Fuente
🇺🇦Голопристанська міська військова адміністрація | 12 вересня 2025 року представниці від Херсонської області взяли участь...
148 Vistas/Alcance
2025-09-12 16:03
Mensaje №14876
✅ 12 вересня 2025 року представниці від Херсонської області взяли участь у заході в місті Києві - форумі жіночого активу Профспілки «Жінки в суспільстві: рівність і права» у рамках проєкту «Розширення прав і можливостей молодих працівників профспілкового руху України», що реалізується спільно з Профспілкою державних службовців Швеції – Fackförbundet ST.Форум складався з двох сесій: 🔹Інструменти гендерної рівності. У ході першої сесії були розглянуті наступні питання:▪️гендерна рівність як невід’ємна складова державної політики в Україні;▪️національні пріоритети гендерної політики;▪️досвід роботи жіночих комітетів європейського профспілкового руху;Створення безпечних для життя і здоров’я умов праці.🔹Гендерні аспекти в діяльності профспілкових організацій. Уході другої сесії відбулися дискусії та роботи в групах.Форум став важливим майданчиком для обговорення питань розвитку гендерної політики на державній службі та в органах місцевого самоврядування, створення безпечних і гідних умов праці, впровадження міжнародних стандартів рівності та вивчення передового європейського досвіду профспілкового руху. Окрему увагу було приділено зміцненню ролі профспілкових організацій у формуванні та реалізації політики рівності.