Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - HackYourMom - мамкіни хакери України 🇺🇦
Añadido 06 dic. 2025

HackYourMom - мамкіни хакери України 🇺🇦

@hackyourmom
Número de suscriptores: 45 443
Fotos: 9,100
Videos: 1,830
Enlaces: 7,210
Descripción:
Канал хакерів з науково популярним, пізнавальним і технічним контентом з акцентом на кібербезпеку, а іноді і без. Гротеск, з описом, поганим гумором, помилками і купою оціночних суджень, для соціопатів #rtfm Звʼязок: https://t.me/hymsupport_bot

👥 Número de suscriptores

45 443
Promedio/Día:: +29
Promedio/Tiempo:: +197
Promedio/Mes:: +2066

👁️ Vistas promedio por mensaje

7 083
Promedio/Día:: 5,620
Promedio/Tiempo:: 8,294
ERR: 15.59%

📊 Mensajes por Día

4.7
Último día: 0
Promedio semanal: 4
Promedio por día: 4.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Ще один друг преЗЕдента отримав підозру від НАБУ за розкрадання в енергетиці 😅 і НАБУїни випустили чергове кіно з Кварталом, дивитися без реєстрації та смс «НАБУ жарить Шаурму Зеленського» можна отут: https://youtu.be/LnSsz6vNk1QМова про екс рИгіонала Ростислава Шурму та його брата, бо там як завжди: «сімейний бізнес», батя в них - проросійський політик😅 Сам Шурма з 23 листопада 2021 до вересня 2024 року був заступником керівника Офісу Президента України, а потім звалив в Німеччину. Навіть не послом, просто звалив, бо мабуть вже накрився. Зараз ми чекаєм поки Єрмак звалить?15 липня 2025 року, НАБУ з німецькими правоохоронцями вже проводили обшуки в офісі Шурми під Мюнхеном, куди він втік від переслідування. Як завжди, першими на цю Шаурму звернули увагу Бігуси, ще у серпні 2023 року, а потім підтягнулися і НАБуїни але головне ж результат - підозра. Черговий рукоВодітєль кварталівського Офіса Президента виявився казнокрадом, як і інші, але «потужний» мабуть знову нічого не знав, як «нє лох какой то»? Єрмак підозру ще не отримав🤔може країну втечі ще не обрав?НАБУ браво 👏 окремий респект за правильно підібраний момент: коли немає світла в Київі та інших містах, народ бачить чому, як та завдяки кому ми до цього дійшли. А головне як довго ми до цього йшли з «4-5 ефективними менеджерами».Головне що на УріноМарафоні - все добре і ввечері ми подивимось «потужний ролік». Підтримуйте Українську армію та один одного, не сподівайтеся на тих, хто готував країну до шашликів.
НАБУ відкрило кримінальну справу стосовно корупції в СБУ за часів ексголови Івана Баканова, підтвердили «Бабелю» у пресслужбі Бюро.Перед цим бізнесмен Сергій Ваганян в інтерв’ю колишньому нардепу Бориславу Березі заявив, що за час керівництва Баканова СБУ перетворили на інструмент системного рекету. За його словами, Іван Баканов і тодішній начальник Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрій Наумов організували побори з бізнесів, а санкції РНБО перетворили на «власний бізнес-проєкт».Ваганян розповів, що сам платив гроші з прибутків від експорту зерна — за це йому обіцяли «відсутність проблем з органами контролю».▪️У липні 2022 року Івана Баканова звільнили з посади голови СБУ через неналежне виконання службових обов’язків. Його «права рука» Андрій Наумов покинув Україну за кілька годин до вторгнення РФ 24 лютого 2022 року. ▪️Наумову оголосили три підозри: у незаконному збагаченні, привласненні майна і шахрайстві. «Схеми» писали, що ДБР також розпочало кримінальне провадження за статтею «державна зрада», але підозру йому не оголошували.@babel
‼️ВРУ провалила голосування за Шмигаля на посаду міністра енергетики. За – 210. Верховна Рада також провалила призначення Федорова на посаду міністра оборони, 206 голосів "за" з 226 необхіднихМи не можемо коментувати діяльність парламентарів по цим не профільним питанням, адже вони не стосуються безпосередньо кібербезпекиМожемо висловити обґрунтоване припущення: просто роль монобільшості Слуг Народу та впевненості у тому, що всі депутати будуть голосувати як їм скажуть виявилася, на сьогодні (бо завтра переголосують), трохи перебільшеною, про неї багато говорять, але по факту назвати якісь реальні кейси мало хто можеНаведу простий приклад. Коли ввечері на уріномарафоні, потужна-команда показала потужний успіх, роздала по тисячі, розповіла про 90% плану миру. Через два-три тижні їх обшукало НАБУ, і нічого не відбувалося впродовж декількох місяців, поки Зеленський пересуває кроваті, замість заміни «секс-працівниць»P.s. Міша стане головою МО завтра-після завтра. Тому пишемо обережно, щоб не мстився😅
З життя: - На війні освічену людину легко виявити, в неї в матюках є сенс, Ви схоже не зовсім військовий чи не так? Що думаєте по цьому питанню… Десь так нещодавно мені не вдалося закосити під ідіота, щоб не відповідати на купу складних питань. Більшість шукає «просте рішення», а не надійне, яке гарантовано дасть результат, хоча які на війні гарантії? Знаєте міф про 10.000 годин щоб стати «професіоналом» у чомусь. Це єрєсь, яку часто доводиться чути. Ми намагалися вирішити кадрове питання і спитали мене це на нараді, де були інші люди. Життєвий досвід підказав мені що треба було б підтримати ідею найавторитетнішого серед присутніх, а потім вже йому пояснювати деталі того з чим я не згоден.Я ненавиджу наради, вони майже завжди не ефективні, бо якщо треба щоб хтось щось зробив то треба ставити задачі і контролювати результати, а не проводити наради. Якщо треба спитати думку, то краще анонімне опитування, бо не всі можуть сказати те, що думають. В мене проблеми зі зворотнім: я не можу дозволити собі промовчати, коли відбувається якийсь ідіотизм. І звісно дьорнуло мене сказати «як треба робити» в форматі аналізу того, що «якщо робити так, як ви говорите, то ніхуя не вийде, тому треба отак».А у військових не прийнято, щоб хтось окрім старшого за званням та посадою говорив їм що робити. Та і підрив авторитету жеш, не можна. Ой-ой-ой і атата.І от сидить кімната згодних зі мною по суті людей, які не можуть прийняти те, що я говорю виключно через «субординацію» та «порядочєк» і це явно читається в їх поглядах, які бігають від мене до «начальника».Дякувати складним життєвим умовам та обставинам, в таких ситуаціях я вмів швидко пояснювати складні речі з простими і зрозумілими відсилками до наукових експериментів та досліджень. І тут у повній тиші, яка повисла після моїх пояснень «як треба робити» я пуляю їм пояснення, чому треба робити саме так.бачите яка тиша, ніхто не хоче з Вами сперечатися, і Ви вважаєте що це добре, адже вони Вас поважають і підкорюються субординації, саме це згубило багато життів в авіації в Кореї та Японії.Далі я розказав про дослідження щодо того, що другі пілоти на авіалініях у Кореї боялися сказати командиру, що він робить щось не так, саме через субординацію, повагу до віку та звання. Мова про звіт NTSB про Korean Air Flight 801 (1997, Гуам).Мораль тут дуже проста: якщо субординація чи вертикаль заважають збереженню життів чи ефективності у військових операціях - нахуй таку субординацію. Доведено науковими дослідженнями причин авіа катастроф: субординація не ефективна в критичних ситуаціях 🤷‍♂️ Не бійтеся вказувати командирам на їх помилки та обов’язково робіть after action review
Топ взломи отсосіян, які ви могли пропустити у 2025, помісячно 🍿 або як ФСБшникам щомісяця водили хуєм по губах у 2025😎Січень: Yellow Drift вивела з ладу роботу найбільшого оператора електронних торгів Роселторг. Платформа не працювала близько тижня. Було порушено електронні процедури закупівель, що, зокрема, призвело до зриву постачань.Лютий: Ukrainian Cyber Alliance поламала мікрофінансової компанії «КарМани» екс 3,14зди пині - Люсі путіной та злили клієнтівБерезень: DDoS-атака IT-армії України на провайдера Lovit, через яку мешканці будинків ПІК на кілька днів залишилися без інтернету та без працюючих домофонів. Навіть Роскомнадзор з Національною системою протидії DDoS-атакам (НСПА) втручався, а ФАС оштрафував «Самолет» і «ПІК»Квітень: Угруповання BO Team вивело з ладу інфраструктуру великого російського виробника й постачальника електротехнічної продукції IEK Group. Це сталося ще в березні, а у квітні зловмисникам вдалося потрапити на вебінар із розбором їхньої ж атаки та опублікувати його запис.Травень: На початку травня в каналі хакера BadB було анонсовано злам медичного центру «ЦАМ» («Центравіамед») із публікацією частини викрадених даних.Червень: Кібератака на красноярського провайдера «Оріон телеком» залишила без інтернету абонентів у 4 регіонах більш ніж на 2 тижні. Відповідальність за це взяли BO Team і ГУР Міноборони України. У липні зловмисники опублікували викрадені дані абонентів.Липень: Головним інцидентом став злам «Аерофлоту», через який було скасовано кілька десятків рейсів. Відповідальність за атаку на авіаперевізника взяли угруповання Silent Crow і «Кіберпартизани».Серпень: Через кібератаку протягом тижня не працювала платформа «Інвестиційні проєкти», що агрегує інформацію про інвестпроєкти в Росії та країнах ЄАЕС. Відповідальність за злам взяло угруповання Cyber Anarchy Squad.Вересень: Сайт красноярської авіакомпанії «Красавіа» зазнав дефейсу від українських школярів і був перезапущений лише через місяць.Жовтень: DDoS-атака IT-армії України на Россільгоспнагляд порушила роботу системи «Меркурій», що призвело до призупинення відвантажень продукції у двох великих виробників молочної продукції та виробника дитячого харчування.Листопад: Страхова компанія ВСК два тижні відновлювалася після невідомого зламу від «восточно європєйских» хакерівГрудень: Українські хакери зламали казанську компанію «Мікорд» — підрядника на важливому для влади проєкті зі створення Єдиного реєстру військового обліку. Зловмисники знищили інфраструктуру жертви, а викрадені дані, включно з внутрішньою документацією та вихідним кодом, потрапили у відкритий доступВпевнені, що ти 🫵 можеш краще, адже навіть цей дайджест ми вкрали у кацапів 😂 субʼєктивно, не точно і лише за версією мамкіних хакерів. Бо може ми щось пропустили 🧐 то ти скинь нам 😉
Популіст Трамп, ледь не вперше, НЕ дав задню в стилі TACO і таки напав на Венесуелу 😅Він наш союзничок, а МаДура - реальний диктатор що знищує своє населення і довів країну до зубожіння 😞 але всі зараз почнуть писати в стилі, так шо: «ето другоє»?! Типу США можно проводити «СВО» коли їм не подобається президент іншої країни, а паРаше - НІТ?! І так то воно і є, але прецедент максимально небезпечний. Адже от буквально саме зараз Китай проводить навчання біля Тайваню 🙃Нагадаємо наш прогноз: як тільки Китай збереться «вєрнуть в родную гавань Тайвань», він накаже своєму сюзерену пинє почати двіжуху в країнах Балтії, щоб відволікти ЄС і НАТУ. НАТА - рішуче висловить підставить глибоку глотку стурбованість і поки буде вести перемовини, втратить сувалский коридор, який потім доведеться відвойовувати.Двіжуха починається по світу у 2026 🍿 Ви ж не сподівалися, що далі буде простіше? розвивалися і готувалися до Третьої Світової? А памʼятаєте, які всі думали що в COVID то 3,14зда була? 😂Це тільки початок 😉
Подивився інтерв’ю Міндіча, яке він дав Ткачу в Ізраїлі, і що можна сказати:По-перше круто, що Ткач може знайти кого завгодно в будь-якій країні. А з урахуванням того, що його консультують інсайдери та українські правоохоронці, це дає надію на те, що в середині системи є адекватні люди, внутрішня боротьба, конкуренція, а як наслідок і розвиток. Ніхто вже не вірить у «потужність» Зеленського чи всемогутність ЄрмакаЩодо самої розмови, треба бути чесним, хоч як би ми не симпатизували тут Ткачу (підтримайте Українську журналістку!) пан Міндіч - мастодонт комунікації. Якби я був його PRником, чи адвокатом, я б сказав що це 10/10 по якості відповідей, поведінці та образі в кадрі, в його ситуації, звісно.Якщо хтось вивчає кризові чи антикризові комунікації в PR, то оце було воно. Він став власником ситуації і через пару хвилин перегляду виникає враження, що це Ткач виправдовується, а Міндіч бере в нього інтерв’ю та консультує хлопчика на пляжі. Навіть в поганців, часто є чому повчитися тут це демагогія
Минуло менше доби, як старший сержант Михайло Макарук та вся міжнародна спільнота InformNapalm через свої канали й сторінки у Facebook, Twitter (X) і Telegram активно включились у поширення петиції №41/009010-25еп "Про невідкладне гідне підвищення грошового забезпечення військовослужбовців Сил оборони України".Наразі минуло менше доби і петицію підписали вже понад 16000 українців (а ще вчора в цей час було тільки 1,5 тис). Ми дякуємо ініціатору цієї петиції пані Олені Олійник. І також дякуємо всім каналам, медіа, блогерам, які також долучились до активного поширення цієї петиції й відповіли на наш заклик. Кількість підписів зростає щохвилини і всі, хто ще не лишив свого підпису - можуть долучитись та поширити цей заклик серед своїх друзів, читачів своїх каналів і блогів. Бо сьогодні саме Сили оборони України є гарантом суверенітету і збереження української державності, тому гідне забезпечення українських військових має бути принциповим питанням всього українського народу. І ця петиція є символом волі українців, вона демонструє українським чиновникам напрямок для дії. Активність поширення і підписання цієї петиції також демонструє ворогам України, які теж спостерігають за українським суспільством, наскільки солідарні українці та наскільки міцний авторитет українського війська. Бо як відомо, той хто не бажає гідно забезпечувати власну армію, буде змушений забезпечувати окупаційну. Тому дякуємо всім, хто вже долучився та ще планує це зробити в найближчі години і дні. Бо лише спільними зусиллями ми можемо досягнути цю символічну мету, і саме швидкість збору підписів є також символом та вказівником до змін, які давно на часі.
Нове шоу Кварталу: «у світі тварин»🐒 транслюється на пряму з Верховної Ради України🥊В головній ролі у правому куті рингу: Марʼяна Безумна від партії «Слуга Урода» в лівому куті, поціновувач газової бабки та зубожіння від партії «Косовщина» - Сергій Тарута який вже вдруге біля корита. Бійка починається захватом від Безумної, на що 70 річний дід відповідає легкими джебами🍿📹Ідеальна картинка для світових ЗМІ: є відео від першої особи, та збоку. Скоро буде доступно у VR на pornhub😉POV: Народна депутатка з явно вираженими психічними розладами отримує піздюлів від іншого народного депутата у Верховній Раді за обговорення необхідності військової реформи🤔🎪 Зйомки цього блядського цирку відбулися за підтримки «Roshen», бо як же без шоколадного фюрера, він точно у всьому винний (рішенням РНБО, а не суду)Україна досі існує, завдяки народу, та всупереч оцим потворам, що ганьблять парламентаризмАле ота руда мавпа у чомусь права: нам потрібна армійська реформа. Яку мають писати військові, а не такі мавпи
Політична прутня: Донні TACO Трамп як завжди дав задню по Венесуелі, тому що Trump Always Chickens Out! В діда схоже люта деменція, тому і зараз його «тиск на Україну» пройде через 2-3 тижні, або до нового року, адже Нобілевський комітет оцінює справи за минулий рік. В діда аж катетер для мочі протікає, мабуть, так він хоче собі медальку…Його «сім закінчених війн» - така ж профанація, як обіцянки суттєвих змін від нашого «потужного» Гаранта, який поїхав на фронт знімати ролики про сміливість, замість того, щоб провести армійську реформу, чи посадити своїх 5-6 менеджерів в тюрячку. Ввечері знову запише ролік для ІнстаСраму і на УріноМарафон і буде сподіватися що все минеться якось само собою. Доречі там пишуть що Шефіра або його друга теж слухало НАБУ, тому «кіно з кварталом» може мати продовження.По «мирним угодам» Трампа - Тайланд вже хуяриться з Камбоджею, Ізраїль хуярить по Сектору Газа, і світ бачить, що TACO Трамп - дряхлий піздабол якого можна хвалити і ігнорувати, бо дід все забуває і ніхуя не робить, окрім того що катає свої кораблики демонструючи в кого найбільший флот. Флот той потоне нахуй від пари морських дронів, як московитьский, але Трампу про це ніхто не говорить, окрім пентагону, який повідомив йому, що армія США застаріла для сучасних дротових війн.Якщо очікуєте на якийсь «договорнячок» найближчим часом - марно. Ніяких паперових «Будапештьских меморандумів» народ Ураіни більше не прийме. Ніхто Донбас хуйлу без бою здавати не буде, а Трампа покатають на хую, похвалять і відшиють з його пропозиціями повернення паРаші до Європейських та світових ринків.Популісти однакові усюди: багато 3,14здєжа мало реальних справ, але Донні - ще і нарцис, тому треба постійно називати його «найкращим лідером» і давати тому рудому клоуну статуетки, як це зробило FIFA. Виглядає як повний крінж, але дєд задоволений 🤷‍♂️ОПа, без Єрмака вже два тижні і всім абсолютно ПОХУЙ 😂 схоже той чорт не такий «потужний менеджер» був 😏 А ще наш «нє лох какой-то» збирає свою партію «монокрадунів» на 16 грудня, щоб призначити якогось чергового політичного суїцидніка головою «слугі урода». Ще робить картинку для Трампа : ми готові до виборів, якщо Ви забезпечите тривале припинення вогню.Шоколадний фюрер намагається на цьому фоні набрати балів, вважаючи що «це скарб» а не ситуація, але всеодно стикається з троллінгом народу і соціальних мереж. Газова бабка теж щось воняє під виглядом що «вона працює», але суспільство прагне якісних змін, а не чергового пересування кроватей в цьому цирковому борделі. Навіть Бєня прокотився на слабкості «потужного» отримавши свою «хвилинку слави».ЄС продавлює Бєльгію віддати гроші Україні, хочуть зробити блокування рашистьких активів безстроковим та передати їх Україні, під гарантії інших країн. Отака прутня несеться, нам своє робити 😉 підтримуйте Українське військо, не слухайте піздунів-фантастів старих чи молодих, оцінюйте не слова, а дії і завжди робіть висновки самостійно! Ми маємо витримати, а рИфИ розвалитися!