Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Halo Gdańsk/Aлло, Гданськ
Añadido 14 jul. 2024

Halo Gdańsk/Aлло, Гданськ

@halogdansk
Número de suscriptores: 5 027
Fotos: 3,360
Videos: 123
Enlaces: 1,080
Descripción:
Життя в Гданську: актуальні новини, корисна інформація, цікаві фото. Зворотній зв'язок @HalogdanskBot
Fuente

Halo Gdańsk/Aлло, Гданськ | ​❗Скандал у Гданську через шоколадку на різдвяному ярмарку🍫Один із пок...

Logotipo de la comunidad de telegram - Halo Gdańsk/Aлло, Гданськ Halo Gdańsk/Aлло, Гданськ @halogdansk
2 210 Vistas/Alcance 2025-12-09 07:00 Mensaje №3770
Скандал у Гданську через шоколадку на різдвяному ярмарку🍫Один із покупців придбав в будиночку Гданської туристичної організації (Visit Gdansk) нібито фірмову «Гданську шоколадку», яку продавали аж за 25 злотих за штуку. Але після розпакування виявилося, що під красивою "гданською" обгорткою ховається звичайна німецька шоколадка Schogetten, яку в супермаркетах можна купити за 6,99 злотих😬 Більше того, Гданська туристична організація навіть не намагалася приховати оригінальну фольгу з логотипом німецького виробника. Після скандального розголосу й хвилі критики Гданська туристична організація спочатку пояснила, що висока ціна цієї шоколадки пов’язана з «обсягом замовлення та витратами на виробництво, включно з індивідуальною упаковкою». А потім прибрала, принаймні тимчасову "Гданську шоколадку" з продажу.Можливо, злякалися, що діяли всупереч закону. І справа навіть не в тому, що шоколадку вартістю 7 зл продавали за 25 як «гданський продукт». Таке "намахалово" є звиклим для галузі туристки. Проблема набагато технічніша: Гданська туристична організація приховала виробника! А це незаконно. На їстівних продуктах обов’язково має бути зазначений виробник, дистриб’ютор або імпортер. Це вимога законодавства ЄС та польських норм. Отже: продукт німецький, марка «гданська», ціна преміум й відсутні дані про виробника. Будьте пильні на різдвяному ярмарку😉