Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вишгород оперативний
Añadido 01 feb. 2022

Вишгород оперативний

@gazetaVyshgorod
Número de suscriptores: 31
Fotos: 7,760
Videos: 2,130
Enlaces: 2,850
Descripción:
You can view and join @gazetaVyshgorod right away.
Fuente

Вишгород оперативний | Голова Київської ОВА Руслан Кравченко:За кілька днів в Україні відзнач...

Logotipo de la comunidad de telegram - Вишгород оперативний Вишгород оперативний @gazetaVyshgorod
4 400 Vistas/Alcance 2023-04-14 10:14 Mensaje №12384
🟢Голова Київської ОВА Руслан Кравченко:За кілька днів в Україні відзначатимуть Великдень. Це – одне з найважливіших свят для православних християн. Більшість з нас піде до церкви на службу, освятить паску, а потім проведе день у родинному колі. Так робили сотні років тому наші предки, так робимо ми. Для мене, як керівника області, надзвичайно важливо, аби всі жителі Київщини могли відсвяткувати цей день безпечно. Зараз не час і не місце, аби з'ясовувати міжконсфесійні стосунки. Особливо на Великдень. Тому хочу наголисти, будь-які провокації на релігійному ґрунті з метою дестабілізації суспільно-політичної ситуації під час святкування Великодня неприпустимі. Апріорі. Такі дії гратимуть лише на користь нашому ворогу. Ми не можемо послаблювати і втрачати нашу єдність. І не будемо, якби хто на це не сподівався. Не забувайте, що попри Великдень на території Київщини діє комендантська година. У країні війна, це потрібно розуміти. Враховуйте це, якщо плануєте йти до церкви на вечірню службу. Водночас, віряни, які прийдуть на службу до початку комендантської години, зможуть залишатися в храмі на всю ніч. А по завершенню комендантської години освятити пасхальні кошики. Бережіть себе та своїх близьких!