Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - GANIN FM
Añadido 14 jul. 2024

GANIN FM

@ganin_fm
Número de suscriptores: 168
Fotos: 27,200
Videos: 25,400
Enlaces: 6,690
Descripción:
Наївся солодкого, засидівся. Брехав.

👥 Número de suscriptores

168
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: 0

👁️ Vistas promedio por mensaje

36
Promedio/Día:: 42
Promedio/Tiempo:: 37
ERR: 21.43%

📊 Mensajes por Día

2.6
Último día: 0
Promedio semanal: 11.3
Promedio por día: 2.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 37 26-03-19 13:17
Російський штурм на Харківщині захлинувся: ЗСУ спалили до 100 одиниць технікиНа Харківщині російські війська зазнали серйозної поразки під час масованої атаки на Лиманському та Борівському напрямках. За словами офіцера підрозділу «Кракен» Данила Положухна, 19 березня окупанти кинули в наступ сили одразу трьох армій — 1-ї, 20-ї та 25-ї.Для штурму ворог залучив близько 100 одиниць важкої бронетехніки та мототехніки. Однак, за наявною інформацією, ця атака завершилася для росіян великими втратами🤡: техніку було знищено, а спроба прориву провалилася.Українські підрозділи втримали свої позиції, а ситуація на ділянці фронту, де діє 3-й армійський корпус, залишилася без змін. У «Кракені» наголошують, що противник не досяг жодного результату, натомість втратив значну кількість особового складу та бойових машин.За оцінкою військових, цей штурм став черговою невдалою спробою російського командування змінити ситуацію на фронті силовим натиском."Сьогодні на Лиманському та Борівському напрямку противник силами підрозділів 1,20,25 армій здійснив масований механізований штурм на важкій броньовій техніці та мототехніці. 3-й армійський корпус - криголоми! Противник застосував до 100 одиниць техніки - все знищено. Стан та положення 3 АК без змін! Командуючий п*дорським угрупуванням Захід ставить рекорди вбивства свого особового складу та знищення своєї техніки. Лол" — написав Данило Положухно в своєму Телеграм-каналі Батальйон «Монако» 💎 З питань реклами
👁 47 26-03-15 15:11
Повітряні кулі з бомбами💣У 1848-1849 роках тривала Перша італійська війна за незалежність, коли італійці повстали проти панування Австрійської імперії, яка контролювала Ломбардію та Венецію. Саме проти Венеції австрійці і використали перші у світі «дрони». Влітку 1849-го вони запустили близько 200 повітряних куль, оснащених бомбами. Ці бомби мали мідні дроти, через які й відбувалася активація запалу. Електричних сигнал подавали дистанційно, і хай це не дивує читача, адже з електрикою експериментували іще в часи Єлизавети І, тобто у XVII ст., а «лейденська банка» – прообраз електричної батареї у вигляді скляної ємності – була винайдена у 1745-му.Ось як описував подію журнал Scientific American: «Венеція була обстріляна повітряними кулями, оскільки лагуни перешкоджали наближенню артилерії. При сприятливому вітрі військові направляли повітряні кулі якомога ближче до Венеції, фіксували у вертикальній позиції над містом, після чого приводили в дію за допомогою електромагнітних засобів – довгого ізольованого мідного дроту та великої гальванічної батареї, розміщеної на березі. Бомба з кулі падає перпендикулярно і вибухає, досягнувши землі». Звісно, що ключовою умовою тут був вітер. Несподівана зміна вітру відкидала частину повітряних куль назад, і їх використання було припинено. Хоча один із зарядів встиг розірватися на площі Сан-Марко.На ілюстрації представлено поетапно, як він летить та скидає снаряд.
👁 36 26-03-08 09:50
Залп ізраїльських ракет, який влучив у урядовий комплекс у центрі Тегерана минулої суботи став успішним початковим ударом, який забрав життя верховного лідера Алі Хаменеї, а також групу високопосадовців військової та розвідувальної сфер. Однак той удар також знищив ще одну групу іранських чиновників, які зібралися в іншій частині комплексу. Серед них були люди, яких Білий дім вважав більш схильними до переговорів. І за словами американських посадовців, саме вони могли допомогти швидко завершити конфлікт, пише The New York TimesОкремо цього тижня представники Пентагону повідомили Конгресу, що перший тиждень війни коштував США приблизно 6 мільярдів доларів. Близько 4 мільярдів доларів пішли на боєприпаси, переважно на перехоплювачі для збиття іранських ракет. Республіканці очікують, що адміністрація звернеться до Конгресу по додаткове фінансування.Іранські посадовці, зі свого боку, стверджують, що уряд витримає обстріли і з часом США та Ізраїль втратять бажання продовжувати війну. Вони дали своїй стратегії виживання кодову назву «Операція Божевільний»Окремо Ізраїль і США розділили кампанію ударів за географією та типами цілей. Спочатку Ізраїль бив по іранських релігійних і військових лідерах, а американські сили зосередилися на знищенні іранської протиповітряної оборони. Згодом обидві країни перейшли до ударів по пускових установках і складах балістичних ракет: Ізраїль — на півночі, США — на півдні.❗️ За оцінками, наданими Конгресу в закритих брифінгах, Іран ще зберігає близько 50% ракетної програми і ще більше дронів. Також розвідувальні оцінки вказують, що справжніх поміркованих у іранському уряді майже немає, хоча визнають існування тих, хто готовий до переговорів. Але після того як частина цих потенційних переговорників загинула під час удару в перший день, а інші — в подальших атаках, Білий дім почав терміново шукати новий політичний план.За словами іранських посадовців, Хаменеї перед смертю віддав наказ, що якщо Іран знову атакують, а він сам загине, регіон має спалахнути. Він також призначив чотири рівні наступників для військових командирів, щоб уникнути безладу. Цей план передбачав зробити війну надзвичайно дорогою не лише для Ізраїлю та США, а й для арабських країн, їхньої економіки, туризму, світової енергетики, транспорту та судноплавства.💬 Ми знаємо, що Америка дуже боїться регіональної війни: постраждає її економіка, постраждають її союзники, — сказав старший радник спікера іранського парламенту Махді Мохаммаді. 💬 Наш план — розширити війну в часі та просторі. Це найпотужніший удар, який ми можемо завдати Трампу. В нас немає іншого вибору Перша фаза плану Ірана передбачала удари по Ізраїлю. Друга — по американських базах в арабських країнах. Третя — подальше ескалацію, зокрема удари по цивільних об’єктах в арабських країнах: аеропортах, готелях, посольствах, де можуть перебувати американці. Іран реалізував усі три фази протягом кількох днів після початку війни.Запускаючи ракети та дрони по країнах Перської затоки, Іран знайшов дієвий спосіб тиснути на Трампа економічно. Нафтові шляхи та міста регіону — ключові вузли світової торгівлі, фінансів, туризму та енергетики. Іранські атаки вже перекрили Ормузьку протоку і зупинили великі міжнародні аеропорти. Були уражені нафтові та газові об’єкти. Після удару по енергетичній установці в Катарі країна оголосила про повне зупинення виробництва зрідженого природного газу..❗️ Після заяви президента Ірану Пезешкіана, в якій він вибачився перед арабськими країнами за ракетні удари, Корпус вартових Ісламської революції повідомив про новий залп по американських і ізраїльських цілях, а також про удар по готелю в Дубаї та порту в Бахрейні.
👁 21 26-02-23 16:39
Прем'єр Словаччини Фіцо призупинив аварійні поставки електроенергії до України:З огляду на серйозність ситуації та оголошений стан нафтової кризи у Словаччині, ми за цих обставин змушені негайно вдатися до першого взаємного заходу. Він буде скасований одразу після відновлення транзиту нафти до Словаччини. В іншому випадку ми перейдемо до наступних взаємних заходів.На сьогоднішній нараді з міністром фінансів Словацької Республіки Ладіславом Каменицьким як стовідсотковим акціонером Словацької системи передачі електроенергії та вищим представником цієї акціонерної компанії, я попросив присутніх зупинити аварійні поставки електроенергії в Україну.Від сьогоднішнього дня діє правило: якщо українська сторона звернеться до Словаччини з проханням про допомогу в стабілізації української енергетичної мережі, такої допомоги вона не отримає. Як я вже зазначив, йдеться про перший взаємний крок, на який уряд Словаччини має право без порушення будь-яких міжнародних правил та зобов'язань.Якщо українська сторона продовжуватиме завдавати шкоди інтересам Словаччини у постачанні стратегічної сировини, уряд Словаччини перегляне свої дотеперішні конструктивні позиції щодо членства України в Європейському Союзі та підготує подальші заходи.Останній Капіталіст | MonoBase | Співпраця по рекламі
👁 46 26-02-20 10:25
Кажуть перемоги не буде влітку. 😭Моя особиста думка і позиція така: швидкого перемир’я у війні не буде. Імовірно, мова йде ще про роки — можливо 3–4 і більше. На жаль, великі війни рідко завершуються тоді, коли цього просто хочуть люди. Вони закінчуються тоді, коли одна зі сторін втрачає ресурс продовжувати. А зараз ми бачимо, що ворог робить ставку саме на виснаження — економічне, демографічне, психологічне. Логіка проста: змусити країну пройти через кілька хвиль війни, щоб суспільство втомилось, економіка ослабла, а залежність від партнерів стала максимальною. Це не про швидкі перемоги — це про довгу гру. Водночас вони бачать і інше: Україна сьогодні стала значно сильнішою, ніж була раніше. Армія, технології, досвід, міжнародна підтримка, оборонна промисловість — усе це перетворює нас на серйозного гравця, а не на слабку державу, яку можна просто зламати. Саме тому ставка робиться не на фронтовий прорив, а на час. Це важливо розуміти без ілюзій. Попереду довгий шлях. Але водночас це означає і інше: якщо ми витримаємо цей марафон — Україна після нього буде зовсім іншою державою. Сильнішою, досвідченішою і значно більш незалежною. І питання вже не тільки в тому, коли закінчиться війна. Питання в тому, якою стане країна після неї.Тому ми продовжуємо знищувати ворога. 🤝
👁 30 26-02-18 15:12
По заявам Залужного. Маємо прокоментувати комплексніше.Чи могло бути розпорошення надзвичайно обмежених ресурсів всередині країни - безумовно. Чи могло бути втручання в роботу Головнокомандувача - звісно. Але найбільша проблема, яку визнавав сам Залужний, була та, що захід повівся на ядерний шантаж і тягнув з допомогою. Яку міг надати в короткі строки.Від того, не згадати основну проблему і наголошувати на внутрішньополітичних протиріччях, як причину проблем контрнаступу - то це виглядає як мінімум незрозуміло. Чи це передвиборчий фальстарт, чи просто у людини накипіло - невідомо. Та навряд такі заяви додадуть Залужному і тим більше на щось зможуть повпливати. Ми на капіталісті ніколи не брали участь в кампаніях проти Залужного і максимально поважали його. Підтримували репостами в той час, в знак підтримки. Та цей випад - малозрозумілий. Наче як хтось з влади справді ховав ф16 чи американські танки по кутках... Та цього ж не було.Щодо обшуків від СБУ, про які заявляв Залужний. То вони дійсно могли бути і це не прикрашає владу. Як і були медійні компанії проти Залужного. Які ми спостерігали. Вони були і ми всі це бачили. Та знов таки питання. Чи варто саме зараз піднімати питання до політичних осіб. Чи є зараз для Залужного відповідні загрози, аби говорити про це саме сьогодні під час цих всіх складних перемовин? Впевнені, що питань до влади багато. І вважаємо, їх треба буде підняти і це буде доволі справедливо. Та до всіх, хто приймав рішення і у цей час.Як висновок. Особисто ми вважали, що із Залужним поступили не дуже справедливо. Особливо з цими медіакампаніями проти нього перед звільненням. Та навіщо втрачати авторитет запускаючи передвиборчу боротьбу, коли їй не місце. Нам не зрозуміло.
👁 22 26-02-17 16:35
11000 років тому цю стіну використовували для полювання на оленів. Тепер вона перебуває на морському дні. У 2021 році морський геофізик Джейкоб Герсен проводив польовий виїзд зі студентами і вирушив у невелику поїздку Мекленбурзькою затокою Балтійського моря. Навчальне заняття пішло не за планом - ехолот показав структуру, схожу на стіну, на глибині близько 20 метрів. Своїм відкриттям Герсен поділився з археологами, і в справу вступила дослідницька команда з Університету Ростока. Вчені нанесли споруду на карту за допомогою гідролокатора і кілька разів занурювалися для вивчення відкладень морського дна.І цього разу Атлантида виявилася ні до чого - стіну звели заповзятливі мисливці на оленів близько 11 000 років тому, коли це місце було берегом озера або болота. У висоту споруда, щоправда, становила лише близько метра - цього було достатньо, щоб олені змінили свій курс і продовжували бігти між кромкою води і загородженням (фото 1). До нашого часу збереглася невелика частина споруди, але, за попередніми оцінками, це може бути одна з найбільших споруд кам'яного віку в Європі, приблизно 1 км завдовжки. Схожі конструкції вже вивчали на Близькому Сході, їх називають "пустельними повітряними зміями" або "пустельними пастками".Після того, як льодовики почали танути, місцевість затопило. 8 500 років тому стіна остаточно зникла під водою, але великі камені так і залишилися лежати на своїх місцях (фото 3). Полювати до цього моменту, щоправда, було вже ні на кого - північні олені в цих місцях вимерли за кілька сотень років до затоплення місцевості. Вчені сподіваються краще вивчити ділянки навколо стіни - напевно вздовж неї повинні бути "ширми", де ховалися мисливці, щоб не відлякати стадо, яке бігло повз них, і там могли зберегтися стародавні артефакти. Тож тепер у вчених багато роботи - напевно в цих місцях заховано ще безліч цікавих подробиць життя стародавніх людей
👁 24 26-02-14 13:55
Зеленський: Дедалі частіше колишні посадовці з різних країн кажуть, що попереджали про цю війну і що вторгнення станетьсяВони пам'ятають, що казали і, здебільшого, сильно прикрашають свою історію. Але жоден з них не може сказати, що насправді зробив, що зробив аби запобігти вторгненню.Усі ці історії про одне, лише про одне – перекладання відповідальності на інших. А що ж бачила росія у 2021 році?путін сидів як рівний з президентом Сполучених Штатів у Женеві. І він відчував, що може перекроїти Європу і весь світ.Не було жодних превентивних санкцій проти росії, не було серйозних оборонних пакетів, щоб показати, що ми можемо протистояти рф.Подивіться, наш чудовий хлопець, наш спортсмен Владислав Гераскевич, його дискваліфікували на Олімпіаді просто за намір одягнути шолом з обличчями спортсменів, убитих росією у цій війні. Його дискваліфікували за "намір".Коли у 2021 році ми чітко побачили наміри путіна і попросили превентивні санкції, щоб зупинити вторгнення, нам сказали: "спочатку має бути злочин і лише тоді покарання". Камала Гарріс, я пам'ятаю, казала це.Але з росією не можна залишати жодної лазівки, яку росіяни можуть використати, щоб розпочати війну. Як кажуть у росії: "Спершу вв'яжися в бійку, а там побачимо" Саме так вони роблять усе. Саме так вони починають війни і так ведуть переговори. Не щоб закінчити війну, а щоб уникнути її завершення і просто виграти час.Останній Капіталіст | MonoBase | Співпраця по рекламі
👁 42 26-02-09 09:13
Це Сьюзі, перша шотландська висловуха кішка в історії.Сьюзі була знайдена на фермі неподалік від Копар-Ангус в Тейсайді, Шотландія, в 1961 році. Вуха Сьюзі мали незвичайну складку посередині, що робило її схожою на сову.Коли у Сьюзі народилися кошенята, двоє з них виявилися також зі складеними вухами.Одного такого кошеня придбали Вільям Росс і його дружина Моллі, сусідні фермери, які були любителями кішок. Саме вони і вирішили зайнятися селекцією і створили нову породу.Цікавий факт — ген висловухості, який надає кішці такий милий вигляд, деформує не тільки вуха, але і за певних умов змінює й інші кістки та хрящі в тілі кішки.Наслідки можуть доходити аж до втрати здатності самостійно пересуватися.Через це в 1971 році найбільша фелінологічна організація Великобританії навіть оголосила скоттиш-фолдів (висловухих кішок) поза законом.Породу врятував генетик Роузмульд Пельц, який з'ясував, що ген висловухості Fd є домінантним, тобто він пригнічує будь-який ген, що потрапив до нього в пару. За підсумком, у нащадків від двох висловухих шотландців можуть проявитися серйозні відхилення, несумісні з повноцінним життям. Але якщо схрещувати висловуху і прямовуху кішку - проблема зникає
👁 37 26-02-06 10:53
Свинець, проти Римської імперії ⚔️Сьогодні нам відомо, наскільки небезпечним може бути свинець, якщо проковтнути навіть незначну кількість цього металу. Саме тому свинець у виробництві фарб та дитячих іграшок вже давно не використовується.Однак у стародавньому Римі кухарів і виноробів хвилював тільки смак, і вони не особливо замислювалися над тим, як це впливає на здоров'я. А ацетат свинцю, як з'ясувалося, — це неймовірно смачно.Багато отрут мають гіркий або кислуватий присмак, який може служити першим попередженням про те, що те, що ми намагаємося з'їсти, небезпечно для нашого здоров'я. Але на «свинцевий цукор» це правило не поширюється, і його приємний смак є головною причиною того, що ця речовина так довго залишалася популярною.Ацетат свинцю, також відомий як «свинцевий цукор», був найпершим у довгій низці штучних підсолоджувачів. Сьогодні нам відомо, що незважаючи на те, що він виглядає безпечнішим за кухонну сіль, насправді це надзвичайно токсична речовина з цілим букетом страшних побічних ефектів, таких як недоумство і безпліддя. Також ацетат може призвести до відмови ряду внутрішніх органів. Саме римські винороби вперше виявили, що ацетат є (на їхню думку) чудовою речовиною, яка ідеально підходить для додання солодкості певним видам вин. Ацетат не тільки давав прекрасний смак: його було набагато легше отримати, ніж інші підсолоджувачі, такі як натуральний мед, наприклад. І це ще не все. Для того, щоб зробити вино ще солодшим, винороби часто кип'ятили виноград в спеціальних ємностях зі свинцю. Після додавання в таке вино «свинцевого цукру», вміст свинцю в напої приблизно в 1000 разів перевищував гранично допустиму концентрацію. Використання ацетату свинцю не обмежувалося тільки вином. Приблизно п'ята частина рецептів у римській кулінарній книзі четвертого століття містить серед інших інгредієнтів і «свинцевий цукор». І більше того, ця речовина активно використовується і сьогодні — наприклад, у складі губної помади. Смерть папи Климента II також пов'язана з ацетатом свинцю. Він помер у 1047 році, за досить загадкових обставин, і лише через багато років з'ясувалося, що причиною було отруєння свинцем. Це цілком логічно, особливо якщо врахувати, що папа ретельно дотримувався церковних традицій і регулярно вживав червоне вино. Протягом багатьох століть історики вивчали причини падіння Риму. Звичайно, не існує простої і однозначної відповіді на те, що сталося з колись могутньою цивілізацією. Однак були висунуті версії, що отруєння свинцем зіграло свою роль у падінні Риму.