Лічильники газу, які ще влітку зняли для повірки з системи постачання газу до котелень Київського обласного центру реабілітаційної медицини, ніхто назад ставити не збирається. Інженера, який обслуговував котельню медзакладу вже звільнили. Взимку без опалення там просто полопаються труби, затопить поверхи… Навіть якщо вони спустять воду з системи опалення, то після зими в 6-ти поверховій будівлі площею 9 тисяч квадратних метрів просто заведеться грибок, і її в майбутньому не можна буде використовувати як медичну установу. Те, що не вдалось зробити російським загарбникам із заморожуванням нас за дві попередні зими зараз реалізовує влада Київської області. І саме проти наших поранених військовослужбовців!Ми - Народовладдя вже подали відповідний позов до суду з вимогою скасувати злочинне рішення Київоблради про ліквідацію реабілітаційного центру та заяву про відкриття кримінального провадження щодо незаконної ліквідації закладу охорони здоров’я. Просимо кожного, кому не байдужа доля наших поранених військових, яким просто немає де нормально лікуватися і проходити реабілітацію в нашій країні, зробити все, щоб не дати корупціонерам ліквідувати Київський обласний центр реабілітаційної медицини заради дорогоцінної землі! Найменше, що ви можете зробити – це надати цьому розголос!https://youtu.be/MjPh8pyPsCc?feature=shared