Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Гривня
Añadido 14 jul. 2024

Гривня

@gryvnia
Número de suscriptores: 29 640
Fotos: 3,320
Videos: 13
Enlaces: 1,990
Descripción:
💸 Аірдропи, роздачі, вайтлісти, абуз 📲 Чат - @chat_gryvnia 👨‍💻 Писати за співпрацю та за всіма питаннями тільки - @mark_nfts Менеджери (не приймають оплату) - @pifagor_dao, @nftcriptahueta 🍫 Ютуб канал: https://www.youtube.com/@Maccoudii

👥 Número de suscriptores

29 640
Promedio/Día:: -5
Promedio/Tiempo:: -72
Promedio/Mes:: +29212

📊 Mensajes por Día

1.6
Último día: 5
Promedio semanal: 1.3
Promedio por día: 1.6

Historial de cambios de nombre

Гривня 2026-05-09
Перехідник Гривня 2025-10-12

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 4,990 26-06-03 19:07
ОТРИМУЄМО 25€ + 40$ від Bybit (НАВІТЬ ЯКЩО У ВАС ВЖЕ Є Bybit) 🔥Зараз у Bybit проходить акція, де за новий акаунт ЄС (можна з українським закордонним паспортом) + кілька простих дій дають 25€ на спотовий рахунок (~30$) і Earn під 100% (можна отримати ще 20$ на спот і 20$ за TokenSplash).❗️Для цієї акції можна створити новий акаунт Bybit на свої ж дані, ТІЛЬКИ ЗАГРАН (НАВІТЬ ЯКЩО У ВАС ВЖЕ Є АКАУНТ), АЛЕ уважно читайте інструкцію нижче 👇Як взяти участь? 👨‍💻▪️Реєструємося в Bybit за будь-яким ОДНИМ реферальним посиланням на вибір:- ПЕРШЕ;- ДРУГЕ;- ТРЕТЄ;- ЧЕТВЕРТЕ;- П’ЯТЕ; (БУДУТЬ ДОБАВЛЯТИСЯ)(Тільки за реферальним посиланням, без нього бонус не нараховується. Перевіряйте реферальний код + кількість місць обмежена, тому посилання можуть додаватися/видалятися, ЯКЩО РЕФКА Є В ПОСТІ - ЗНАЧИТЬ АКТИВНА.)Акаунт створюється одразу через VPN/ПРОКСІ (країна ЄС, бажано Німеччина). Також знадобиться європейська адреса (може допомогти Trading212 або МИ - читайте далі).▪️Спочатку проходимо просте опитування (не перебільшуємо відповіді, а краще навіть навпаки).▪️Вказуємо європейську адресу проживання, яку зможете підтвердити. ЇЇ ПОТРІБНО ЗАПАМ’ЯТАТИ І ВКАЗУВАТИ ЛИШЕ РЕАЛЬНУ. Для підтвердження можуть знадобитися виписки з банків, взяти можна як з Zen/Revolut, або Trading212.▪️Далі скануємо QR-код і проходимо верифікацію під VPN за допомогою закордонного паспорта.Основне завдання виконано, далі виконуємо умови акції:▪️У розділі Reward Hub має бути промоакція з депозитом 100€ для отримання 25€ у BTC▪️Поповнюємо рахунок на 125+ USDC З ІНШОЇ ВАШОЇ БІРЖІ (у формі потрібно буде вказати, з якої саме біржі надійшов депозит)▪️Утримуємо кошти на акаунті 4 дні (після зарахування завдання має запуститися таймер) + додатково можна оформити стейкінг для отримання ще 20$ і за бажанням взяти участь у TS Plume, хоча там наявність місць під питанням.🕐 Усе займає приблизно 10 хвилин вашого часу (щоправда, схвалення верифікації може тривати довше). 🫡
👁 4,990 26-06-02 13:56
Telegram може готувати щось велике 👀Дуров вчора оголосив що TON стає Gram - і це не просто ребрендинг. Це може бути початок нового великого етапу всередині TelegramПогляньте на Wallet — там вже зараз можна купляти крипту, трейдити, відкривати ф'ючерси і отримувати бонуси за активністьІ ось деталь яку більшість пропустилиGram - це синій діамант із зірочкою. Wallet-бонуси у Telegram - теж синій діамант із зірочкою 💎Співпадіння? Я так не думаюTelegram вже проводив перший сезон Wallet-бонусів з призовим фондом на сотні тисяч доларів. Люди з балами брали участь у рейтингу, відкривали кейси і отримували винагороди. І схоже зараз починається наступний етапЄ така теорія: Wallet-бонуси можуть стати частиною майбутньої Gram-екосистеми. Це може бути дроп, ретродроп, доступ до роздачі або участь у чомусь більшомуНе 100% — але шанс точно є. І я особисто буду фармити 😏Що конкретно дає активність у Wallet:▪️ Торгуєш, робиш обміни - отримуєш бонусні бали ▪️ Запрошуєш друга - він торгує на $50, тримає 7 днів - ви обидва отримуєте бонуси ▪️ Новачкам - до $50 кешбеку просто за те що поторгував на $50 і потримав баланс 7 днів▪️ Бали можна використати на бокси - але моя думка краще тримати і не витрачатиТобто Telegram явно хоче щоб люди користувались Wallet, трейдили і збирали ці бали. І платить за це живими грошима вже зараз.Я вже давно стежу за тим як Telegram будує свою фінансову екосистему: Fragment і анонімні номери - купляли по $25, зараз коштують $3100 Тапалки - люди робили ферми і виносили сотні тисяч Telegram Gifts - хто заходив на старті робив дуже серйозні гроші І тепер можливо - Gram + Wallet-бонусиКожен раз хтось казав "та нічого не буде". І кожен раз ті хто заходив раніше - були у виграші 🤷‍♂️Не кажу що це 100% дроп. Але все може бутиЯкщо ви і так планували трейдити або є гроші які просто лежать - я б ці бонуси точно не ігнорував. Краще зараз спокійно збирати - ніж потім дивитись як інші отримали роздачу а ти пропустив моментПосилання на Wallet - ТИКА що думаєте ви - Telegram реально готує щось велике чи це просто мрії? 💎
👁 7,730 25-08-03 10:26
Підбиваємо підсумки за червень та липень 🔥ЧЕРВЕНЬ:Можна було забрати ~90$ в токенах $ZRC з Binance AlphaВийшло ~130-140$ в токенах $BDXN з Binance AlphaПриходили 70-150$+ за торговий турнір у мережі SONIC+70$ в токенах $LA з Binance Alpha (якщо забрали на наступний день, тоді вийшло +220$)Прийшли ~6-40$ від MEXC за рулетку, витрати були біля ~1$Накинули 3 $WCT (~1.3$) на халяву за Quiz від Binance Вийшло +85$ в токенах $OL з Binance AlphaНакинули +50$ за торговий турнір $XTER від Binance Alpha+10$ від Binance в токенах $SERAPH без зняття поінтів+30-40$ від Binance за нічну промку з різними токенамиПрийшло 50-250$ від Binance за торговий турнір SUI+300$ від Sticker Pack PENGU (для тих, хто встиг зловити)Накинули 13$ в токенах $SOPH за пару легких завданьВийшло +140$ в токенах $SPK з Binance AlphaПрийшли 200 $LA (~120$) за TS від ByBit+130$ від Binance Alpha в токенах $H+1000 $SAHARA (~140$) від Binance Alpha ЛИПЕНЬ: +50-100$ з Binance Alpha в токенах $M та $ICNT+10$ з промки FOMO від BitGet+40$ з Binance Alpha в токені $MPLX та ~60$ за торговий турнір $VELO Халявні ~1.2$ на каву з Binance Quiz Ще +10$ з промки $VELO від BitGet+50$ в токенах $TALE від Binance Alpha+60$ в токенах $TAC від Binance Alpha +10-20$ з рулетки ByBit, витрати були біля ~1-2$+125$ в токенах $ERA від Binance AlphaВийшло ~100-300$+ з IDO від OKX +11$ від Binance в токенах $NEWT за маленький торговий оборот+10-20$ від Binance в токенах $SAHARA за оборот + депозитПрийшли 30$ за новий акаунт від Binance, якщо сполучали з $NEWT + $SAHARA, вийшло біля ~60$+60-400$ від Binance за Alpha турніри+110-120$ в токенах $TREE від Binance AlphaЛипень вийшов трохи нудним, взагалі рятує в основному саме Binance Alpha, майже кожен день є дропи + торгові турніри. Мінімально за останні два місяці можна було заробити ~145$, а максимум ~1680$ (не рахував усі турніри + стікерпаки + пару промок)
👁 8,500 25-04-26 18:16
Як отримувати дропи та пропуск у Binance IDO? 📂Багато хто вже знає, що Binance ввели нову рангову систему для отримання дропів та участі у Binance IDO, а саме розділ Binance Alpha, де ми можемо спостерігати за кількістю наших балівАле в коментарях залишається дуже багато запитань: скільки дають Балів, де потрібно торгувати, де потрібно холдити $ і т.д, тому вирішив написати повноцінний пост, щоб більше ні в кого не виникало питань і всі змогли брати участь ⬅️Сам Alpha Points знаходиться в розділі «Головна сторінка» - «Більше» - «Новини» або ж ви можете його знайти за пошуком Binance, написавши «Alpha Points»Зверху даного розділу пишеться ваша загальна кількість поінтів за 15 днів, сам лічильник оновлюється щодня о 00:00 за UTC За що нараховуються поінти?1. За сумарний холд вашого портфеля на біржі Binance та Web3 гаманці:>=100 <$1000 - 1 Point >=$1000 <$10000 - 2 Points >=$10000 <$100000 - 3 Points >=$100000 - 4 Points 2. КУПІВЛЮ токенів через розділ Binance Alpha через гаманець, так і через саму біржу.Бали за обсяг нараховуються на основі покупок та розраховуються таким чином: 2$ обороту - 1 point 4$ обороту - 2 points 8$ оборот - 3 points 16$ обороту - 4 points 32$ обороту - 5 points І так аж до нескінченності, якщо ви подвоюєте ваш денний обсяг, ви отримуєте ще +1 pointСам розділ Binance Alpha, де потрібно торгувати, знаходиться в додатку Binance в розділі «Ринки» або в самому Web3 гаманці, так само в розділі «Ринки» - «Binance Alpha»Минулого разу, для участі в IDO, потрібно було мати на обліковому записі 45 Binance Points, гадаю, це число буде збільшуватися. Раджу підтримувати ваш аккаунт торгівлею щодня на невелику сумуНаприклад, за 1к$ холда на Binance/Web3, ви зможете отримати 2 Points + за оборот 128$, ви отримаєте 7 Points, разом, роблячи цю процедуру щодня ви зможете накопичити 135 Points. У нинішніх реаліях, спокійно має вистачити для участі в IDO та отримання дропів, але згодом конкуренція зростатиме і кількість поінтів для участі так само збільшуватиметься (будемо підстроюватися)Всю базову інформацію начебто видав, сподіваюся на всі запитання відповів, якщо ні – пишіть у коментарях 🫡
👁 11,300 25-04-03 19:02
Підбиваємо підсумки за березень 🔥Прийшли 9-44$ від BingX за промку з токеном $ETHПриходили ваучери 100$ з х5 плечем від CoinW (легкі 20-40$+ на спот)Прийшли 6-9$ від Binance за промку з токеном $PROMПрийшли 2.7-70$ від OKX для нових та старих користувачів за промку $PIВийшло 50$ з алокації $BMT від Binance Web3Прийшли 3$ від Binance за швидке завдання у Wallet+225$ від ByBit за TokenSplash з токеном $ALCH+30$ від ByBit за TokenSplash з токеном $ROAMПрийшли 5$ на халяву від OKX за Quiz +35$ від ByBit за TokenSplash з токеном $ELXВийшло +150$ з алокації $PARTI від Binance Web3+25$ від Binance Web3 за промку з токеном $AITECHВийшло +50$ з алокації $KILO від Binance Web3+26$ ще додаткові нагороди за участь у IDO $PARTIПрийшли +5$ в токенах $KILO за промку на Binance Web3І того за березень мінімально можна було заробити ~119.5$, а максимально ~692$, робивши всі промки з одного акаунтаВ цьому місяці промок та виплат було не так багато, але Binance показав нам, що також може гарно годувати, якщо захоче 🫡
👁 7,000 24-12-01 13:57
💰Підбиваємо підсумки за ЛистопадПрийшли виплати за промку OKX $HMSTR - старим накинути 1$, новим 18$, але якщо ви потримали хочаб пару днів, змогли б забрати ~45$/новий акаунтПрийшли 20$ від OKX за промку P2P, витрати буди пару баксівПрийшли 10-100$ від OKX за перші 5 торгових угод, вийшло дуже непогано, так як поверталося 200% від втраченогоНакинули 65$ від ByBit за TokenSplash $GRASSПрийшло 29.6 $NS за парнерку, можна було сполучати з будь-яким TS, вийшло халявні ~23$/акаунт+15-30$ за партнерську промку з ф‘черсами від ByBitПрийшли 8-85$ від OKX за промку $BANANA, витрати були мінімальніНакинули 75$ від ByBit за TokenSplash $NSПрийшли 30$ від ByBit за TokenSplash $CMETHНакинули 5$ на ф‘ючі від OKX за Quiz, можна спокійно було дістати 5-15$+ на спот+ Нагодували різні тапалки та Terminal + ще з MEXC $PEAQ накинули 100$, які я не додавав до списку. І того, за Листопад мінімально можна було заробити ~87$, максимально ~354$, робивши усі промки по 1 акаунтуНалаштовуємося на грудень, та чекаємо багато профіту 🫡Усім гарного дня ❤️
👁 11,000 24-11-23 19:38
💰 Отримуємо 50-100$+ з підбірки проектів:Легкі 6$ від OKX - за стейкінг 10к $BONK, ви зможете отримати 106к $BONK на свій акаунтОтримуємо 50-100$+ від ByBit - зараз діє достатньо багато TS з нагородою 40-60$/акаунт, які можна сполучити з партнерським промо, де дають 500$ на ф‘ючерсну угоду (з такого ваучера можна спокійно 20-40$+ дістати)Отримуємо 5-15$+ з Launchpool - якщо у вас лежать стейбли без діла, можете закинути їх в Launchpool на ByBit, та на пасиві отримати токени проектівЗабираємо ~10$+ від OKX - зараз діють акції з токеном $MEMEFI, де за холд + торговий обсяг, ви зможете забрати 1250 $MEMEFI (~7.5$)Також дуже гарно виходить зі стейкінгу Terminal. Окрім %, які капають, також ще $TON показав дуже гарне зростанняТа й щось багато хто забув за Grass, тому також нагадаю, продовжуємо фармити листочки, щоб претендувати на другий дроп від проектуЗа PAWS також не забуваємо, проект хайпує, все так само, як з DOGS, отримуємо токени за наш вік + ранні дропи від проектів, можливо на піцу накинуть 🍕І не забуваємо за наш розігріш на 500$, який вийшов сьогодні постом вище)
👁 10,900 24-10-03 18:52
💰Отримуємо 200-400$+ від ByBit IDOНа честь лістингу $ZAP, ByBit запускає нове IDO на 1.5к переможців з аллокацією на 100$ Як взяти участь? 👨‍💻▪️Реєструємося на ByBit ▪️Проходимо КУС 1 ▪️Переходимо за посиланням та беремо участь у IDO ZAP (навіть якщо ви просто приєднаєтесь, вам дадуть 1 безкоштовний квиток)▪️Закидаємо якнайбільше USDC в мережі Base на обліковий запис для отримання понтів, які конвертуються в тікети ▪️Результати та викуп токенів 10-го жовтня Учасників зараз стало набагато більше через безкоштовний тікет, але раджу все одно вступати, вдруг повезе, нічим не ризикуєте + чим більше депозит, тим більше білетиків ви зможете отримати (до 60 білетів)Також, якщо ви наберете від 260 балів, у вас буде можливість взяти участь у FCFS форматі, тобто якщо хтось не викупить аллокацію, у вас буде можливість її забрати, але в порядку чергиУчасників багато, шансів мало, але нічим не ризикуєте, але якщо повезе - буде приємно👉 Контракти токенів в різних мережах 🕐 Підписка триває до 9-го жовтня