Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦Гребінки СТГ- INFO💙💛
Añadido 06 ene. 2025

🇺🇦Гребінки СТГ- INFO💙💛

@grebinky_info
Número de suscriptores: 2 195
Fotos: 17,700
Videos: 5,740
Enlaces: 5,120
Descripción:
❇️Актуальна аналітична інформація про ситуацію в Гребінківській CТГ та Україні🇺🇦 💪Підтримайте наших Захисників #10ГРННЕСОРОМНО 🟢https://send.monobank.ua/jar/76bCnrnTqz 🟢5375411208654546 🟢4441111131109427

👥 Número de suscriptores

2 195
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: +5
Promedio/Mes:: -5

👁️ Vistas promedio por mensaje

478
Promedio/Día:: 672
Promedio/Tiempo:: 428
ERR: 21.78%

📊 Mensajes por Día

2.5
Último día: 13
Promedio semanal: 2.6
Promedio por día: 2.5

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

🏹 Кацапи повністю провалили травень — найгірший приріст окупованої території починаючи з жовтня 2023-го, коли ворог розпочав стратегічну наступальну операцію на більшості ділянок фронту🗺 Згідно з нашою мапою, за травень противник окупував всього 14 кв км української території. Хоча варто розуміти, що в цілях безпеки ми показуємо просування Сил Оборони України із затримкою, тому без конкретики, але готові заявити, що це перший місяць за останні роки після "Контрнаступу 2023", коли приріст окупованої території для кацапів став від'ємним.🔄 Війна входить в новий етап і для Української держави важливо не втратити ініціативу. На щастя, є хороші кадрові зміни — новий Міністр Оборони Федоров, новий командувач УВ "Схід" Ніколюк, дуже багато толкових комкорів та комбригів стають на посаду, а багатьох проблемних забрали кудись на підвищення. Хочеться, щоб ці тренди тривали і надалі.🇷🇺 Цікавим фактом є приріст штурмових дій — на 37.5%. Маємо рекорд у більше ніж 7000 атак. Але результату великого нема, бо кацапська армія продовжує деградувати на тактичному рівні. Нам постійно надають відео, де кацапи проводять в кращому випадку штурмові дії двійками, а дуже часто 1 кацап штурмує в соло. Але поки він дійде, то по ньому прилетить все.👀 Тенденція з інфільтраціями залишається, але суттєво виросла реакція Сил Оборони на проникнення противника — їм все складніше здійснити флаговтик чи накопичитися.🤷🏻‍♂️ На жаль, проблемною залишається ситуація в Костянтинівці і перспективи для міста далеко не найкращі.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Підтримати нас
1 червня 2025 року — історична дата, коли СБУ провела спецоперацію «Павутина».Світ був вражений рівнем української майстерності, а окупанти зрозуміли: навіть глибокий тил рф більше не є недосяжним. Це був не просто удар по ворогу, а унікальна за своєю складністю операція, яка вже увійшла в підручники сучасного військового мистецтва.Вона здійснювалась за дорученням Президента України, Верховного Головнокомандувача Володимира Зеленського та під безпосереднім керівництвом генерал-лейтенанта Василя Малюка.Спецоперація «Павутина» готувалась понад півтора року — в умовах повної таємності та максимальної конспірації. Її метою було не лише завдати масштабних втрат, а й зруйнувати ілюзію безпеки, яку в рф вибудовували десятиліттями. У визначений момент 117 FPV-дронів одночасно атакували стратегічну авіацію противника на чотирьох військових аеродромах рф: «Бєлая», «Дягілєво», «Оленья» та «Іваново».У результаті уражено 41 літак, серед яких — Ту-95, Ту-22М3, Ту-160 та А-50. Сума завданих збитків перевищує 7 млрд доларів.Особливої ваги «Павутині» надав той факт, що СБУ знищила частину «ядерної тріади» рф. Саме нею кремль роками залякував та шантажував увесь цивілізований світ.Деталі однієї з найяскравіших та найрезультативніших спецоперацій сучасної війни дивіться у відео.СБУ продовжує методично знищувати цілі в глибокому тилу рф, відплачуючи за кожен злочин!
СБУ затримала контрабандистів, які на замовлення фсб рф намагалися переправити до Одеси дрон з вибухівкою для терактівСлужба безпеки спільно з ГУР МО України та за сприяння командувача Військово-Морських Сил ЗСУ запобігла новим спробам рашистів здійснити теракт в Одесі. За результатами дій на випередження затримано контрабандистів, які на замовлення фсб мали доправити у портове місто засоби ураження, зокрема ударний БпЛА на оптоволоконному управлінні з вибухівкою.За матеріалами справи, ділки заховали засоби ураження серед оптової партії тютюнових виробів, які нелегально переправляли через акваторію Чорного моря з тимчасово окупованої Абхазії.Маршрут контрабандистів пролягав у напрямку нейтральних вод у районі острова Зміїний, де їхній товар перевантажували з основного судна на маломірні катери, щоб приховано доставити до одеського узбережжя.Співробітники СБУ поетапно задокументували кожен крок фігурантів і затримали 4-х зловмисників «на гарячому», коли вони доправили підакцизну продукцію з бойовими засобами ураження в район одеського порту.Як встановило розслідування, організатором контрабандного каналу є одеський підприємець, який перебуває за кордоном і займається нелегальним бізнесом у тимчасово окупованій Абхазії.В обмін на «дозвіл» займатися контрабандою на Кавказі він пішов на співпрацю з фсб.На замовлення російських спецслужбістів фігурант погодився доставити в Одесу ударний дрон.До незаконної діяльності він залучив трьох ділків з Одеси та місцевого прикордонника, який мав забезпечити безперешкодне проходження суден фігурантів до узбережжя обласного центру.Крім цього, на зворотному шляху зловмисники мали забрати з міста брата організатора каналу і морськими плавзасобами вивезти його за межі України.Наразі затриманим повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України).Вирішується питання щодо додаткової кваліфікації їхніх злочинів за контрабанду зброї та підакцизних товарів, а також оголошення про підозру іншим учасникам протиправної схеми.Організатору схеми готується заочне повідомлення про підозру. Зловмисникам загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.Спецоперацію проводили за процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури.
🇺🇦🇺🇸 У Києві вшанували американських добровольців, які загинули за Україну25 травня, у День пам’яті США (Memorial Day), на території Національного заповідника “Софія Київська” відбувся меморіально-культурний захід, присвячений громадянам Сполучених Штатів Америки, які стали поруч з українцями у боротьбі проти російської агресії та віддали за це свої життя.У заході взяли участь представники Міжнародного легіону ГУР МО України, побратими полеглих добровольців, представники дипломатичної спільноти, військовослужбовці, громадські діячі та міжнародні партнери. “Внесок американських добровольців з самого початку війни неоціненний. Вони є носіями західної воєнної культури та стандартів НАТО, до яких ми завжди рухалися. Коли сюди поїхало західне озброєння, саме американські добровольці, які мають десятиріччя практичного досвіду, стали інжекторами знань та навичок і пришвидшили фактичний перехід на нові стандарти. Крім того, їхня думка має вагу у Сполучених Штатах — її чують і звичайні громадяни, і політики. Американські добровольці — це не лише вояки, а й символ того, що Україна надійно закріпилася у західній цивілізації, що увесь світ з нами, і що ми дійсно відстоюємо світло”, — зазначив представник Міжнародного легіону ГУР Володимир Камінський. У цей день згадували людей, які, не будучи зобов’язаними війною, зробили свій вибір — стати на захист свободи разом з Україною.👉 Одним із центральних елементів події стала презентація мистецьких робіт, створених на ящиках з-під озброєння, та перформанс навколо твору “Розп’яття”. Під час церемонії на нього нанесли імена американських добровольців, які загинули за Україну.Так автори переосмислили ідею пам’яті: предмети війни стали основою для мистецтва, присвяченого людській жертовності та збереженню імен — як знаку того, що їхній вибір залишається частиною спільної історії України та Сполучених Штатів.🫡 Пам’ятаємо кожного, хто віддав життя за свободу України.Вічна шана полеглим.Слава Україні!ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter  🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
Морська піхота України – це про відданість, готовність попри все захищати своїх, обороняти наші позиції та знищувати окупанта. Наші воїни – герої. На найважчих ділянках фронту своєю силою, витримкою та характером забезпечують для України результат і впевненість у тому, що вистоїмо.Воїни морської піхоти разом з іншими підрозділами наших Сил оборони щодня доводять, що українці не віддають своє і дух український дійсно незламний. Дякую кожному морпіху за стійкість і захист наших людей. І всі ми маємо усвідомлювати, якою високою ціною дається Україні незалежність, у яких боях вона виборюється. Шануємо подвиг полеглих героїв. Пишаємось кожним і кожною, хто сьогодні продовжує боротьбу, захищає державу та наближає мир для України.З Днем морської піхоти України!____Фото: 37-ма окрема бригада морської піхоти, 36-та окрема бригада морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського, 38-ма окрема бригада морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного, 501-й окремий батальйон морської піхоти, 40-ва окрема бригада морської піхоти.
🇺🇦 Міноборони: збиття шахедів подвоїлось, ворог втрачає до 254 бійців за кілометр просування👥 Міністерство оборони України оприлюднило звіт про реалізацію стратегії Air-Land-Economy: захистити небо, зупинити ворога на землі й максимально виснажити економіку противника. Головна мета примусити ворога до миру завдяки силі України.➡️ Захист неба🛑відсоток збиття шахедів дронами-перехоплювачами збільшився вдвічі за останні 4 місяці – попри те, що московія щомісячно нарощує їх кількість на 35%;🛑постачання дронів-перехоплювачів за той самий період зросло у 2,6 раза;🛑стратегічна ціль стабільний показник 95% перехоплення повітряних цілей;🛑розпочато тестування дешевих ракет-перехоплювачів для збиття шахедів. Завдання до осені масштабувати виробництво в десятки разів.🛡 Приватна ППО🟡до експериментального проєкту долучились 27 підприємств з Харківської, Одеської, Київської, Запорізької, Полтавської, Закарпатської та інших областей;🟡групи ППО двох підприємств вже знищили близько 20 ворожих шахедів і дронів-розвідників;🟡підтверджено збиття реактивного шахеда в Харківській області.🇷🇺 Втрати московії на фронтіУ квітні вбито або важко поранено 35 203 російських військових, у березні – 35 351, у грудні - 34 544. Усі цифри верифіковані через систему єБали. Якщо в жовтні 2024 московія втрачала 67 військових на 1 км² просування, то в січні – вже 165, у лютому – 244, у березні – 254, у квітні – 179. Серед ключових факторів вимкнення Starlink для московитів у лютому 2026 року та активний розвиток напряму middle strike-дронів.🗓 Плани на найближчі місяціМіноборони готує трансформацію умов рекрутингу та служби: нову контрактну систему з чіткими термінами ротацій і справедливу модель грошового забезпечення. Паралельно перехід на тендерні процедури в оборонних закупівлях, зокрема дронів. Перша велика конкурентна закупівля снарядів 155 мм вже дала економію понад 16%. Також планується запуск базового гарантованого мінімуму забезпечення бригад дронами щомісяця. Приєднуйтесь до нового збору для 22 ОМБр: https://send.monobank.ua/jar/5MAfxQvJAX. Зібрано 6⃣5️⃣%.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Підтримати нас
‼️ У Німеччині викрили компанію, яка здійснила 16 тисяч поставок для російського ВПК на понад €30 млнНімецька Global Trade з міста Любек до 2022 напряму експортувала товари до росії, але після посилення санкцій перейшла на схему з приховуванням кінцевих отримувачів. Ключову роль у мережі відігравала російська компанія «Коловрат». Новий директор Global Trade Нікіта С. заступив на посаду за кілька тижнів після початку повномасштабного вторгнення та паралельно працював у «Коловраті».Слідчі вважають, що співробітники «Коловрату» отримували доступ до пошти Global Trade та видавали себе за німецьких працівників, аби замовляти товари по всій Європі. Серед поставок були товари подвійного призначення, які можна використовувати у військовій техніці.Мережа переправляла товари через треті країни, переважно Туреччину, а також використовувала німецькі компанії-прокладки. Час на перевезення часто становив лише 5-10 днів, а далі обладнання розвозили територією рф — наприклад, до Всеросійського науково-дослідного інституту автоматики, пов'язаного із розробкою ядерної зброї.Слідство вважає, що йдеться не про окрему схему, а про широку систему обходу санкцій для постачання критичних технологій до росії. В одній з оцінок німецької розвідки, йдеться про те, що інша російська компанія намагалася отримати санкційне обладнання від німецької фірми через посередників, серед яких були Global Trade, турецька державна структура та «Коловрат».
Наша Служба зовнішньої розвідки України отримала нові російські документи з оцінкою втрат країни-агресора від війни. І важливо, що це саме російська внутрішня оцінка, яку вони намагаються приховати і від світу, і від внутрішньої російської аудиторії. Перший вагомий індикатор – це скорочення активних нафтових свердловин. Тільки одна російська нафтова компанія – і не найбільша – вже змушена закрити близько 400 свердловин. Враховуючи специфіку російського нафтовидобутку, це відчутні втрати, оскільки перезапуск свердловин у Росії значно складніший, ніж в інших нафтодобувних країнах.Другий індикатор – це скорочення нафтопереробки щонайменше на 10% тільки за кілька місяців уже цього року. Бачимо, що наші українські далекобійні санкції дійсно працюють, і будемо цей напрям наших активних дій нарощувати. Доволі переконливо виглядають також дані щодо банківської кризи в Росії, а саме 11 фінансових установ готуються до повної ліквідації через проблеми, які іншим шляхом не вирішити, і ще вісім банківських установ накопичили критичні проблеми, які неможливо перекрити без залучення сторонніх ресурсів. Оптимістичні для нас і показники дефіциту федерального бюджету в цьому році, а саме вже майже 80 мільярдів доларів на пʼятому місяці року, і це на фоні банкрутства значної частини російських регіональних бюджетів.Доручив також керівнику СЗРУ Олегу Луговському поширити у форматі, який не нашкодить нашим джерелам, здобуту інформацію про спроби Росії залучити світові компанії до виправлення кризової фінансової ситуації та схем обходу санкцій. Зокрема, ми зафіксували, на жаль, спроби налагодити вивезення зерна з тимчасово окупованої території Криму, а також іншої економічної експлуатації півострова за участі субʼєктів зі Сполучених Штатів. Будемо інформувати партнерів. Фіксуємо і спроби завести в російські нафтогазові арктичні проєкти інвестиції та технології з країн демократичного світу. Знаємо, як протидіяти. Дякую всім, хто допомагає! Дякую всім нашим українським розвідникам!
😡 Жителі невизнаного Придністровʼя зможуть отримувати громадянство рф за спрощеною процедуроюМолдовське видання NewsMaker повідомляє, що це стосується «іноземних громадян або осіб без громадянства», які «досягли 18-річного віку та постійно проживали на день набрання чинності указу в Придністров’ї».Відтепер жителі невизнаного Придністровʼя можуть подати документи на російське громадянство не дотримуючись перших трьох пунктів, зазначених у законі «Про громадянство рф», а саме: ▪️постійне проживання в рф протягом 5 років;▪️володіння російською мовою;▪️знання історії рф. росіяни в документі вказали, що прийняли рішення «з метою захисту прав і свобод людини та громадянина, керуючись загальновизнаними принципами та нормами міжнародного права».▪️Наразі на території невизнаного Придністровʼя знаходяться 1000-1500 солдатів рф, які «перебуватимуть там до кінця конфлікту». Примітно, що раніше цього тижня премʼєр Молдови заявив, що наразі Молдова «як ніколи близька до реінтеграції Придністровʼя». Нині на теренах придністровського регіону проживає більше 350 тис. громадян Молдови.
📃Розмірковує Віталій Луценко:⚡️Єрмак, 140 млн. грн. застави, "підпільна династія", магія...‼️Сюр. Наче ми десь пропустили той момент, коли треба було вчасно зупинити цю ганьбу, запрограмовану суспільною відстороненістю та безкарністю. Спостерігаючи за Єрмаком вчора і сьогодні в суді, за його розгубленим і невпевненим поглядом, вже не дивуємось, що зникла пихата всевладність та всесильність. У колись другої людини в державі безліч ворогів. Очевидно, те, що можна було пробачити першій особі, ніколи не пробачать другій. І спитають з другої особи як за двох. А особливо другій особі ніколи не подарують те, що вона вела себе як перша. Бо друга завжди - гірша копія першої. В яку, виявляється, легко кинути яйце.Перша і головна помилка Єрмака полягала в тому, що він порушив базове правило розумних "сірих кардиналів" - не лізти в показову публічність. Бо твої помилки і вислови стають тягарем для босса. Браслети, ляльки Вуду і ворожки- вероніки - це безталанність такого політичного суб'єкту. Він підсвідомо відчуває, що є випадковим пасажиром на політичному олімпі. І весь час боявся, що навколо нього - більш компетентні гравці, які рано чи пізно його показово відлупцюють. Так і сталось.Керувати в українській політиці - значить самому бути майстерним політичним магом-комбінатором. І той факт, що зараз в суді його не прийшли підтримати ті, хто перед ним плазував і від нього залежав - це часті випадки. Так завжди відбувається при обнуленні надутої значущості. Надіємось, що боротьба з корупціонерами дійде до справжніх вироків, а не багатомільйонних застав та втечею підслідних. Далі буде?