Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ‼️Городнянщина: події і новини
Añadido 14 jul. 2024

‼️Городнянщина: події і новини

@gord_new
Número de suscriptores: 7 544
Fotos: 33,500
Videos: 4,800
Enlaces: 12,300
Descripción:
📑Актуальна інформація про події та новини громади, регіону, країни та світу!

👥 Número de suscriptores

7 544
Promedio/Día:: +8
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: +92

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 756
Promedio/Día:: 1,920
Promedio/Tiempo:: 1,640
ERR: 23.28%

📊 Mensajes por Día

0.9
Último día: 20
Promedio semanal: 3.3
Promedio por día: 0.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

💡Чому в областях різна ситуація зі світлом – в одних регіонах більше, а в інших – меншеЧому в Києві світла менше, аніж у Львові? Чому загалом у західних регіонах графіки більш “лояльні”? Таке питання, серед інших, чи не найчастіше лунає в соцмережах. Відповідь криється не в несправедливості, а у фізиці.💡Головна проблема – знищена або пошкоджена генерація у прифронтових та прикордонних з росією регіонах. Окрім того, ворог цілеспрямовано нищить системи передачі – високовольтні лінії, так звані «енергетичні мости», що з'єднують регіони. Багатьом здається, що енергосистема – це спільний «казан», з якого можна рівномірно роздати світло всім. Але реальність, на жаль, складніша.Основні потужності виробництва електроенергії зараз зосереджені переважно на заході України – там розташовані атомні електростанції та заходить імпорт з Європи. Цей регіон потенційно може виробляти більше, ніж споживає. Схід, південь та центр, де генерація суттєво розбита обстрілами, є енергодефіцитними.Щоб передати електроенергію із заходу до Києва чи Харкова, потрібні високовольтні лінії та автотрансформатори. Ворог цілеспрямовано б’є саме по них. Таким чином, через пошкодження “магістралей” – електроенергія залишається «замкненою» в регіонах, де вона виробляється або куди імпортується. Тому на заході обмежень може бути менше, а в центральних, південних та східних областях дефіцит відчувається гостріше. Пропускної спроможності мереж, які не були спроєктовані для цього, просто не вистачає для транспортування настільки великих обсягів.Ситуацію ускладнюють не лише масовані атаки, а й локальні обстріли у прифронтових зонах та аварії через перенавантаження системи. Щодня щось виходить з ладу і щодня енергетики це лагодять.Отже, різниця у тривалості відключень – це не чиясь забаганка, а результат фізичних обмежень.
🇺🇦 Моложавський старостат знову доводить: єдність — наша силаУ час, коли Україна тримається на плечах своїх воїнів і на силі простих людей, Моложавський старостат демонструє приклад справжньої відданості.Завдяки активності та небайдужості місцевих жителів було зібрано 75 059 грн на потреби Збройних Сил України.💛 Кожна гривня тут — частинка великого серця людей, які не втрачають сили та віри.У рамках збору коштів:44 300 грн — закупівля матеріалів для плетіння маскувальних сіток та свічок;30 569 грн — передано волонтерці Ірині Нохрін на різні потреби (23 459 грн та 7 110 грн);Це не разова акція — це традиція допомагати, підтримувати та бути поруч із тими, хто захищає Україну. Люди роблять це не за подяки чи для галочки, а тому, що вірять у свою армію, свою землю та своє майбутнє.🙏 Щира подяка кожному, хто долучився: тим, хто плете сітки, передає допомогу, шукає можливості і знаходить їх.Саме завдяки таким людям ми щодня стаємо ближчими до перемоги.Разом — незламні. Разом — за Україну! 💙💛
Тяжка скорботна звістка знову затьмарила нашу громаду10 грудня о 9:30 біля скверу «Гармати» ми зустрічатимемо Героя — Споду Андрія.Андрій народився 8 липня 1982 року у Городні. Дитинство та юність провів у рідному місті, навчався у Городнянській загальноосвітній школі №1. Після школи проходив строкову військову службу. Повернувшись додому, працював у різних трудових колективах: на заводі продтоварів, згодом — на механічному заводі, де зарекомендував себе як відповідальний і сумлінний працівник.У 2008 році Андрій знову обрав шлях військовослужбовця. Протягом багатьох років він виконував завдання у складі підрозділів Збройних Сил України, працюючи водієм-оператором.У 2016–2017 роках проходив службу в зоні проведення АТО на території Донецької та Луганської областей. Після повернення до цивільного життя він працював в ТОВ ДП «Робін» на посаді верстатника. Однак у 2018 році знову підписав контракт із ЗСУ. Служба стала його свідомим вибором і справою честі.9 червня 2024 року Андрій Спода зник безвісти. Надія жевріла у серцях рідних, але, на жаль, скорботна звістка обірвала всі сподівання. Того ж дня він загинув поблизу Донецької області під час виконання бойового завдання.Городнянщина втратила ще одного свого відважного сина, який до останнього стояв за свободу та мир.Траурна процесія пройде вулицями Чернігівською, Троїцькою, повз Алею Героїв, до будинку на вулиці Петра Пиниці. Відспівають Героя у церкві Василія Великого. Поховають Андрія на кладовищі « Піски». Відкладіть свої справи і вийдіть на вулиці, щоб віддати шану Воїну, сказати йому останнє «Дякую». Схиліть голови, станьте на коліна перед подвигом чоловіка, який захищав кожного з нас.Щирі співчуття рідним і близьким. Нехай Господь дасть сили витримати цей нестерпний біль утрати.10 грудня у Городнянській громаді оголошено День жалоби.
Після нічної атаки в Чернігові продовжують працювати всі служби: слідчо-оперативні групи поліції, патрульні, криміналісти, вибухотехніки, рятувальники ДСНС. Всі екстрені служби і волонтери - на місці. Працює Пункт незламності. Люди, у яких пошкоджене майно, можуть швидко подати заяву просто на місці. Поліцейські здійснюють поквартирний обхід у постраждалому будинку, щоб особисто поспілкуватися з жителями, зафіксувати наслідки та допомогти кожному, хто цього потребує.Увесь минулий тиждень росіяни щодня обстрілювали Чернігівщину. Прицільно били по критичній та цивільній інфраструктурі. Під ударом - енергетика, теплопостачання, житло і бізнес. Усього 246 обстрілів - 417 вибухів. На жаль, одна людина загинула, ще 11 - зазнали поранень. ❗️Цілодобово на варті захисники неба. Вони відпрацьовують ворожі цілі і вдень, і вночі. Дякую за кожен збитий дрон. Минулого тижня вдалося знищити 199 ворожих БпЛА, ще 79 локаційно втратили. Це 278 дронів, які, на щастя, не влучили по цілях. Вдячний нашим оборонцям🤝
Шановні колеги, працівники органів місцевого самоврядування, депутати, члени виконкому та всі, хто щодня працює заради розвитку нашої громадиСердечно вітаю вас із Днем місцевого самоврядування — святом людей відповідальних, небайдужих і відданих своїй справі. Це свято тих, хто об’єднує громаду, хто бере на себе непрості рішення, хто щоденною працею формує міцний фундамент для сьогодення і майбутнього нашого краю.Місцеве самоврядування — це не лише управління, це передусім довіра людей. Це спільна робота, яка робить громаду сильнішою, згуртованішою та стійкішою до викликів часу. Саме завдяки вашим зусиллям зростає комфорт і добробут наших жителів, вирішуються проблеми, втілюються важливі ініціативи, народжуються зміни.Сьогодні, у складні для країни роки, ваша праця має особливу цінність. Ви — перша ланка, до якої звертаються люди. Ви — підтримка для тих, хто потребує допомоги. Ви — рушій розвитку та стабільності, які так необхідні нашим громадам.Висловлюю щиру вдячність за ваш професіоналізм, витримку, відповідальність та щоденну роботу, що часто лишається непомітною, але завжди відчутна в житті мешканців. Дякую за принциповість, турботу, людяність і бажання змінювати громаду на краще.Бажаю вам міцного здоров’я, натхнення, нових успіхів і незгасного бажання творити! Нехай ваші зусилля отримують підтримку та розуміння, нехай родини надихають, а кожен день приносить віру в те, що наша спільна праця — недаремна.Зі святом вас! Разом ми творимо сильну громаду, у якій хочеться жити, працювати та мріяти. Міський голова, Андрій Богдан
💡 Шановні жителі Городнянської громади — просимо з розумінням ставитися до ситуації з електропостачаннямОстаннім часом через чергові удари ворога по критичній інфраструктурі енергосистема працює з перевантаженнями. Ці наслідки відчувають і жителі нашої громади.Енергетики та всі відповідальні служби працюють без упину, щоб якнайшвидше стабілізувати ситуацію та відновити постачання електроенергії. Попри всі труднощі, світло поступово повертається до осель, однак напруга залишається низькою і нестабільною.⚠️ Будьмо свідомими споживачами —• користуймося електроенергією лише для найнеобхіднішого;• не вмикаймо потужні прилади одночасно;• бережімо мережу від перевантажень, щоб дати змогу енергетикам швидше відновити стабільну роботу.❗️ Звертаємо увагу: через низьку напругу побутові прилади можуть вийти з ладу або навіть згоріти. Тому краще вимкнути техніку з розеток.💧 Водопостачання наразі здійснюється за допомогою генераторів, тому можливі тимчасові перебої — особливо вночі або під час технічного охолодження обладнання.🔥 Централізоване теплопостачання, яке здійснює АТ «Облтеплокомуненерго», наразі працює від альтернативних джерел живлення, тому подача тепла відбувається періодично.Ми щиро дякуємо всім, хто сьогодні невтомно працює над відновленням електропостачання та життєво необхідних систем громади.Будьте обережні в інформаційному просторі. Не поширюйте деталі про пошкодження.📢 У разі важливих або критичних змін — усі офіційні повідомлення з’являтимуться на наших інформаційних ресурсах.Бережімо одне одного, дотримуймося спокою та підтримуймо тих, хто тримає світло навіть у найтемніші часи.
Головне про сьогодні. Військові питання. Дуже детально обговорили з військовим командуванням застосування нашої далекобійної зброї – застосування наших ракет, наших дронів. Деякі речі, що стосуються виробництва, постачання в армію, тренування наших екіпажів. Завдання зараз – бути значно активнішими в усьому, що стосується підготовки та виконання далекобійних санкцій проти Росії. Чим більш результативною Україна буде в далекобійності, тим швидше ми зможемо досягти миру.Українська далекобійна зброя стає відчутно якісніше – ми постійно для цього працюємо і вже надали багато різних можливостей саме для виробництва, необхідні фінанси, всю необхідну підтримку. Треба так само відчутно масштабувати застосування. Маємо чіткі плани щодо цього на найближчі місяці. Все повинно бути реалізовано. Українську влучність уже видно, має бути більше. Це абсолютно справедливо, що Україна завдає ударів у відповідь, точкових ударів. І, на відміну від Росії, ми знаємо, чого хочемо досягти. Безперечно, миру. Ми не ведемо війну заради війни, як це робить Росія. І вже навіть ХАМАС проявляє договороспроможність, але не Путін. Поки що. Ми разом із партнерами створюємо умови для примусу Росії до миру. І це буде. Ми підтримуємо всі глобальні дипломатичні зусилля заради миру на Близькому Сході й дуже розраховуємо, що справедливий тиск на Росію призведе до миру і для України, і для всього нашого регіону. Важливо, щоб лідерство Сполучених Штатів Америки працювало й надалі.
Доповіді військових ще від ранку. Зокрема, від командувача Повітряних сил по збиттю дронів. Наглість росіян стає все більшою: вони все частіше вдень атакують Україну десятками ударних дронів. У ніч на сьогодні було 150 дронів, ранок – ще більше пʼятдесяти, ввечері ще десятки, і більшість з них – «шахеди». Фактично групи російських дронів у нашому небі – акомпанемент російським заявам з Китаю. Відверта зневага Росії до всього, що світ робить заради припинення війни. Вчора росіяни буквально заперечували те, що говорив Президент Трамп – про зустріч лідерів, яка потрібна, щоб закінчити війну. Цими днями в Китаї Путін продовжує розказувати свої байки – начебто він у війні не винний. Наче його хтось завжди «примушує» – воювати, вбивати, заганяти дітей в укриття, посилати тисячі людей на штурми наших позицій. І зараз бачимо чергові накопичення російських сил на деяких ділянках фронту. От тільки до миру він ніяк примушуватись не хоче. Росія продовжує завдавати ударів. Звісно, ми будемо відповідати на це. Відповідати в тому числі асиметрично, щоб Росія точно відчувала наслідки своєї наглості.
Продовжуємо активну нашу переговорну роботу з партнерами, щоб була спільна позиція заради надійного миру для України – дійсно реального миру. І якщо всі однаково будуть сприймати можливості та загрози, тоді вдасться досягти саме сталого миру. Вже багато підтримки, і це підтримка в нових умовах, коли озвучений дедлайн для Росії для припинення вогню. Бачимо, що росіяни на це не зважають – принаймні поки що не зважають. Сьогодні знову вбивства, російські обстріли. Більше сотні ударних дронів було в ніч на цей день проти України, ще протягом дня удари авіабомб, інтенсивні штурми на фронті, знову повітряні тривоги в наших містах, громадах. Наведу тільки один із російських злочинів війни на сьогодні. У Херсоні абсолютно свідомо скидом із російського дрону був поранений 13-річний хлопець. Йому надається допомога. Тобто триває російське полювання на цивільних у Херсоні. Це свідоме знищення життя. Наказів зупинитись російській армії не давали. Говоримо з партнерами заради реальних кроків. Більше десятка розмов було з лідерами та главами урядів.Я хочу подякувати сьогодні всім у світі, хто нам допомагає – допомагає завершенню війни.
російські пропагандисти поширюють зображення нібито офіційного листа від Міністерства оборони України, в якому йдеться про начебто відмову у виплаті компенсацій родинам загиблих військовослужбовців через «неможливість встановити обставини смерті».Центр протидії дезінформації верифікував це повідомлення в Міністерстві оборони України і встановив, що цей документ — підроблений. Форма листа не відповідає жодним стандартам діловодства міністерства, а сам «документ» містить численні помилки у формулюваннях та оформленні.Цей фейк є частиною масштабної російської дезінформаційної кампанії навколо репатріаційних заходів, спрямованої на дискредитацію українського керівництва та створення недовіри до нього. Раніше в рамках цієї кампанії вже поширювалися вигадані історії про відмову в компенсації та фальшиві скриншоти статей буцімто з міжнародних видань.Мета росії — дестабілізувати ситуацію в Україні, зокрема шляхом створення фейкових документів і новин, щоб посіяти зневіру до української влади та спровокувати емоційну реакцію в суспільстві.