Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - goodmoodbook
Añadido 14 jul. 2024

goodmoodbook

@goodmoodbook
Número de suscriptores: 782
Fotos: 199
Videos: 7
Enlaces: 66
Descripción:
закохую в літературу, ненав'язливо і з келихом у руці✨ авторка - https://t.me/julia_boyko
Fuente

goodmoodbook | One year ago in Spain” - Evelyn SkyeЩе немає в українському перекладі....

Logotipo de la comunidad de telegram - goodmoodbook goodmoodbook @goodmoodbook
506 Vistas/Alcance 2024-11-05 17:51 Mensaje №257
“One year ago in Spain” - Evelyn SkyeЩе немає в українському перекладі.😭Головна героїня Клер працює в Нью Йорку адвокатом і на відкритті виставки в галереї друзів знайомиться з іспанським художником Матіасом. Вони повна протилежність один одного, вона завжди зібрана, кожна річ в її квартирі лежить на відведеному місці, а Матіас він хаос. Вони закохуються один в одного і зустрічаються майже рік, до моменту, коли Матіас готовий освідчитись коханій, вдома в Іспанії, в оточенні своїй сімʼї. В останній момент перед поїздкою Клер знаходить обручку, лякається та вирішує не їхати в Іспанію на знайомство з сімʼєю коханого, пояснюючи це все роботою. Але обставини життя складуться зовсім іншим чином і вона полетить в Іспанію, намагатись врятувати свого коханого.Книга написана в стилі магічний реалізм, тут треба бути до цього готовим. Мені сподобалась ця історія з перших сторінок, історія про другий шанс для всіх, для кохання, для сімейних взаємин. Як же солодко Матіас любив Клер. Після знайомства, на наступний день, він її запросив на вечерю, проте вона мала до пізна працювати, і вони домовились, що він з їжею прийде до її офісу на годинку повечеряти, і він весь день ходив по різним магазинам, щоб самостійно приготувати смачну домашню їжу. В романі багато прикладів справді гарних стосунків з взаємоповагою, коханням та розумінням, що люди різні, і саме за це ми любимо один одного.Чудова історія, гарні та захопливі персонажі, від книги так і віє теплом. Дуже раджу до читання. 💕п.с. книга англійською написана досить просто, тому якщо вас лякає складність читання англійською, то точно не варто в цьому випадку.