Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 💩 Всрата Ліга 💩
Añadido 07 ene. 2022

💩 Всрата Ліга 💩

@fuckupleague
Número de suscriptores: 84
Fotos: 4,240
Videos: 242
Enlaces: 19
Descripción:
Stoling memes since 2018. Місце куди мєми приходять помирати. Найтухліший паблік в Телєгє.

👥 Número de suscriptores

84
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: -1

📊 Mensajes por Día

5.6
Último día: 6
Promedio semanal: 4.7
Promedio por día: 5.6

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

💩 Всрата Ліга 💩 2024-07-12
💩 Всрата 🐆 Ліга 💩 2023-03-21

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

Будьте вкрай обережні та фільтруйте інформацію, яку бачите в коментарях або публічних чатах. Виявлено одне із джерел розповсюдження фейкових коментарів свиноскотівРашистський Telegram-канал «Цифрова армія росії» займається створенням фейкових коментарів і розповсюдженням їх через руснюАвтори каналів закликають населення рф писати коментарі під публікаціями українських каналів, які дискредитують українську владу та намагаються поширити паніку серед українців. (спойлер: хуяку, українці не такі тупоголові, як кацапня)Щодня адміністратор каналу дає завдання, а також прикріплює посилання на групу з готовими коментарями по цій темі, які перекладені українською мовою. Як тільки попередній канал блокується, одразу створюється новий.Темою 01.02.23 стали «масові чистки у владі і бізнесі». Ворог поширює думку, що це погано відобразиться на майбуньому України, хоча насправді як самі українці, так і Західні політики, підтримують це рішення. Русня не знає, що зміна у владних кріслах для українців є нормою і прогресом, адже на болотах весь вищий політикум не змінювався вже десятками років.ЦЕНТР ПРОТИДІЇ ДЕЗІНФОРМАЦІЇ РНБО
👁 22 23-01-21 10:54
Це дуже важливе питання – що є базисом вільної заможної держави. На нашу думку, базисом є щось більше ніж тільки підприємці. Базисом є економічно активні громадяни, власники, що вміють організовуватися і кооперуватися.Тому захист умов для підприємництва є один з важливих напрямків, проте не єдиний.Нам треба нація свідома, а це означає, що громадяни мають брати відповідальність. Не хтось за них, що формує тіки патронні відносини, а вони самі.Тому вони мають знати, що є платниками податків, тому мають мати умови накопичення капіталів і власності, зокрема інвестування, тому мають мати якомога ширшу систему прийняття рішень на місцевому рівні, тобто децентралізацію і самоорганізацію. Як ОСББ, тощо.Тоді можна сформувати широкий якісний середній клас. А отже республіку і якісну демократію.А перенісши відповідальність з феодалів на номенклатуру, а далі на чиновників і олігархів, а далі на Атлантів. Це все одне лайно. Яке виключає суб‘єктність громадянина. Це і є хибною тактикою і шляхом проти заможної країни. Додаємо наш мем, який в свій час мав під 10 млн охоплення і зараз постійно випливає в мережі. Нетлінний мем від капіталіста чотирирічної давності.А ще варто інвестувати у наше військо, тому добиваємо 50 тисяч з мільйона тут – https://t.me/OstanniyCapitalist/22961@OstanniyCapitalist