Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Golenberg
Añadido 14 jul. 2024

Golenberg

@golenberg
Número de suscriptores: 474
Fotos: 11,200
Videos: 6,960
Enlaces: 1,370
Descripción:
Новини, політичний гумор! Слава ЗСУ🇺🇦
Fuente

Golenberg | Звернувся до учасників Всесвітнього економічного форуму. Більшість сві...

Logotipo de la comunidad de telegram - Golenberg Golenberg @golenberg
86 Vistas/Alcance 2025-01-21 18:30 Mensaje №18126
Звернувся до учасників Всесвітнього економічного форуму. Більшість світу зараз думає: то що ж буде з їхніми відносинами з Америкою? Що станеться з альянсами, з підтримкою, з торгівлею? Як Президент Трамп планує завершити війни? Але ніхто не ставить таких запитань про Європу. І ми повинні бути чесними щодо цього.Коли ми у Європі дивимося на Сполучені Штати як на нашого союзника, це очевидно: вони є незамінним союзником. У часи війни всі турбуються, чи залишаться Сполучені Штати з ними. Кожен союзник про це хвилюється. Але чи турбуються у Сполучених Штатах, що Європа може колись їх покинути – перестати бути їхнім союзником? Відповідь – ні. Вашингтон не вірить, що Європа може запропонувати їм щось справді вагоме.Європа не може дозволити собі бути другою чи третьою в черзі для своїх союзників. Якщо це станеться, світ почне рухатися вперед без Європи, і це буде світ, який не буде ані комфортним, ані вигідним для європейців. Європі потрібно змагатися за першість у пріоритетах, альянсах і технологічному розвитку. Ми переживаємо ще один переломний момент, який одні вважають проблемою для Європи, а інші називають шансом. Європа повинна утвердитися як сильний глобальний гравець, як незамінний гравець.