Fuente
Городнянська міська рада | У Городнянському ліцеї №1 відбулося відкриття меморіальної дошки на че...
3 490 Vistas/Alcance
2026-05-08 13:02
Mensaje №8809
У Городнянському ліцеї №1 відбулося відкриття меморіальної дошки на честь загиблого Героя Данила Намися, який навчався у стінах цього закладу.Пам’ять про Захисника житиме не лише у серцях рідних та близьких, а й серед учнів та педагогів ліцею, для яких він назавжди залишиться прикладом мужності, патріотизму та любові до України.Право відкрити меморіальну дошку було надано батькам Героя.У заході взяли участь батьки Данила, його сестра, кохана дівчина, адміністрація та колектив ліцею, учні, міський голова Андрій Богдан, начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Олена Яцкова, начальник відділу освіти Григорій Смоляр. Присутні вшанували пам’ять Героя хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки.Згодом на міському стадіоні відбувся футбольний турнір пам’яті Данила Намися. У змаганнях взяли участь команди двох місцевих ліцеїв та команда зі Сновська.Такі заходи є символом вдячності тим, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України, і нагадуванням про справжню ціну миру.