Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - О, Горчинська 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

О, Горчинська 🇺🇦

@gorchinska
Número de suscriptores: 466
Fotos: 40
Videos: 3
Enlaces: 689
Descripción:
Привіт, я Олександра Горчинська, журналістка NV. Моя спеціалізація - це тематика соціального спрямування. Контакт для зворотнього зв’язку: @gor4inska
Fuente

О, Горчинська 🇺🇦 | ​​Ну що, поділюся і тут матеріалом на тему трьох останніх днів - про Б...

Logotipo de la comunidad de telegram - О, Горчинська 🇺🇦 О, Горчинська 🇺🇦 @gorchinska
335 Vistas/Alcance 2024-10-11 19:49 Mensaje №884
​​Ну що, поділюся і тут матеріалом на тему трьох останніх днів - про Богородицю Анну Фесун. Один з найпопулярніших коментарів у мережах про це: а чим вона відрізняється від сотень інших магів, екстрасенсів, духовних провідників? Думаю, в тому, що ця історія вибухнула медійно, зіграло роль кілька факторів: перше, це відносна публічність потерпілої особи, та і самої Богородиці. Багато хто в публічній площині, як виявилося, знає і одну жінку, і другу, тож пішла ланцюгова реакція. По-друге, як би це не звучало, але "розкачала" тему історія про спекуляцію на житті нібито тяжко пораненого військовослужбовця. З однією колегою у приватній переписці обговорювали, а чи був би такий само резонанс, якби йшлося просто про жінку, яка просто регулярно носить гроші якійсь цілительці? Навряд. Ну і по-третє, мабуть, саме амплуа. До тарологинь, астрології, натальних карт і відьом у інформаційному просторі всі вже якось навіть і звикли. А от жива Богородиця власною персоною все ж таки трапляється з нами не щодня... Найважливіше, що хочу сказати: зберігайте критичне мислення. Звертатися до езотериків чи ні - особиста справа і вибір кожної людини. До того моменту, поки не вимикається критичне мислення і цей езотерик не починає сприйматися як месія та єдина істота на планеті, здатна допомогти там, де чомусь нібито не допомагають юристи, лікарі, психологи, психіатри, та інші кваліфіковані фахівці. п.с. У якості ілюстрації залишу коментарі під одним з постів у Фейсбуці, які прекрасно ілюструють всю суть, як на мене.