Fuente
Харківський Ліцей 116 | Цієї ночі Харків знову відчув на собі жах і цинізм російського терору....
982 Vistas/Alcance
2025-03-30 08:12
Mensaje №2201
Цієї ночі Харків знову відчув на собі жах і цинізм російського терору. Вдруге за тиждень ворог завдав комбінованої атаки, випустивши сім «Шахедів» по житлових кварталах, лікарні та інфраструктурі міста. Загинули двоє мирних людей – чоловік і жінка. 35 поранених, серед них п’ятеро дітей. 13 людей шпиталізовані, одна дівчина-підліток – у важкому стані. Найпідступніший удар – по військовому шпиталю. Місто допомагає йому у всіх питаннях відновлення, аби лікарі ані на хвилину не зупиняли допомогу нашим пораненим захисникам. Тільки в Шевченківському районі пошкоджені 27 житлових будинків, майже тисяча вибитих вікон. Руйнувань зазнали ринок, РАЦС, Будинок проєктів, коледж, гуртожиток, де живуть ВПО – люди, які вже одного разу втратили свої домівки через російську війну. Згоріли понад десять цивільних авто, гаражі. Це наслідки тільки однієї ночі. Там, де руйнування найбільші, – у трьох мікрорайонах – уже працюють мобільні ЦНАПи, аби постраждалі могли швидше зареєструватися на компенсації. Відкрили їх у 129-й, 51-й та 116-й школах. Холодногірський район також зазнав ударів. Поруйновані 32 приватні будинки, вибито понад 120 вікон. Завтра відкриваємо мобільний ЦНАП у 67-й школі, щоб допомога була доступною і там.Ситуація складна, але Харків працює. Комунальники з першої хвилини після обстрілів ліквідовують наслідки. Станом на зараз уже закрили третину контурів. Усі комунальні послуги — в нормі. Усім, чиє житло пошкоджене, пропонуємо розселення. Громадський транспорт працює у штатному режимі. Електромережі відновили ще вночі. Житлові будинки додатково обстежуємо, цифри щодо руйнувань, покрівель, комунікацій оновлюватимуться. Робота триває. Світла пам’ять загиблим. Співчуття рідним. Дякую всім, хто безперервно працює в ці важкі дні. Рятувальникам ДСНС, медикам, комунальним службам, волонтерам. Всім, хто продовжує нести допомогу туди, де вона потрібна найбільше! Ми все подолаємо!