Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Golenberg
Añadido 14 jul. 2024

Golenberg

@golenberg
Número de suscriptores: 474
Fotos: 11,200
Videos: 6,960
Enlaces: 1,370
Descripción:
Новини, політичний гумор! Слава ЗСУ🇺🇦

👥 Número de suscriptores

474
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: 0

👁️ Vistas promedio por mensaje

86
Promedio/Día:: 80
Promedio/Tiempo:: 94
ERR: 18.14%

📊 Mensajes por Día

6.6
Último día: 3
Promedio semanal: 6.4
Promedio por día: 6.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 124 26-01-07 18:15
Президент США Дональд Трамп заявив, що саме він зміцнив НАТО і запобіг повному захопленню України росією. Про це він написав у соцмережі Truth Social.Дослівно : «Пам'ятайте, для всіх цих великих шанувальників НАТО, їхній ВВП був на рівні 2% і більшість не сплачувала свої рахунки, ПОКИ НЕ З'ЯВИВСЯ Я. США, як на зло, платили за них! Я, з повагою, довів їх до 5% ВВП, І ВОНИ ПЛАТИЛИ, негайно. Усі казали, що цього неможливо зробити, але це можливо, тому що, понад усе, вони всі мої друзі. Без моєї участі росія зараз мала б ВСЮ УКРАЇНУ. Пам’ятайте також, що я самотужки ЗАВЕРШИВ 8 ВІЙН, а Норвегія, член НАТО, нерозумно вирішила не давати мені Нобелівську премію миру. Але це не має значення! Важливо те, що я врятував мільйони життів. росія ТА КИТАЙ НЕ БОЯТЬСЯ НАТО БЕЗ СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ, І Я СУМНІВАЮСЯ, ЩО НАТО БУЛО Б ПОРУЧ ДЛЯ НАС, ЯКБИ ВОНИ НАМ ДІЙСНО БУЛИ Б ПОТРІБНІ. УСІМ ПОЩАСТИЛО, ЩО Я ВІДНОВИВ НАШІ АРМІЙСЬКІ У СВІЙ ПЕРШИЙ ТЕРМІН.І ПРОДОВЖУЙТЕ ЦЕ РОБИТИ. Ми завжди будемо поруч з НАТО, навіть якщо вони не будуть поруч з нами. Єдина нація, якої Китай і росія бояться та поважають, це DJT. ВІДНОВЛІТЬ США. ЗРОБІТЬ АМЕРИКУ ЗНОВУ ВЕЛИКОЮ!!! Президент DJT».Не давайте йому Нобєлєвку.
👁 124 25-12-28 12:48
Судово-юридична газета: Депутати пропонують підвищити мінімальну пенсію для непрацездатних осіб у 2026 році. Відповідний законопроект №14330  «Про внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2026 рік“ щодо встановлення справедливого розміру мінімальної пенсії в Україні» зареєстрували на сайті Верховної Ради.Документ передбачає зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2026 рік», а саме:у статті 7 абзац шостий цифри і слово «2595 гривень» пропонується замінити на «25 000 гривень»;у статті 15 абзац перший слова і цифри «не менш як 146.000.000 тис. гривень» пропонується замінити на «не менш як 176.000.000 тис. гривень»;відповідні зміни пропонуються внести до додатків №1 і №3.У пояснювальній записці зазначено, що нинішній розмір мінімальної пенсії не відповідає реаліям життя та не забезпечує навіть базові умови для проживання. Метою законопроекту є встановлення справедливого рівня мінімальної пенсії, достатнього для забезпечення мінімально можливих умов життя.Як наведено у порівняльний таблиці, згідно з пропонованими змінами до Закону України «Про Державний бюджет України на 2026 рік», мінімальна пенсія для осіб, які втратили працездатність, зросте з 2 595 гривень до 25 000 гривень. Таке підвищення є майже десятикратним і спрямоване на забезпечення базових умов життя для пенсіонерів.Для фінансування цього підвищення пропонується збільшити суму перерахувань Національного банку України до Державного бюджету: замість 146 млрд грн пропонується не менш як 176 млрд грн. При цьому розмір прожиткового мінімуму для інших соціальних і демографічних груп населення — дітей та працездатних осіб — змін не зазнає.Таким чином, зміни передбачають пріоритетну підтримку саме тих, хто втратив працездатність, і одночасно забезпечують збільшення доходів бюджету за рахунок НБУ без додаткового навантаження на інші статті витрат.Як зазначено у пояснювальній записці, реалізація законопроекту не потребує додаткових витрат з Державного бюджету та може бути профінансована за рахунок резервних фондів та міжнародної допомоги.
👁 159 25-12-27 16:51
Із джерел у правоохоронних органах та фракції «Слуга народу» українські ЗМІ дізналися імена парламентарів, які фігурують у справі.Так, підозри отримали Євген Пивоваров, Ігор Негулевський та Юрій Кісєль. Офіс останнього НАБУ прослуховувало, саме там, як стверджує НАБУ «слуги» отримували свої конверти з грошима. Всім трьом повідомили про підозри за ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). В ухвалі крім статті 368, були також вказані статті 255 (створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній) та 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). Не виключено, що під час обрання запобіжного заходу додадуть і ці дві статті ККУ.Водночас, як повідомили джерела, Юрій Корявченков, відомий також за часів участі в «Кварталі 95» як Юзік, встиг виїхати з України. Джерела УП цю інформацію заперечують.Секретаря фракції Тараса Мельничука допитують.В мене питання. А чому НАБУ ніколи не прослуховували в період 2014-2019 таких персонажей, як Порошенко, Тимошенко, Яценюк, Турчинов, Луценко, і їм подібних корупційних виблядків? Чи вони не такі? То в них все зароблено чесно, всі ті заводи пароходи?? А ну тоді окей. Чесних не можна чіпати.
👁 61 25-12-25 18:28
Сьогодні теж активний наш день – день нашої дипломатії, і були важливі розмови. Патріарх Варфоломій – я вдячний за привітання України та всіх українців з Різдвом. А також за чітку підтримку справжніх цінностей – цінностей миру та поваги до людського життя, до захисту життя. Сьогодні ж практично годину говорили з представниками Президента Сполучених Штатів Америки – говорили зі Стівом Віткоффом та Джаредом Кушнером. І це була справді хороша розмова: багато деталей, є хороші ідеї, ми їх обговорили. Є деякі наші нові ідеї, як наблизити реальний мир, і це стосується форматів, це стосується зустрічей, безумовно, таймінгу. Сьогодні Рустем Умєров ще буде говорити з американською командою. Важливо, якщо в нас вийде організувати те, про що ми говорили сьогодні. І вже готові деякі документи. Я бачу, що вони готові майже повністю – деякі документи готові. Звісно, щодо сенсативних питань ще треба попрацювати. Але ми разом з американською командою розуміємо, як це все забезпечити. Найближчі тижні теж можуть бути інтенсивними. Дякую, Америко! І дякую всім, хто продовжує свій тиск на Росію заради того, щоб там зрозуміли на сто відсотків, що затягування війни буде мати жорсткі наслідки для них – для Росії.
👁 147 25-12-24 20:18
Володимир Зеленський назвав всі 20 пунктів мирного плану:1. Підтвердження суверенітету України.2. Угода про ненапад між росією та Україною, моніторинг на лінії зіткнення.3. Гарантії безпеки. 4. Чисельність ЗСУ - 800 тисяч у мирний час. 5. США, НАТО та Європа нададуть Україні гарантії безпеки за прикладом статті 5. Якщо РФ вторгнеться в Україну - буде військова відповідь і відновлення санкцій. 6. Росія закріпить політику ненападу щодо Європи та України у всіх необхідних законах.7. Україна стане членом ЄС у певний час (ми хочемо закріпити дату вступу).  8. Пакет глобального розвитку, який буде визначено в окремій угоді про інвестиції.9. Буде створено кілька фондів для вирішення питань відновлення. Мета - залучення 800 млрд доларів. 10. Україна пришвидшить процес укладення угоди про вільну торгівлю зі США. 11. Без’ядерний статус України. 12. ЗАЕС. Компромісу немає. США пропонують управління втрьох і американці - головний менеджер. Компромісна пропозиція України: США і Україна - 50 на 50. 13. Освітні програми в школах, що сприяють розумінню та толерантності до різних культур, усувають расизм і упередження. 14. Території. Найскладніший пункт. Один з варіантів - РФ виходить з Дніпропетровської, Миколаївської, Сумської, Харківської областей. В Донецькій, Луганській, Запорізькій, Херсонській областях - "стоїмо, де стоїмо". РФ хоче, щоб Україна вийшла з Донецької області, США пропонують компроміс - вільну економічну зону. Якщо не буде згоди на "стоїмо, де стоїмо", то вільна економічна зона може бути прийнята лише шляхом референдуму і тоді треба виновисити на референдум весь документ.15. рф та Україна зобов'язуються не змінювати домовленості силою.16. росія не перешкоджатиме Україні використовувати річку Дніпро та Чорне море для цілей комерційної діяльності. Кінбурнська коса буде демілітаризована.17. Обмін полоненими всіх на всіх, повернення цивільних, дітей та політв'язнів.18. Україна має провести вибори якомога швидше після підписання угоди.19. Ця угода буде юридично обов'язковою. Її виконання буде контролювати Рада миру на чолі з Трампом. 20. Після того, як усі сторони погодяться з цією угодою, негайно набуде чинності повне припинення вогню.
👁 145 25-12-06 05:58
"Шановні захисники і захисниці України! Сьогодні – наш день. День Збройних Сил України.Сьогодні Збройні Сили – це дзеркало українського суспільства, яке показує, хто ми є як нація: солідарні, наполегливі, незламні. Це міцна основа української державності.За нами – славні традиції воїнства князівської доби, часів козаччини, Перших визвольних змагань, самопожертва Української повстанської армії. Уже наш нинішній досвід – розгром росіян під Києвом, героїзм захисників Маріуполя, Харківська контрнаступальна операція, звільнення правобережжя Херсонщини та острова Зміїний, битва за Чорне море, Курська наступальна операція. Ми знаємо, як бити переважаючого ворога.Сучасне українське військо свідоме своєї історичної місії. Ми не маємо права повторити помилки сторічної давнини. Мусимо вистояти у війні за свободу й незалежність. І ми обов’язково вистоїмо, хоч як важко нам на полі бою.Сьогодні російські окупанти будують нові загарбницькі плани та вважають, що їм вдасться навʼязати світові верховенство злочинного принципу – права сили і права сильного. Але Збройні Сили України розбивають цей принцип. Адже ми – щит Європи від російської орди. Наші партнери – з нами, і ми вдячні їм за послідовну підтримку.Водночас сьогодні символами нашої боротьби є дрони, ракети, удари по глибоких тилах ворога далекобійними системами власного виробництва. Ми переносимо війну на територію росії – туди, звідки вона прийшла.Ми прагнемо закінчити цю війну, як ніхто інший. Але ми знаємо точно, що жодна модель гарантій безпеки для України неможлива без наших Збройних Сил. Неможлива без українського солдата.Наші воїни – найвища цінність.У день створення Збройних Сил України я хочу привітати кожного українського військовослужбовця – тих, хто був у строю всі ці роки, і тих, хто долучився нещодавно. Усіх, хто тримає фронт і б’є ворога, наближаючи перемогу та довгоочікуваний мир для України. Це честь – іти з вами пліч-о-пліч в одному строю.У цей день хочу попросити пробачення в кожної родини, яка втратила захисника чи захисницю на війні з російськими окупантами. Простіть, що не вберегли. Вічна памʼять і вічна слава нашим побратимам та посестрам! Кожна жертва буде відплачена та не буде марною.Потом, кров’ю, але йдемо до своєї мети: завдати агресору військової поразки, зберегти Україну, відстояти її незалежність і волю.Слава Збройним Силам України!Слава Україні! Героям слава!" - Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine генерал Олександр Сирський
👁 113 25-10-08 17:42
Хороша доповідь сьогодні була Василя Малюка, голови Служби безпеки України. І щодо наших операцій – я погодив Службі деякі плани, асиметричні наші відповіді на російську війну. Також ми говорили про результати наших воїнів Служби – Центру спецоперацій «А» Служби безпеки України. Вони воюють на фронті разом з іншими складовими Сил оборони. Зокрема, Покровський напрямок, інші ділянки фронту. Довга доповідь була сьогодні і Головкома Олександра Сирського – майже годину ми з ним говорили – по всіх фронтових напрямках, по підготовці наших бригад, по забезпеченню. Особлива увага зараз, звісно, Добропільській операції, контрнаступальній операції. Від її початку й по сьогодні росіяни мають уже більш ніж 12 тисяч втрат, і це тільки там, тільки в районах Покровська, в районах Добропілля, саме за час із 21 серпня. Із цих 12 тисяч у них більш ніж 7200 – безповоротні втрати. Захищаємось також на всіх інших напрямках. Куп’янськ – я хочу подякувати кожному нашому воїну, які воюють зараз у місті та на околицях. Новопавлівський напрямок теж непростий, і там тривають наші активні оборонні дії, є дійсно непогані результати.
👁 93 25-10-06 18:53
Щойно провів Ставку – енергетичну. Про те, що реально в областях, у громадах, на об’єктах енергетики. По ситуації в містах від Славутича до Запоріжжя, також Чернігівщина, Сумщина, Харків, Харківська область, Донеччина, Дніпровщина, також Полтавщина, Запорізька область, Центральна Україна, західні наші області, регіони Півдня. Окремо – виклики по Миколаєву та Одесі. Були доповіді й по розгортанню ППО – додаткових спроможностей, комплексний захист – доповіді військових командувачів, а також детальна розмова по захисту самих енергооб’єктів, конкретних громад. Додатково ще потрібні ресурси, щоб була належна відповідь на кожну проблему. Ми вирішили ці питання та заповнили всі запити керівників передусім Чернігівської, Сумської, Харківської та Донецької областей – запити по фінансах, по допомозі. Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко, інші наші урядовці були в Шостці на Сумщині, де особливо складно, в інших містах східних регіонів – доповідали щодо рішень на підтримку людей. Урядовці будуть у регіонах. Віцепрем’єр Олексій Кулеба звітував вже про перевірку в Одесі. Були доповіді міністра внутрішніх справ, міністра енергетики України, керівників Нафтогазу та Укренерго. Дав чіткі завдання по електриці – по об’єктах генерації та додатковому обладнанню на зиму. Ми збільшуємо запаси обладнання. Чіткі завдання є й по газу – говоримо про це з партнерами, і вже є готовність Прем’єра Нідерландів допомагати і підтримувати нас – сьогодні я з ним про це говорив. Також є готовність Норвегії – дуже дякую партнерам. МЗС України збере послів держав, які можуть допомогти.
👁 111 25-10-04 17:18
Підписав сьогодні кілька нових санкційних рішень, це різні напрямки наших санкцій. Перше – продовження санкцій, у яких спливав термін. Це стосується російських підприємців та їхніх зв’язків із путінською системою. Другий указ – російська військова промисловість, а саме – виробники безпілотників, комплектуючих. Третій указ – наші санкції проти осіб та проти компаній, що пов’язані з російським нафтовим сектором. Ми продовжуємо нашу комплексну політику тиску на Росію. Ми будемо це й надалі координувати з нашими партнерами. Вже зараз багато українських напрацювань ідуть в основу санкцій наших партнерів. Розраховуємо на синхронізацію наших санкцій з партнерами. Також очікуємо нові санкції Європейського Союзу – 19-й пакет – та відповідні кроки Сполучених Штатів. Росія ігнорує або відкидає буквально кожну можливість, яка б дозволила закінчити цю війну й гарантувати безпеку. Путін хоче воювати, і воювати саме так – терористичними методами, підлими методами. Росія повинна відчути відповіді на це. Європа, Америка, G7, G20 мають силу, щоб розібратися з будь-яким терористом. Це буде. Я дякую всім, хто допомагає захищати життя. Слава Україні!
👁 104 25-09-20 17:01
Цей тиждень наблизив узгодження 19-го пакету санкцій проти російської агресії, очікуємо на затвердження. Швидко синхронізуємо пакет в Україні. Енергоресурси Росії обмежуються. І також інфраструктура тіньового флоту: буде новий тиск. Також криптовалютні схеми, які росіяни використовують саме для обходу санкцій: Європа буде протидіяти. Дякую, що українські пропозиції до санкційного пакету Євросоюзу багато в чому враховані. Ми постійно ведем цю роботу з кожним нашим партнером, і, звісно, передусім з Європейським Союзом, і також з «Групою семи». Очікуємо сильних санкційних кроків також від Сполучених Штатів Америки – Європа свою частину роботи виконує. Підписав сьогодні й укази про застосування нових санкцій України. Три пакети санкцій було мною підписано. Зокрема, проти пропагандистів, які допомагають Росії, проти різних осіб, які ведуть бізнес на окупованій території та наповнюють бюджет Росії, підтримують цю систему зла, а також проти осіб, які дестабілізують Молдову в інтересах Москви. Україна допомагає Молдові, і ми зацікавлені в стабільності нашого сусіда – в успіху Молдови.