Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Глобинська територіальна громада
Añadido 14 jul. 2024

Глобинська територіальна громада

@gl_gromada
Número de suscriptores: 3 250
Fotos: 4,740
Videos: 120
Enlaces: 1,480
Descripción:
Новини Глобинської територіальної громади
Fuente

Глобинська територіальна громада | З настанням літньої спеки кожному із нас особливо важливо мати воду вд...

Logotipo de la comunidad de telegram - Глобинська територіальна громада Глобинська територіальна громада @gl_gromada
2 120 Vistas/Alcance 2025-07-11 11:39 Mensaje №5988
💦З настанням літньої спеки кожному із нас особливо важливо мати воду вдома — для пиття, приготування їжі, гігієни та щоденних потреб. І саме в цю пору року наша водомережа працює з надмірним навантаженням.💧Але чимало приватних домогосподарств використовують воду з мережі для масового поливу городів, квітників та присадибних ділянок. У результаті — у кранах багатьох жителів вода ледь тече тоненькою цівочкою або зникає взагалі. І це тоді, коли сотням сімей вона потрібна щодня, щогодини.Заступник міського голови Олександр Кочерга наголошує: головна причина перебоїв із водопостачанням у літній період — це безвідповідальне та нераціональне використання води. 🔧Комунальники зі свого боку роблять усе можливе, аби підтримувати систему в робочому стані. Цього року вже замінено 2396 метрів труб, встановлено 6 нових насосів і оновлено станцію управління насосом «Каскад-К». Проте жодні ремонти не впораються із проблемою, якщо ми всі разом не навчимося економно та розумно використовувати цей життєво важливий ресурс.❗️Вкотре закликаємо всіх жителів громади: не поливайте городи та клумби питною водою з водогону! 🚰Пам’ятайте: кожен з нас відповідає за те, щоб у наших домівках завжди була вода. Давайте поважати один одного, дбати про свою громаду та берегти те, що дає нам життя!P.S. До речі, днями працівниками КП «Глобинське» виявлено факт порушення правил користування централізованим водопостачанням. Мешканець міста поливав присадибну ділянку водою з мережі без передбаченого дозволу та обліку. В результаті споживачу нараховано штрафні санкції згідно з діючими нормативами та припинено водопостачання.