Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Городнянська міська рада
Añadido 14 jul. 2024

Городнянська міська рада

@gormrada
Número de suscriptores: 1 815
Fotos: 6,720
Videos: 164
Enlaces: 1,670
Descripción:
Офіційне представництво
Fuente

Городнянська міська рада | СЬОГОДНІ, 6 КВІТНЯ, В УКРАЇНІ ОГОЛОШЕНО ДЕНЬ ЖАЛОБИ ЗА ЗАГИБЛИМИ ВНАСЛ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Городнянська міська рада Городнянська міська рада @gormrada
3 100 Vistas/Alcance 2025-04-06 05:22 Mensaje №5991
СЬОГОДНІ, 6 КВІТНЯ, В УКРАЇНІ ОГОЛОШЕНО ДЕНЬ ЖАЛОБИ ЗА ЗАГИБЛИМИ ВНАСЛІДОК АТАКИ РОСІЯН ПО КРИВОМУ РОГУ Городнянщина разом з мільйонами людей по всій країні низько схиляє голову на знак печалі за невинними душами, загубленими путінською росією. Від влучання балістичної ракети постраждало 74 людини. Є важко поранені. Загинуло 18, серед них 9 дітей. Найменшому з них – Тимофію, було тільки три роки… Ракета влучила просто по вулиці – навколо звичайні будинки, дитячий майданчик, магазини, ресторан. Росія при цьому стверджує, що ракетний удар був нібито спрямований по скупченню українських військових. За даними українського Генштабу, РФ застосувала балістичну ракету «Іскандер-М» із касетною бойовою частиною, що розрахована на ураження більшої площі та більшої кількості людей. На цьому місці мали лунати дитячі голоси, а не вибухи. Іграшки, пил, сльози – сліди ще одного злочину росії, який ніколи не пробачимо. Нелюди били цілеспрямовано. Їхньою ціллю не були військові об’єкти. Їхня мета – знищити Україну і українців. Світла пам’ять всім загиблим та співчуття рідним, які втратили близьких. Хай яскравими зірками горять у Небі загублені душі українських янголят. Як вічне нагадування про криваву суть росії. Як вічний докір тим, хто руками, по лікті забрудненими кров’ю, продовжує чинити терор проти миру і дитинства, проти майбутнього. Як вічне прокляття катам. Кривий Ріг, плачемо і сумуємо з вами. На тому майданчику було вбито частинку кожного з нас. Це те, що пробачити неможливо. Навіть через роки і покоління…