Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🍉🇺🇦Паляниця від Бужі | ГВИНТ |GWENT
Añadido 14 jul. 2024

🍉🇺🇦Паляниця від Бужі | ГВИНТ |GWENT

@gwentnews_ua
Número de suscriptores: 425
Fotos: 6,460
Videos: 744
Enlaces: 2,850
Descripción:
Канал про ГВИНТ та інші ігри компанії CD PROJEKT RED Для зв'язку: @ramanton Чат - https://t.me/UA_Gwent
Fuente

🍉🇺🇦Паляниця від Бужі | ГВИНТ |GWENT | Ще одна знахідка знову підігріла чутки про доповнення для «Відьмака 3»...

🐺 Ще одна знахідка знову підігріла чутки про доповнення для «Відьмака 3» — але тепер ситуація стала трохи цікавішою.Йдеться про LinkedIn-профіль співробітника Yigsoft, де згадується робота над проєктами по «Відьмаку» на REDengine. Важливий момент тут простий: CD PROJEKT RED вже давно перейшла на Unreal Engine 5, тому будь-які сліди REDengine майже напевно стосуються «Відьмака 3» або його старої інфраструктури.🤔 З цього і виросли різні версії, у того ж видання Redanian Intelligence — про нове сюжетне доповнення. Ah Shit Here We Go Again ©☝️ Але є нюанс, який часто випускають з уваги — цей співробітник працює не всередині CDPR і не в студії, яка робить контент рівня доповнень. Це підрядник, який підключається до окремих задач. І в таких випадках майже завжди йдеться не про нові квести або сюжет, а про більш “прикладні” речі — інтерфейси, системи, підтримку вже існуючої гри.Підтримка модів на консолях — це цілком реальна і окрема задача, про яку CDPR вже говорили. І робота таких спеціалістів туди справді добре лягає.Але це не скасовує того, що теоретично доповнення все ще може існувати окремо — просто конкретно цей співробітник і ця знахідка, скоріше за все, до нього не відносяться. З цього профілю не випливає, що йде розробка сюжетного доповнення. Максимум — що команда працює з технічною частиною старого «Відьмака 3».💁 Розмови про доповнення поки залишаються на рівні окремих чуток, не підтверджених цією конкретною зачіпкою.