Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Голос Обухівщини
Añadido 14 jul. 2024

Голос Обухівщини

@golos_obukhiv
Número de suscriptores: 1 893
Fotos: 14,900
Videos: 581
Enlaces: 2,420
Descripción:
Про важливе для жителів Обухівської територіальної громади: новини, події, обговорення
Fuente

Голос Обухівщини | А я ж попереджала…» або як влада Обухова позбавила наших дітей вибору🔸...

Logotipo de la comunidad de telegram - Голос Обухівщини Голос Обухівщини @golos_obukhiv
358 Vistas/Alcance 2026-05-27 13:22 Mensaje №19566
🟠🏫 «А я ж попереджала…» або як влада Обухова позбавила наших дітей вибору🔸Депутатка Наталія Щеголенко:💬Ще два роки тому, 27 травня 2024 року, я писала дописи, стояла на комісіях та сесіях міської ради, намагаючись достукатися до чиновників і депутатів.Я била на сполох про те, що знищення статусу Ліцеїв №3 та №5 і перетворення їх на гімназії — це катастрофічна помилка.Я благала батьків не мовчати, бо на кону стояло майбутнє наших дітей. Прикро, що тоді мене не почули....Посадовці наче сховали голови в пісок, колеги ж депутати тоді мовчки натиснули кнопки, а батьки у переважній більшості, сподівались на те, що «якось воно і буде».Ну а зараз це «якось воно і буде» настало...І що ми маємо в результаті цього абсурдного рішення посадовців?🏫Наразі на дітей чекає штучна тиснява, бо як ми знаємо Ліцей №1 просто не гумовий. У ньому просто фізично буде не можливо🔺ВСІМ🔺 старшокласникам здобувати якісну освіту, а про забезпечення комфортних умов під час навчання даліhttps://www.facebook.com/share/p/191XmKUhJ7/