Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Grumpy readerka
Añadido 14 jul. 2024

Grumpy readerka

@grumpy_readerka
Número de suscriptores: 1 026
Fotos: 923
Enlaces: 382
Descripción:
для зворотнього зв'язку пишіть під останнім повідомленням у чаті, я вам відповім
Fuente

Grumpy readerka | поки хворію, вирішила нарешті прочитати продовження серії Крістен Сікк...

Logotipo de la comunidad de telegram - Grumpy readerka Grumpy readerka @grumpy_readerka
632 Vistas/Alcance 2025-04-11 12:58 Mensaje №1111
поки хворію, вирішила нарешті прочитати продовження серії Крістен Сіккареллі "Rebel Witch", перша частина якої зараз на передзамовленні в Артбукс.і якщо "Безсердечний мисливець" мені дуже навіть до смаку, то друга книжка дещо розчаровує. я найбільше хотіла дізнатися як авторка викрутиться з ситуації, в яку загнала героїв наприкінці першої книги. здавалося б, такі речі не пробачаються, а виявилося, що авторка і не планує якось особливо викручуватися (просто між ними такий сильний фізіологічний потяг, що решта питань другорядні. заради справедливості додам, що авторка не така вже й дурна і поставила перепону на шляху до реалізації цього потягу 🤭).попереду більше половини книги, її все легко і доволі цікаво читати, але я вже упереджена. а коли я упереджена, то дратуюся від речей, на які в інших випадках не стала б загострювати увагу 😔цікаво, чи вийде в авторки зупинитися на дилогії? мені здається, що якщо друга частина повторить комерційний успіх першої, то цілком ймовірні продовження продовжень, спіноффи, приквели тощо. сліпий казав побачимо.додала відразу кілька обкладинок, з якими вийшов (або вийде) другий том. яка вам найбільше подобається?