Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Grumpy readerka
Añadido 14 jul. 2024

Grumpy readerka

@grumpy_readerka
Número de suscriptores: 1 026
Fotos: 923
Enlaces: 382
Descripción:
для зворотнього зв'язку пишіть під останнім повідомленням у чаті, я вам відповім
Fuente

Grumpy readerka | щоб двічі не вставати, ось книжки, що я читала у Т.Кінгфішер. вважаю, ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Grumpy readerka Grumpy readerka @grumpy_readerka
1 900 Vistas/Alcance 2025-04-19 12:10 Mensaje №1121
щоб двічі не вставати, ось книжки, що я читала у Т.Кінгфішер. вважаю, що кожна з них — люкс, шик, шедевр 😌1. "Nettle and Bone" — найменшій принцесі доводиться відмовитися від щасливого життя у монастирі, аби порятувати від аб'юзивного шлюбу старшу сестру. з приємних бонусів демонічна курка, ярмарок фейрі, фея-хрещена.2 - 5. серія "The Saint of Steel" про паладінів, таких собі божих воїнів, у яких буквально вмер їхній бог, лишивши у спадок неконтрольований режим берсерка та моральні травми. я б загалом назвала цю серію роментезі, бо в усіх її книжках кожен окремий паладін (чи паладінка) знаходять своє "довго і щасливо" ❤️ серія ще не закінчена, тож чекаю на продовження!6. "The Hollow Places" — горор, в якому дівчина заходить у стрьомну дірку в стіні дивакуватого музею й опиняється в безумному світі, такій собі "порожнині". верби, опудала та інші моторошні створіння в комплекті.7. "Thornhedge" — невеличкий, але вишуканий ретелінг "Сплячої красуні", де нам говорять, що зло інколи є просто злом, якому не треба шукати пояснення та давати шанси 😌загалом ніби й багатенько, але я планую прочитати абсолютно все, а потім почати читати по-другому колу 🫦