Fuente
🇺🇦Гребінки СТГ- INFO💙💛 | Особисто я вважаю, що ворог буде активно влітку тиснути саме на Сіверс...
585 Vistas/Alcance
2025-04-10 17:35
Mensaje №21245
Особисто я вважаю, що ворог буде активно влітку тиснути саме на Сіверському або Костянтинівському напрямках.По суті Покровсько-Мирноградська агломерація та степи Запоріжжя є безперспективними та складними напрямками для просування і розвитку будь-якиого успіху, адже на те немає взагалі ніяких передумов та мають складну місцевість, лінія фронту там вирівняна.Інша ситуація на Сіверському напрямку, де противник просунувшись на Тернах, ускладнив наше становище в Серебрянському лісі і подальші просування з Ямполівки можуть призвести до виходу підарів до річки Сіверський Донець, але поки там ще не так все погано. Також підари оволоділи панівними висотами біля Білогорівки і намагалися проскакувати далі в Григорівку, але поки також марно. Цілком можливо, що прориватимуться вони з півдня в районі Виїмки, але там їм не фартить.Костянтинівський напрямок також важкий, ворог намагається рандомними групами пролітати на Констаху та стараються обходити ділянки відповідальності Азову, бо там їм також не фартить.Загалом не дурні люди і по картам зрозуміють можливі варіанти подій.Офіцер ✙ | Підписатись