Fuente
💩 Всрата Ліга 💩 | Це дуже важливе питання – що є базисом вільної заможної держави. На на...
22 Vistas/Alcance
2023-01-21 10:54
Mensaje №4675
Це дуже важливе питання – що є базисом вільної заможної держави. На нашу думку, базисом є щось більше ніж тільки підприємці. Базисом є економічно активні громадяни, власники, що вміють організовуватися і кооперуватися.Тому захист умов для підприємництва є один з важливих напрямків, проте не єдиний.Нам треба нація свідома, а це означає, що громадяни мають брати відповідальність. Не хтось за них, що формує тіки патронні відносини, а вони самі.Тому вони мають знати, що є платниками податків, тому мають мати умови накопичення капіталів і власності, зокрема інвестування, тому мають мати якомога ширшу систему прийняття рішень на місцевому рівні, тобто децентралізацію і самоорганізацію. Як ОСББ, тощо.Тоді можна сформувати широкий якісний середній клас. А отже республіку і якісну демократію.А перенісши відповідальність з феодалів на номенклатуру, а далі на чиновників і олігархів, а далі на Атлантів. Це все одне лайно. Яке виключає суб‘єктність громадянина. Це і є хибною тактикою і шляхом проти заможної країни. Додаємо наш мем, який в свій час мав під 10 млн охоплення і зараз постійно випливає в мережі. Нетлінний мем від капіталіста чотирирічної давності.А ще варто інвестувати у наше військо, тому добиваємо 50 тисяч з мільйона тут – https://t.me/OstanniyCapitalist/22961@OstanniyCapitalist