Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Поліція Києва 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Поліція Києва 🇺🇦

@gunpKyiv
Número de suscriptores: 8 138
Fotos: 14,100
Videos: 686
Enlaces: 3,160
Descripción:
✅ Офіційна сторінка ГУНП у м. Києві https://kyiv.npu.gov.ua/timeline?&type=posts ✅ Офіційна сторінка у мережі «Facebook» https://www.facebook.com/UA.KyivPolice ✅ Офіційна сторінка у мережі “Instagram” https://instagram.com/kyiv.police?igshid=YmMyMTA

👥 Número de suscriptores

8 138
Promedio/Día:: +4
Promedio/Tiempo:: +16
Promedio/Mes:: +131

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 842
Promedio/Día:: 1,010
Promedio/Tiempo:: 2,240
ERR: 47.21%

📊 Mensajes por Día

1.8
Último día: 6
Promedio semanal: 2.4
Promedio por día: 1.8

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,150 25-10-03 16:10
Сьогодні працював на Полтавщині, де минулої ночі росія масовано вдарила по газовидобувній інфраструктурі. Заслухав доповідь голови ДСНС Андрія Даника. Рятувальники спрацювали оперативно: залучався досвідчений особовий склад та спеціалізована техніка. Вдалося не допустити розповсюдження вогню. Однак, на жаль, частина пошкоджень є критичною. Як це вплине на життя людей - обговорили з т.в.о. керівника Полтавської ОВА Володимиром Когутом. Виклики осінньо-зимового періоду потребують оперативних рішень, адже ворог не припинятиме атаки на обʼєкти критичної інфраструктури. Сили, які має система МВС, спрямовуються на підтримку громад регіону. Це - облаштування пунктів незламності, яких лише у ДСНС є 45, забезпечення безперебійного заживлення обʼєктів життєзабезпечення населення та звʼязку. Особлива увага - безпеці. У період відключень електроенергії поліція діє за окремими інструкціями: посилене патрулювання авто- та пішими нарядами, збільшення кількості антимародерних груп, постійна пряма комунікація з громадянами. Важливо, що й громади активно співпрацюють. Полтавщина повністю покрита присутністю офіцерів-рятувальників, а ПОГи працюють в більш як 70% громад області.Головне - єдність і взаємодія між усіма службами. Всі працюють на межі можливостей, бо відповідальні за найцінніше - людські життя.Вдячність тим, хто рятує, запобігає, захищає та відновлює.
👁 778 25-09-22 15:20
🗣Разом задля відновлення ветеранів: поліція Києва підписала меморандум про співпрацю з ГО «Ветеранський центр ментального відновлення»Правоохоронці, які повернулись з передової з пораненнями, стикаються не лише з фізичними наслідками, але й з внутрішніми переживаннями, які не завжди видно оточенню. Саме для цього існує «Ветеранський центр ментального відновлення» – простір, де можна відновитися ментально й емоційно, знайти розуміння, опору й нові сенси життя.Програми центру враховують сучасні реалії, травматичний досвід і головне – створює атмосферу довіри для всіх воїнів. Ветерани можуть обирати різні шляхи для відновлення: від арттерапії й глинотерапії до дайвінгу, випікання хлібних виробів чи іпотерапії. «Ми хочемо, щоб кожен ветеран відчував: він не залишився наодинці зі своїми переживаннями. Є місце, де його зрозуміють, підтримають і допоможуть пройти шлях відновлення крок за кроком». Разом ми створюємо простір, у якому наші захисники зможуть відновити внутрішню силу, знову повірити у себе й жити повноцінним життям, відчуваючи вдячність і турботу суспільства». – зазначив помічник начальника столичного главку з ветеранських питань Руслан Губанов.
👁 1,420 25-09-06 09:05
Кінологи поліції Києва та їх вірні «хвостаті сапери» виявляють смертельні ворожі пастки на Херсонщині Після деокупації Херсонської області війна продовжує ховатися під землею та у непередбачуваних місцях. У покинутих селах, школах, дитячих майданчиках, у полях та лісосмугах досі лишаються нерозірвані снаряди, міни, розтяжки. І кожен із них - потенційна загроза життю.«Разом із вибухотехнічними службами різних регіонів ми обстежили сотні кілометрів землі. Це вже не перший наш виїзд і точно не останній. Кожен метр може приховувати небезпеку, але попри ризик, тут продовжують жити та працювати люди, і саме для них ми щодня йдемо вперед, крок за кроком перевіряючи поля, подвір’я, дороги та покинуті будівлі», — розповідає кінолог столичної поліції Андрій Коротушенко. Робота триває. Бо кожна виявлена міна — це ще один безпечний населений пункт та ще один крок до мирного життя. І на цій лінії фронту не кулі, а нюх, досвід і невидимий, але міцний зв’язок між людиною та собакою, який щодня доводить: справжня відвага буває з хвостом і в бронежилеті.
👁 1,270 25-09-04 16:05
🥀У Києві віддали останню шану столичному поліцейському – Миколі Відомському, який поклав своє життя на фронті, захищаючи Україну Правоохоронець працював у різних підрозділах столичної поліції й вже більше року виконував бойові завдання, стримуючи ворога на Донецькому напрямку. Під час його останнього бою захисник отримав смертельні поранення внаслідок ворожого артилерійського обстрілу.Сьогодні, в останню путь Героя, який повернувся додому «на щиті», проводжали колеги, рідні, друзі та побратими. Під час прощання, у тиші, крізь біль втрати й сльози, кожен дякував йому за мужність, витримку та за те, що не зрадив своєму вибору та стояв на захисті держави.Його життя обірвала війна, але пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях тих, хто поруч боровся, хто чекав удома, хто сьогодні схилив голову у скорботі. Після церемонії прощання у столиці, Героя поховали на його Батьківщині, у місті Гайсин на Вінниччині. Микола Відомський – столичний поліцейський полку «Стрілецький» залишився вірним Присязі до останнього подиху. Вічна слава та шана Герою!
👁 1,080 25-08-14 16:40
Олександр Рашевський – командир Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють» 🇺🇦За участі заступника Голови Національної поліції України Олександра Фацевича та першого командира бригади, а нині заступника Командувача Оперативно-стратегічного угруповання військ «Дніпро» Олександра Нетребка, відбулася церемонія передачі бойового прапора новому командиру Об’єднаної штурмової бригади Нацполіції «Лють».Перш ніж розпочати урочистості всі присутні вшанували пам’ять загиблого командира бригади – Максима Казбана та всіх бійців, які повернулися додому на щиті…«Також дякую кожному, хто виконує бойові завдання. Хочу вам побажати, аби ви вбивали ворога, але берегли себе. Бережіть своїх підлеглих, грамотно плануйте операції. Місія бойового крила Національної поліції одна – разом із Силами оборони боронити державу. Ви з честю це робите», - зазначив Олександр Фацевич. Олександр Рашевський понад 25 років свого життя віддав службі на благо Україні. У 1997 році він вступив на службу до Збройних сил України. У 2003 році, у складі Українського миротворчого контингенту, виконував бойове завдання під час міжнародної миротворчої місії.У 2014 році Олександр Рашевський у складі 20-го окремого мотопіхотного батальйону «Дніпропетровськ», сформованого з добровольців, стає на захист рідної країни. Згодом, в складі полку «Дніпро-1», він особисто керував штурмовими операціями на сході України. У грудні 2023 року «Дніпро-1» був реформований у полк вогневої підтримки та увійшов до складу Об’єднаної штурмової бригади Нацполіції «Лють», де він продовжив командувати своїми бійцями вже під новим бойовим прапором. У квітні 2025 року був призначений заступником командира бригади «Лють», де зміг реалізовувати свій величезний бойовий досвід не тільки в рамках полку, а й усієї бригади.За свої бойовий шлях, Олександр Рашевський отримав низку нагород, серед яких: орден «За мужність» ІІІ ступеня, орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, почесний нагрудний знак Головнокомандувача ЗСУ «Хрест хоробрих», почесний нагрудний знак Головнокомандувача ЗСУ «Сталевий хрест».🔗 Деталі#stoprussia #поліція_на_війні👮 Facebook | X | Instagram | TikTok
👁 1,290 25-08-12 13:30
Його місія – рятувати життя побратимів на фронті: київський поліцейський Євгеній Микитюк служить бойовим медиком у стрілецькому полку З перших днів повномасштабного вторгнення Євген разом із колегами охороняв критичні об’єкти на території столиці, викривав ворожі ДРГ та допомагав евакуювати цивільних під час обстрілів.Коли влітку 2024 року російська ракета влучила в лікарню «Охматдит», Євгеній був серед перших, хто приїхав на місце трагедії. Він витягував з-під завалів зруйнованої лікарні постраждалих дітей і дорослих. Саме тоді він прийняв для себе рішення перевестися до стрілецького полку поліції, щоб нищити ворога на передовій.У складі стрілецького полку він воював під Торецьком, у самому серці Донеччини, де земля щохвилини здригається від вибухів. Саме тут, на Донеччині, столичний поліцейський перебуває й нині: боронить нашу землю та рятує побратимів після поранень, повертаючи їх до життя, аби кожен захисник повернувся додому.На питання «Що не дає зламатися у найважчий час?» – сержант поліції Євгеній Микитюк із теплотою відповідає: «Думки про мою донечку. Заради неї я живу та борюся. Кожен мій крок на фронті – це крок до її безпечного завтра». Доньці поліцейського лише три роки. Зараз вона росте без нього, але неодмінно пишатиметься своїм відважним та сильним батьком, який захищає її майбутнє.
👁 1,560 25-08-10 07:45
Троє столичних поліцейських, які постраждали під час ракетного удару рф по Києву 31 липня, досі перебувають у лікарніПостраждалі, Юрій Зелінський, Олександр Лисенко та Ярослав Воробей – бійці полку поліції особливого призначення №1 ГУНП у м. Києві. Вони перебували на нічному чергуванні та саме отримали виклик про влучання ворожої ракети в житловий будинок у Святошинському районі столиці. У той момент, коли поліцейські прямували на місце події, поряд із їхнім службовим автомобілем впав уламок ракети. Від потужної ударної хвилі всі троє отримали численні осколкові поранення та знепритомніли. Двоє правоохоронців згодом прийшли до тями та витягнули з розбитого автомобіля непритомного товариша, в якого, до того ж, була сильна кровотеча. Поліцейські наклали побратиму турнікет та викликали швидку медичну допомогу, яка ушпиталила постраждалих.Наразі, усі троє продовжують перебувати на стаціонарному лікуванні. Один з хлопців у важкому стані — переніс декілька операцій і готується до наступних. Попереду в них тривалий шлях до відновлення.
👁 1,630 25-08-05 15:33
Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом вибуху у квартирі в Дарницькому районі столиціНадзвичайна подія відбулась сьогодні близько 14:00. Попередньо встановлено, що 34-річний мешканець будинку через особисту неприязнь підпалив двері до квартири сусіду поверхом вище. Прибувши на місце події та встановивши оселю, у якій переховується підозрюваний, поліцейські відчули запах газу, тож невідкладно розпочали евакуацію жителів багатоповерхівки та викликали екстрені служби.У подальшому у квартирі стався вибух, внаслідок якого постраждало троє поліцейських та сам зловмисник. З тілесними ушкодженнями їх госпіталізовано. Завдяки вчасним та професійним діям правоохоронців ніхто з громадян не постраждав.На місці продовжують працювати слідчі, криміналісти та вибухотехніки, які встановлюють всі обставини. Розпочато кримінальне провадження за фактом умисного заподіяння працівнику правоохоронного органу тілесних ушкоджень та умисного знищення майна. Фігуранту загрожує до 10 років позбавлення волі.
👁 1,370 25-08-03 08:10
Турнір єдності: ветерани поліції Києва взяли участь у турнірі з гольфу між побратимамиПравоохоронці-ветерани зі столиці спільно із ветеранами інших силових структур з Одеси та Львова, які зазнали тяжких поранень у зоні бойових дій, зустрілися на одному з гольф-полів під Києвом. Там їх об’єднала гра у гольф, яка стала для всіх справжньою емоційною терапією. Гравці – колишні та діючі працівники поліції, Національної гвардії, ЗСУ та інших силових структур, які боронили країну від ворога у найгарячіших точках фронту. Кожен з них має за плечима непрості історії, операції та реабілітацію. І сьогодні, замість лікарняних палат – зелене поле під відкритим небом, друзі та підтримка. «Цей турнір не про медалі, а про відчуття, що життя триває. І що воно може бути радісним, навіть після всього, що довелося пережити. Це зустріч тих, хто пройшов війну, пережив втрати, біль, і попри все зумів знайти в собі силу жити далі» - зауважив помічника начальника столичного главку поліції з ветеранських питань Руслан Губанов.
👁 1,310 25-07-16 15:12
З передової — до лав правоохоронців: поліція Києва працевлаштовує ветеранів війниНаразі з фронту після важких поранень повертаються захисники та захисниці, які не втрачають сили духу та готовності служити далі. Для них поліція Києва відкриває нові можливості - служба на різних посадах у лавах правоохоронців. У столичній поліції продовжує службу вибухотехнік Тарас Дмитрук, який втратив ногу, наступивши на ворожу міну, під час робіт з розмінування на деокупованій Харківщині. Також долучився до роботи в поліції ветеран ЗСУ Олександр Рудзевич, який на вогневому рубежі в Луганській області під час відбиття ворожої атаки отримав вогнепальне поранення в руку і як наслідок ампутацію кінцівки.Начальник столичного главку поліції Києва Дмитро Шумейко наголосив, що Міністерством внутрішніх справ розроблені відповідні зміни до нормативно-правових документів, які відтепер дозволяють ветеранам повернутися до роботи. «Ми бачимо силу духу, стійкість і досвід, які здобувалися високою ціною. І щиро вдячні і в боргу перед всіма захисниками, які, не зважаючи на пережиті труднощі та отримані травми, мають бажання повернутись служити державі і забезпечувати правопорядок. Вони мають знати, що ми на них чекаємо» - зауважив головний поліцейський столиці. Історію незламних героїв дивиться детальніше у сюжеті👆