Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Новини Гал-інфо
Añadido 14 jul. 2024

Новини Гал-інфо

@galinfo
Número de suscriptores: 186
Fotos: 13,400
Videos: 3,910
Enlaces: 8,029
Descripción:
Інформаційна агенція "Гал-інфо"

👥 Número de suscriptores

186
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: -10

👁️ Vistas promedio por mensaje

33
Promedio/Día:: 24
Promedio/Tiempo:: 32
ERR: 17.74%

📊 Mensajes por Día

2.1
Último día: 2
Promedio semanal: 1.7
Promedio por día: 2.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 64 26-02-22 08:58
🚔Сьогодні, 22 лютого, о 10:20 правоохоронці затримали жінку, яку підозрюють у вчиненні нічного теракту в центрі Львова.Про успішну спецоперацію повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.«Ми зробили все можливе і навіть неможливе, щоб встановити винних у цьому теракті. Кожен, хто вчиняє терор і вбиває українців разом із агресором, буде знайдений і покараний», — наголосив очільник МВС. Трагедія розгорнулася близько 00:30 на вулиці Данилишина. Зловмисники використали тактику «подвійного удару»: перший вибух пролунав, коли на виклик про пограбування магазину прибув перший наряд патрульних 💥💥Другий вибуховий пристрій здетонував після приїзду підкріплення. 😭🕯️Внаслідок атаки загинула патрульна Вікторія Шпилька, ще 24 людини отримали поранення різного ступеня важкості. Частина постраждалих перебуває у вкрай важкому стані.Справу розслідує СБУ за статтею про терористичний акт, що спричинив загибель людини (ч. 2 ст. 258 ККУ). Затриманій загрожує найвище покарання — довічне позбавлення волі.
👁 39 25-12-06 13:46
Сьогодні ми відзначаємо День Збройних Сил України – України незалежної, України, яка вміє захищати себе, України, яка стоїть так, що просто немає нікого у світі, хто міг би дозволити собі не зважати на нас, на нашу державу. І навіть ті у світі, хто все ще не вірить в Україну або просто недостатньо знає про Україну, все одно змушені рахуватись із тим, як відреагує Україна. Небагато держав у світі мають таку вагу. Ще менше могли б реально вистояти проти таких російських ударів, штурмів, підлості, від яких Україна реально захищається щодня й щоночі. Ми стримуємо російське повномасштабне вторгнення. Ми тримаємо російських вбивць уже майже чотири роки повномасштабної війни – після років гібридної війни, – тримаємо їх за межею фронту. Україна є, і доля України дійсно має значення, і з цим у світі повинні рахуватись. І це виключно тому, що в нас є ви, українські воїни, українські солдати, українські сержанти, українські офіцери, і всі, хто працює на нашу оборону, всі, хто забезпечує Збройні Сили України та всі наші Сили оборони та безпеки України.Я вітаю всіх вас, українські воїни, із Днем Збройних Сил України. Я пишаюся вами, українські захисники, українські захисниці. Слава українським воїнам! Слава ЗСУ! Слава Україні!
👁 35 25-09-20 07:52
⚡️ ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 583 ЦІЛІ ПРОТИВНИКАУ ніч на 20 вересня (із 20.00 19 вересня) противник завдав комбінованого удару по території України із застосуванням ударних БпЛА, ракет повітряного та наземного базування. Загалом, під час удару, радіотехнічними військами Повітряних Сил виявлено та здійснено супровід 619 засобів повітряного нападу:- 579 ударних БпЛА типу Shahed і безпілотників-імітаторів різних типів із напрямків Курськ, Брянськ, Міллєрово, Орел, Шаталово, Приморсько-Ахтарськ – рф;- 8 балістичних ракет Іскандер-М/KN-23 із Єйська - рф, ТОТ Криму;- 32 крилаті ракети Х-101 із повітряного простору Саратовської обл.- рф.Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.❗️ В ході атаки противник застосував уже традиційну тактику – одночасний удар по визначених об’єктах великою кількістю ракет і БпЛА різних типів. Під час повітряного удару, по крилатих ракетах противника ефективно відпрацювала тактична авіація, зокрема винищувачі F-16. Західна зброя вкотре доводить свою ефективність на полі бою. Дякуємо партнерам за уже надану допомогу і очікуємо на подальше посилення України в повітряному просторі, як наземними системами ППО, так і авіаційною компонентою. 💥 За попередніми даними, станом на 09.00, протиповітряною обороною збито/подавлено 583 повітряні цілі:- 552 ворожі БпЛА типу Shahed і дронів-імітаторів різних типів;- 2 балістичні ракети Іскандер-М/KN-23;- 29 крилатих ракет Х-101.Зафіксовано влучання балістичних, крилатих ракет та 23 ударних БпЛА на 10 локаціях, падіння збитих (уламки) на 10 локаціях.❗️Атака триває, в повітряному просторі декілька ворожих БпЛА. Дотримуйтесь правил безпеки! Тримаймо небо!🇺🇦 Разом – до перемоги!
👁 32 25-09-11 19:01
Сьогодні в Києві спецпредставник Президента США генерал Кіт Келлог. Дякую за конструктивну зустріч. Говорили про різні вектори співпраці – як досягти реального миру та гарантувати Україні безпеку. Це окремі проєкти в межах ініціативи PURL на фінансування виробництва та закупівлю «петріотів», сильні двосторонні угоди щодо спільного виробництва дронів та зброї, які ми запропонували Америці. Розраховуємо на позитивну реакцію США. Предметно обговорили тиск на росіян і те, що можемо зробити разом із партнерами в тарифно-санкційній політиці, щоб якомога швидше була можливість зустрітися на рівні лідерів і закінчити цю війну. Тристоронній формат лідерів, безперечно, найбільш ефективний. Обговорили також повернення викрадених українських дітей, міжнародну співпрацю на цьому треку, умови, в яких перебувають наші діти. Висловив співчуття американському народові у зв’язку із жахливим убивством Чарлі Кірка та подякував Президенту Трампу за співчуття й реакцію на вбивство українки Ірини Заруцької, яке сталося в штаті Північна Кароліна. Важливо, щоб справедливість торжествувала щоразу, коли насильство намагається взяти гору. Також готуємося до 80-ї сесії Генасамблеї ООН у Нью-Йорку. Обговорили заплановані заходи, координацію між Україною та Америкою й роботу в межах коаліції охочих. Опрацьовуємо потенційні зустрічі та різні формати.
👁 27 25-08-28 20:12
За зведеною на вечір інформацією внаслідок російської атаки на Київ пошкоджені 225 житлових будинків. Разом з нежитловою забудовою, гаражами, дворами і громадськими будівлями – пошкодження в усіх районах столиці. Райони доповіли, що вже нарахували понад 5400 (!) вибитих вікон та віконних блоків. Майже 4 тис. - в Голосіївському районі.До ліквідації наслідків протягом дня залучили майже 800 осіб, 162 одиниці техніки. ДСНС разом з комунальниками вивезли з місць пошкоджень понад 2060 кубів сміття та уламків.Зараз наші служби концентруються на допомозі людям. Протягом дня розгорнуті штаби в Дарницькому, Голосіївському, Дніпровському районах. Також люди зверталися у Деснянському та Соломʼянському районах. На виплату 10 тис. грн отримали 548 заяв. 13 заяв постраждалі подали на виплату 40 тис. (+20 тис. щомісячно). Це кияни, чиє житло наразі непридатне для проживання. Разом відселення наразі потребують 23 родини, всім пропонуються варіанти, фонд для цього є.Завтра штаби продовжать роботу, РДА будуть комунікувати: куди звертатися, що далі робити. Найважчі наслідки — це загиблі і поранені. Наразі 21 жертва атаки - підтверджена. На основній локації в Дарницькому районі тривають пошуково-рятувальні роботи, продовжуватимуться всю ніч. Є люди, з якими немає звʼязку з часу атаки. Тому, на жаль, кількість підтверджених загиблих зростатиме. Вже відомо про 4 загиблих дітей, найменшій - лише два рочки. Робота рятувальників на більшості локацій завершена. Тепер зосереджуємося на відновленні, закритті вікон. З матрезерву перенаправляємо матеріали. Також допомагають волонтери. Дякую всім, хто сьогодні був поруч, на всіх рівнях.Прицільно бити по житлових будинках, освітніх закладах, дипломатичних установах, лікарнях (вони сьогодні пошкодили Феофанію, обласну лікарню в Подільському районі) - це так росія показує своє “прагнення до миру”. Буде новий день і будемо відновлювати життя.
👁 35 25-08-18 19:24
⚡️ Трамп Зеленський та європейські лідери провели пресконференцію перед багатосторонніми переговорами. Ключове з неї.🇺🇸 Президент Трамп:🔴«Я поговорив з Путіним сьогодні. Ми збираємося подзвонити йому одразу опісля зустрічі. Ми спробуємо організувати тристоронню зустріч».🔴«Путін погодився з тим, що Україна має мати безпекові гарантії».🔴«Я позитивно налаштований, що ми зможемо досягти колективної угоди. [...] Європа візьме багато на себе».🔴«Можливий обмін територій. Дуже сумно дивитись на мапу зараз, треба буде це обговорити».🔴«Сьогодні ми досягнемо рішення майже з усіх питань, включаючи безпеку».🔴«За тиждень-два ми дізнаємося, чи зможемо ми це вирішити».🇺🇦 Президент Зеленський:🔴«На мою думку, це наразі була наша найкраща розмова з Трампом».🔴«Всі чутливі речі: територіальні питання тощо ми обговорюватимемо на тристоронній зустрічі, яку спробує організувати президент Трамп».🔴«Ми обговорили багато деталей. Я показав президенту Трампу деякі речі на мапі, які стосуються бойових дій».🇩🇪 Канцлер Німеччини Мерц:🔴«Ми б усі хотіли побачити перемир'я вже наступної зустрічі. Я не можу уявити собі наступну зустріч без перемир'я».🇮🇹 Прем'єр-міністерка Італії Мелоні:🔴В першу чергу ми будемо обговорювати безпекові гарантії, щоб ця війна не почалася знову. Ми почнемо з пропозиції, такої як стаття 5 НАТО.🇫🇷 Президент Франції Макрон:🔴Спочатку ми маємо говорити про перемир'я, а потім, коли ми будемо говорити про мир, має стояти питання про безпекові гарантії. Серед них забезпечення української армії та загальноєвропейська безпека.🇫🇮 Президент Фінляндії Стубб:🔴Багато хто може запитати, що тут робить президент Фінляндії. Але ми маємо дуже довгий кордон з Росією. І великий історичний досвід війн. У 1944 році ми змогли знайти рішення. І я сподіваюсь, що ми знайдемо його і цього разу.▪️Генсек НАТО Рютте, голова Єврокомісії фон дер Ляєн і прем'єр-міністр Великої Британії Стармер також висловили свою прихильність пошуку рішення для мирного процесу.Пост оновлюється...@babel
👁 29 25-08-16 14:10
Доповідь Головкома Олександра Сирського. Фронт, захист позицій, актуальна інформація про наміри та пересування російської армії. Захищаємо наші позиції по всій лінії фронту і вже другу добу поспіль маємо успіхи на деяких надзвичайно складних ділянках на Донеччині – на напрямку Добропілля та Покровська. Зокрема, хочу відзначити підрозділи 1-го корпусу Національної гвардії України «Азов», підрозділи 7-го корпусу десантно-штурмових військ, підрозділи 38-ї окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного, а також підрозділи нашої 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр». Триває знищення окупантів, які намагалися просочуватись вглибину наших позицій. Є важливе поповнення обмінного фонду для України російськими військовими. Головком доповів також про дії наших підрозділів на Сумщині, Харківщині, Запоріжжі. Вдячний усім воїнам за стійкість. Засновуючись на політико-дипломатичній ситуації навколо України та знаючи підлість Росії, передбачаємо, що російська армія найближчими днями може спробувати посилити тиск й удари проти українських позицій з метою створення більш вигідних політичних обставин для розмов із глобальними субʼєктами. Фіксуємо пересування та приготування російських військ. Звісно, будемо протидіяти – якщо треба, то й асиметрично. Я попросив Головкома поговорити з бойовими командирами. Україна потребує міцних позицій та дійсно відчутної протидії ворогу. Дякую кожному нашому солдату, сержанту та офіцеру, які виконують бойові завдання та знищують окупантів саме так, як потрібно для впевненості України. Слава Україні!
👁 38 25-07-28 07:02
⚡️ ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 311 ЦІЛЕЙ ПРОТИВНИКА У ніч на 28 липня (із 19.30 27 липня) противник атакував 331-м засобом повітряного нападу (324 БпЛА, 4 крилаті та 3 аеробалістичні ракети):- 324 ударними БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: Брянськ, Курськ, Орел, Міллєрово, Шаталово, Приморсько-Ахтарськ – рф;- 4 крилатими ракетами Х-101 із повітряного простору Саратовської обл.– рф.- 3 аеробалістичними ракетами Х-47 М2 "Кинджал" із повітряного простору Липецької обл. – рф. ❗️Основний напрямок удару – Старокостянтинів, Хмельниччина!Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.💥 За попередніми даними, станом на 09.30, протиповітряною обороною збито/подавлено РЕБ 311 засобів повітряного нападу противника:- 309 ударних БпЛА;- 2 крилаті ракети Х-101.Зафіксовано влучання 2 ракет різних типів і 15 ударних БпЛА у 3 локаціях, а також падіння збитих (уламки) – на кількох локаціях. Аеробалістичні ракети Х-47 М2 не досягли цілей! Тримаймо небо!🇺🇦 Разом – до перемоги!
👁 35 25-07-15 13:50
Невідкладно підписав передані з Верховної Ради України документи: закон про множинне громадянство, ратифікацію Угоди про створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії Росії проти України, а також зупинення дії для України Оттавської конвенції про протипіхотні міни. Вдячний народним депутатам України за підтримку цих рішень. Кожне зміцнює Україну.Завдяки множинному громадянству зможемо створити більше реальних юридичних основ для єдності всього нашого великого народу – мільйонів українців на всіх континентах, а також тих представників інших народів, які пов’язали свою долю з Україною. Завдяки трибуналу та співпраці з країнами світу й міжнародними організаціями зможемо забезпечити реальну невідворотність покарання Росії за війну проти України. А завдяки крокам щодо використання тих чи інших видів зброї, зокрема протипіхотних мін, зможемо досягти щонайменше паритету в силах і засобах, які необхідні для захисту від російської агресії. Росія ніколи не була стороною Оттавської конвенції та ніколи не здійснювала чесних кроків у межах будь-якої політики скорочення зброї або гуманізації практик застосування зброї.Доручив урядовцям невідкладно пропрацювати й ухвалити всі підзаконні акти для реалізації цих законів. Уже можемо почати визначення перших держав-партнерів, із якими буде впроваджено множинне громадянство. Очікую від уряду та команди Офісу представлення графіка виконання домовленостей щодо запуску трибуналу. Також активізовуємо рішення у сфері оборони, які підтримають наших воїнів.
👁 31 25-07-04 16:35
Дуже важлива й корисна розмова з Президентом США Дональдом Трампом. Привітав Президента Трампа й увесь американський народ із Днем незалежності.Ми в Україні вдячні за всю надану підтримку, яка дає нам змогу берегти життя людей і нашу незалежність. Ми зробили дуже багато разом з Америкою та підтримуємо всі зусилля, щоб зупинити вбивства й відновити нормальний сталий, гідний мир. Потрібна достойна угода для миру, і Україна підтримує американські пропозиції.Ми сьогодні говорили про ситуацію: про російські повітряні удари та ширше – про ситуацію на фронті. Президент Трамп дуже добре поінформований, дякую за цю увагу до України. Обговорили можливості щодо ППО й домовились, що будемо працювати над збільшенням захисту неба. Домовилися про відповідну зустріч наших команд.Говорили також детально про спроможності оборонної промисловості, про можливості спільного виробництва. Готові до прямих проєктів з Америкою і вважаємо, що це надзвичайно потрібно для безпеки, особливо що стосується дронів і відповідних технологій. Обговорили взаємні закупівлі та інвестиції. Обмінялися думками щодо дипломатичної ситуації та спільної роботи з Америкою та іншими партнерами.Дякую!