Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ДЕПЧ в АЧМ із КРМБ
Añadido 14 jul. 2024

ДЕПЧ в АЧМ із КРМБ

@green_harbor
Número de suscriptores: 226
Fotos: 1,810
Videos: 359
Enlaces: 163
Descripción:
Меми та відбірна крінжа
Fuente

ДЕПЧ в АЧМ із КРМБ | Друзі, щиро бажаю Вам міцного здоров’я🇨🇳🇨🇳🇨🇳 .Фото архівне, зайобоно-с...

Logotipo de la comunidad de telegram - Green Harbor ДЕПЧ в АЧМ із КРМБ @green_harbor
153 Vistas/Alcance 2025-05-19 17:55 Mensaje №2185
Друзі, щиро бажаю Вам міцного здоров’я🇨🇳🇨🇳🇨🇳 .Фото архівне, зайобоно-серйозне(опісля тривалої шабашки💀)).Я – сапер- розмінування ДССТ, позивний “Дубенштейн”/ в минулому підрозділі "Дубчик". В сьому році парубку має виповнитись 25 років, звісно за умови що не полечу на зустріч до десанту🤩🤩🤩)).. Станом на зара, займаюся гуманітарним розмінуванням деокупованої території Харківщини. Наразі мені потрібна Мобільна робоча станція Б-клас Fujitsu Celsius H760(вартість б/у 13517). Не ігровий, не топчик, але для складання актів💻, паперової рутини та інколи по можливості підтримання морального духу🎮🎮🎮 в бентежні будні цілком згодиться(буду чесним, юзатиму і для стратегій, RPG). Тим більше з об'єктивної точки зору, для відрядження кращої і не треба.Буду вдячний за будь-яку допомогу, навіть якщо се просто 40 гривень на кавусю!Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/AR6J87GbAQМоно 4441 1111 2493 9244 Приват 4149629373425420 P.s. Приват то альтернатива, але звідти все рівно буду перекидати на банку).