👁 1,210
25-11-10 16:38
🎙 Привіт, це «Голос Політехніки» — перше та найбільше незалежне студмедіа нашого університету!🌱 Колись це був канал студентських активістів, що пережив та виростив не одне покоління, — «Так Говорить Політехніка». Ностальгія багатьох. Ми народилися з віри, що кожен може допомогти зробити прекрасними студентські роки в університеті.⚔️ Але з часом студентський рух розділився на дві войовничі парафії — Профком і Студраду, які, окрім того що поступово вимирають, так ще і надають все менше привілеїв, сенсу ком’юніті, і в цілому більше зайняті сварками всередині, ніж реальним представленням та захистом думки студентів.☕️ Наприклад, канал Профкому ніколи не напише про щось окрім івентів. Канал Студради також перетворився на івент-брошуру. Студрадівський Політех Закрили більше не робить нічого крім мемів та ниття, і звісно ніколи не напише нічого негативного про студраду. Канали інститутів тупо перетворилися на спам.👼 Виглядає ніби дух студактивізму встиг вмерти.. Однак все не має бути так похмуро! Разом ми закриємо цей пробіл!🔊 Ми тут щоб у студентів був незалежний сильний Голос, без узгодження постів «згори», без фільтрів і бюрократії, Голос який не боїться признавати недоліки кого завгодно та допомагати їх усувати, так і чесно хвалити за успіхі та підтримувати, заради майбутнього де «студент Одеської політехніки» це знову привабливо.Очікуйте екшн незабаром 💪❤️