Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ФССФ ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Añadido 14 jul. 2024

ФССФ ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

@fs_info
Número de suscriptores: 2 002
Fotos: 624
Videos: 16
Enlaces: 579
Descripción:
Дошка оголошень ф-ту східної і слов'янської філології КНЛУ https://orientalstudies.knlu.edu.ua/ Локація: https://goo.gl/maps/qSnqFeHiJ4HZiQgi9 Щодо оголошень/ реклами: @Aliona_Dalida.

👥 Número de suscriptores

2 002
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -5
Promedio/Mes:: -6

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 522
Promedio/Día:: 1,100
Promedio/Tiempo:: 1,426
ERR: 76.02%

📊 Mensajes por Día

1
Último día: 0
Promedio semanal: 1
Promedio por día: 1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Асоціація випускників КНЛУДіяльність будь-якого університету має (або принаймні повинна мати) кілька напрямів. Без сумніву, чільне місце серед цих напрямів посідають освітній і науковий, адже саме вони є основними видами діяльності університету. Водночас поряд із ними є багато інших ділянок, без яких реалізація місії університету просто неможлива. Надзвичайну вагу поміж таких ділянок мають зв'язки з випускниками і роботодавцями. Ми нарешті створили організацію, яка насправді мала бути створена багато років тому. Ідеться про Асоціацію випускників Київського національного лінгвістичного університету (https://www.instagram.com/knlualumni?igsh=aTR2Ymx4djlpZmEz), основна мета якої — єднати наших випускників навколо Університету, робити так, щоб вони не зникали з нашої орбіти, а залишалися би членами нашої університетської спільноти й після закінчення навчання, відчували би свою причетність до поступу Університету, до навчання і розвитку нових поколінь студентів і громадян України, мали би змогу поділитися зі студентами історіями свого успіху і своїм досвідом, а можливо, і перейняти якийсь досвід від Університету, адже ми також не стоїмо на місці і, сподіваюся, розвиваємося. Зв'язок випускників з Університетом — це зв'язок поколінь, неперервна історія, співпраця і комунікація, збереження старих і створення нових традицій. Досвід провідних українських і західних університетів свідчить про те, що потужною є лише та університетська спільнота, яку підтримують її випускники. Наш Університет існує з 1948 року, ще трохи, і ми святкуватимемо 80-річний ювілей. За ці роки з наших лав вийшли тисячі студентів, які живуть у різних куточках нашої планети, працюють у різних сферах, мають абсолютно різний та унікальний життєвий і професійний досвід. Ми дуже хочемо, щоб всіх цих людей — різних за віком, сферою професійної діяльності, життєвою історією — об'єднав і продовжував єднати далі наш Університет. Ми закликаємо Вас приєднатися до Асоціації випускників КНЛУ. Зробити це Ви можете за покликанням на форму: https://forms.gle/WV9xtbQ3k5owB7yy8. Сила — в єдності!
Магістратура 🤔 З початком весни традиційно починаються приготування як до випуску з бакалаврату, так і до вступу до магістратури. Нині чимало випускників бакалаврату відмовляються від навчання у магістратурі, вважаючи ступінь магістра зайвим і непотрібним. Насправді така думка може виявитися хибною, адже життя хоч і коротке в масштабах космосу, але довге в людському вимірі. Ніхто ніколи не знає, що буде через п'ять чи десять років, і чи не стане відсутність магістерського ступеня перешкодою для подальшого, серйознішого кар'єрного поступу. Нерідко трапляються ситуації, коли люди вже в дорослому віці мусять перервати професійну кар'єру і вступати для здобуття магістерського ступеня, оскільки "уперлися" у стелю, вище якої не дає піднятися бакалаврський диплом. У дорослому віці після значної перерви повернутися до академічної лави буває нелегко. Натомість продовжити і завершити здобуття освіти, ще не втративши інерції від попереднього навчання, набагато легше. І якщо людина згодна прийняти перебування протягом всього життя на низьких кар'єрних щаблях без потенційного розвитку й досягнення високих посад, то напевне, можна обійтися без зайвих освітніх зусиль. Але варто врахувати, що магістерський диплом кишені не відтягуватиме і "в мінус" ніколи не зіграє, але в певній ситуації – на державній службі, у великих компаніях, особливо міжнародних, може стати значною кар'єрною перевагою. Магістратура в Київському національному лінгвістичному університеті – це лише півторарічна програма. Для тих, хто вже з головою занурився у робоче життя, є чимало програм заочної форми, навчання на яких можливе повністю у форматі онлайн. Над цим варто подумати. Для тих, хто все ж таки схиляється до вступу до магістратури, нагадаю, що це передбачає складання Єдиного вступного іспиту – ЄВІ (який своєю чергою складається з тесту загальної навчальної компетентності – ТЗНК і тесту з іноземної мови) і Єдиного фахового вступного випробування – ЄФВВ, який містить предметний тест. ЄВІ однаковий і обов'язковий для усіх вступників до магістратури і аспірантури, незалежно від спеціальності. Предметний тест ЄФВВ різниться залежно від спеціальності, наприклад, для вступу на спеціальність В11 Філологія слід подати результати предметного тесту з мовознавства. Школа неформальної освіти КНЛУ пропонує восьмитижневі сертифікатні програми підготовки до ЄВІ і ЄФВВ. Програми без зайвої "води", сконцентровані лише на підготовці до конкретного тесту, з дуже класними викладачами, які мають досвід підготовки саме до таких форм вступного випробування та/або входили до груп розробників відповідних тестів. Наприклад, програму підготовки до ЄФВВ з мовознавства проводитиме кандидат філологічних наук, доцент Марина Охріменко, декан факультету східної і слов'янської філології; до ТЗНК – кандидат філософських наук Володимир БЕЛЯ, доцент кафедри китайської філології (минулого року, коли ми отримували фідбек від слухачів цього курсу, він зібрав 100% позитивних з найвищою оцінкою відгуків слухачів). Підготовка під керівництвом досвідчених викладачів значно збільшує шанс отримання високої оцінки, а висока оцінка може привести до бюджетного місця, що стане приємним бонусом. Початок програм підготовки – орієнтовно 16 березня. Хто зацікавився, докладна інформація на каналі Школи неформальної освіти: https://t.me/nonformaledu_center/20.
Конкурс на заповнення вакантних бюджетних місцьУніверситет протягом певного часу (не знаю, чому – раніше це не входило в мої повноваження) не проводив конкурс на заміщення вакантних місць державного замовлення. Нині вчена рада КНЛУ і ректорат прийняли рішення виправити цю не зовсім правильну ситуацію. Положення про переведення було в січні приведено у відповідність до сьогоденних законодавчих реалій, ректорат прийняв рішення про проведення конкурсу, я підписав відповідний наказ.Конкурс оголошено на одинадцять вакантних місць на другому і третьому курсах. Один місяць на подання документів, два тижні на опрацювання Студентським офісом поданих документів. Сам конкурс відбудеться 15 квітня на засіданні конкурсної комісії. Докладніше – у наказі https://t.me/knlu_official/200. Там само наприкінці наказу є qr-код, який виведе Вас на саме Положення, що регламентує проведення конкурсу. У додатку до Положення є форма заяви. Довідку про середній бал видає деканат факультету, витяг з індивідуального навчального плану формується через особистий кабінет студента. Документи приймає Студентський офіс, він ж може надати докладнішу інформацію: [email protected]. Звернутися по допомогу в оформленні документів Ви також можете до деканату свого факультету.Такі конкурси на заміщення вакантних місць державного замовлення проводитимуться на початку кожного семестру. Наступний буде в липні-вересні.
Шановні студенти-японісти третього курсу, які навчаються за кошти фізичних (юридичних) осіб!Звертаємо Вашу увагу на розміщений вище наказ «Про оголошення конкурсу на переведення здобувачів вищої освіти на вакантні місця державного замовлення». Зверніть увагу, що вакантні місця є лише на третьому курсі, тому участь у конкурсі можуть брати тільки студенти третього курсу спеціальності 035.069 Східні мови та літератури (переклад включно), перша - японська. Документи приймаються деканатом з 25 лютого по 20 березня для подальшої передачі до Студентського офісу. Згідно з Положенням до деканату Ви маєте подати заяву разом з іншими зазначеними документами (довідка про середній бал замовляється через форму) для завірення їх деканом. У заяві замовник освітньої послуги (мама або тато, які підписали договір про надання платної освітньої послуги) мають зазначити фразу "Не заперечую проти переведення моєї доньки / мого сина на навчання за державним замовленням" і поставити свій підпис. До заяви додати копію паспорта мами чи тата. При подачі заяви в електронному форматі студент накладає КЕП (кваліфікаційний електронний підпис). За qr кодом в наказі є посилання на відповідне Положення. Ознайомтеся, будь ласка.Звертаємо Вашу увагу, що право на участь в конкурсі переведення на бюджет мають лише студенти середній бал яких не нижче 75 балів (крім студентів, які мають право на позаконкурсне або першочергове переведення).
Друзі, маємо новину! Школа неформальної освіти КНЛУ оголошує набір на підготовку до ЄВІ та ЄФВВ!🧑🏻‍🎓Для кого цей курс?Для випускників ІV курсу університетів, а також для всіх, хто планує вступати у цьому році до магістратури або аспірантури у 2026 році.ЄВІ (єдиний вступний іспит) — є обов'язковим для вступу на будь-яку спеціальність для другого (магістерського) і третього (доктор філософії) рівнів вищої освіти.ЄФВВ (єдине фахове вступне випробування) — необхідне для вступу на другий (магістерський рівень)📚 У чому переваги?Ми пропонуємо комплексну підготовку до ключових іспитів, зокрема і до таких фахових вступних випробувань (ЄФВВ):🔹 ЄФВВ з мовознавства - для вступу за Спеціальностями В11 Філологія, А4 Середня освіта, J3 Туризм та рекреація🔹 ЄФВВ з психології і соціології для вступу за Спеціальностями С4 Психологія, А4 Середня освіта, J3 Туризм та рекреація 🔹 ЄФВВ з психології і педагогіки для вступу за Спеціальностями С4 Психологія, А4 Середня освіта, J3 Туризм та рекреація 📆 Тривалість курсу Підготовка триватиме 2 місяці (заняття раз на тиждень).👩🏻‍💻 Заняття онлайн, у вечірній час. 📲 Реєстрація Щоб зареєструватися на курс підготовки, необхідно заповнити заявку у Гугл-формі ⬇️https://forms.gle/9XUkre181DJ8j15E7Після завершення реєстрації ми повідомимо додаткові деталі.🔍 Слідкуйте за оновленнями на сайті Університету та Telegram каналі Школи неформальної освіти 🤔 Залишилися питання?Пишіть на пошту [email protected]або поставте питання у чаті Приймальної комісії КНЛУЧекатимемо на Ваші заявки! 💙
Проживання у гуртожиткуУ зв'язку з тимчасовим переходом на навчання у формат онлайн, для уникнення подальших непорозумінь звертаємо увагу студентів, які були поселені для проживання до гуртожитків Університету в поточному році, на правовий статус такого проживання:Кожен студент, який писав у першому семестрі заяву про поселення до гуртожитку, підписав заяву про приєднання до Договору про найм (оренду) ліжкомісця на навчальний рік - з моменту поселення (як правило, з 01.09.2025) до 30.06.2026. Договір передбачає оплату ліжкомісця посеместрово до початку наступного семестру (до 01.02.2026 за весняний семестр) з розрахунку 40% ординарної академічної стипендії (800 грн.) на місяць, 4000 грн. на семестр. Договір найму є гарантуванням збереження ліжкомісця у гуртожитку на весь період його (Договору) дії. Слід розуміти, що оплата орендної плати за договором не залежить від фактичного проживання студента в гуртожитку. І якщо навіть Ви не проживатимете в гуртожитку у весняному семестрі, у Вас накопичуватиметься заборгованість за договором найму.Якщо Ви хочете уникнути накопичення заборгованості, Ви маєте розірвати Договір найму ліжкомісця. Для цього слід звернутися до деканату свого факультету із заявою про виселення з гуртожитку й розірвання Договору найму. Водночас слід розуміти, що розірвання Договору найму означає, що відповідне ліжкомісце звільняється і в разі потреби може бути здане в оренду іншим особам, які цього потребують.Якщо Ви не плануєте розривати договір найму, будь ласка, сплатіть передбачену орендну плату до 01.02.2026.Довідково: Публічну оферту щодо приєднання до Договору про найм житлової площі у вигляді ліжкомісця у студентському гуртожитку оприлюднено на офіційному вебсайті КНЛУ за покликанням: Публічна оферта https://share.google/QLQafvBESQz1hgzQo
ОНЛАЙНДрузі, у понеділок, 26 січня, вчена рада КНЛУ розглядатиме питання про початок весняного семестру. Проєкт ухвали розміщено за покликанням: https://t.me/knlu_official/175. Проєкт містить лише одну пропозицію: розпочати весняний навчальний семестр у форматі онлайн. При цьому студенти четвертого курсу, крім факультету освітніх технологій, приступаються до практики 02 лютого у звичному режимі; студенти четвертого курсу факультету освітніх технологій приступають до навчання у форматі онлайн 02 лютого (їхня практика, наскільки я зрозумів концепцію, переноситься на весну, але тут детальну інформацію краще отримати в деканаті); решта студентів приступають до навчання у форматі онлайн за графіком — 09 лютого.Причина очевидна: місто поки що не може подолати критичну ситуацію, що склалася в енергетиці, а ми від міста залежимо майже повністю, найголовніше — в опаленні. Навчальні корпуси № 2 і 3 переважно перебувають без електрики. Опалення у навчальному корпусі № 3 немає, оскільки немає електрики, щоб підживлювати насос підкачки теплоносія; теплоносій з цього корпусу злито й повернення до його нормального функціонування, найімовірніше, відбудеться лише після повернення погоди до плюсових значень. Опалення, вода, електрика у гуртожитках — це гойдалки, тому масово повертати туди студентів просто неможливо. У головному корпусі електроенергія є, але опалення — централізоване, як у всіх у місті Києві, тому залежить від температури теплоносія, який подає місто. Тут також гойдалки: сьогодні опалення є, вчора його не було. Чи буде завтра, ніхто не скаже. Тим більше, що війна не закінчилася, й атаки на цивільну інфраструктуру, на жаль, триватимуть. У таких умовах просто неможливо почати навчання в аудиторіях. І треба готуватися до думки, що на онлайні ми пробудемо до квітня. Але точно дату завершення навчання у форматі онлайн визначатиме ректорат з огляду на поточну ситуацію.Безумовно, я усвідомлюю усі застереження і проблеми, пов'язані з онлайном: у багатьох немає світла (у мене станом на цей момент його також немає уже більше тридцяти годин), у когось перебої з Інтернетом. Але альтернатива — перенесення навчання з лютого і березня на літо: навряд чи це комусь сподобається. Але якщо є бажання, Ви можете винести це питання на розгляд вченої ради через своїх представників.Особливо хочу, щоб ми завернули увагу: головний корпус Університету продовжує працювати у звичному режимі. Фактично у режимі хабу: зараз ми дообладнуємо великі простори точками доступу вай-фай (це буде читальний зал, зал засідань ректорату на четвертому поверсі, деякі інші аудиторії, список яких ми ще дамо ближче до початку навчання). Світло в головному корпусі є, принаймні поки що. Якщо його почнуть вимикати, ми вмикатимемо генератор у пункті незламності ЦКМ, де можна буде зарядити гаджети, а також знайдемо варіант заживлення точок доступу до Інтернету. Якщо Ви прийдете зі своїм гаджетом і з гарнітурою (щоб не заважати іншим), Ви зможете працювати і навчатися. Це стосується і викладачів, і студентів. Для викладачів додатково обладнано аудиторію з робочими місцями, обладнаними комп'ютерами. Доступ до спільних просторів у головному корпусі в робочі години безперешкодний і необмежений. Якщо буде більша потреба, вводитимемо додаткові аудиторії. Іншого варіанта я поки що не бачу. Якщо хтось із викладачів чи студентів може запропонувати кращий або оптимальніший варіант, ми з колегами з ректорату готові вивчити його. Звертайтеся напряму до мене: моя електронна пошта є в корпоративному каталозі, також мій контакт є в Тімзі, можете скористатися чатом Тімз. Єдине прохання: пишіть, якщо є конкретна реалістична пропозиція, а не суцільні емоції. Тримаймося, весна вже скоро!П.с.: До речі, ми почали вставляти великі вікна в холі, які було пошкоджено ворожою атакою рік тому.
Проєкт СтратегіїНа офіційному вебсайті Київського національного лінгвістичного університету оприлюднено проєкт Стратегії розвитку Університету на 2026 — 2030 роки. В основу Cтратегії покладено європейський стандарт менеджменту освітнього закладу İSO 21001. Це найновіший і власне єдиний європейський стандарт, який регламентує засадничі принципи організації системи управління закладом освіти (Management systems for educational organizations). Трансформування системи менеджменту в напрямах, рекомендованих стандартом, дозволить вивести Університет на новий рівень якості і наблизити до практик європейських освітніх інституцій. Саме такий вихід на європейські стандарти якості управління освітнім процесом і є нашим стратегічним курсом на наступні п'ять років.Стратегія — певною мірою специфічний і трохи складний для сприйняття документ. Важливо розуміти, що він має рамковий характер і не становить документ прямої дії. На його основі прописуватиметься щорічний план реалізації і цільові показники діяльності (KPİ) для кожної посадової особи Університету, починаючи від ректора. Наприкінці кожного навчального року вони контролюватимуться і коригуватимуться відповідно до оперативних цілей.Якщо Ви раптом знайдете натхнення, почитаєте проєкт і матимете запитання або пропозиції, адресуйте їх до керівника Офісу підтримки реформ нашого Університету проф. Олександра Хоменка: [email protected]. Важливо, щоб до процесу визначення стратегічних напрямів розвитку й оперативних цілей діяльності Університету було залучено всю нашу університетську спільноту.Я дякую робочій групі, яка протягом більш як року працювала над аналізом реалізації попередньої стратегії, проведенням SWOT-аналізу Університету загалом та кожного структурного підрозділу окремо і власне розробкою проєкту Стратегії: декану Ганні Кучерявій, яка очолювала робочу групу, професору Олександру Хоменку, деканам Марині Охріменко, Ярославі Гнезділовій, Катерині Єсипович, Марії Писанко, завідувачам кафедр Тетяні Тронь і Христині Мелько, відповідальному секретареві ПК КНЛУ Володимиру Белі, усім іншим колегам, які долучилися до процесу розробки Стратегії. Після громадського обговорення Стратегію буде направлено на погодження Наглядовій раді КНЛУ, схвалено на Конференції трудового колективу Університету й остаточно затверджено вченою радою КНЛУ. Після цього буде укладено річний оперативний план її реалізації. Реалізація Стратегії розпочнеться з 01 вересня 2026 року й триватиме за навчальними роками до 30 червня 2030 року.Усіх колег, студентів, батьків студентів, друзів Київського національного лінгвістичного університету, які сьогодні святкують Різдво Христове, я вітаю із цим світлим святом і бажаю спокійного Святвечора ❤️
Якими ж є результати наукової атестації Київського національного лінгвістичного університету у 2025 році? І обнадійливими, і водночас такими, що дають підґрунтя для роздумів. З обнадійливого є те, що за гуманітарно-мистецьким напрямом ми увійшли до групи Б. З одного боку, ми заскочили буквально в останній вагон, отримавши результат на нижній межі — 50 балів. З іншого боку, можемо пригадати, що п'ять років тому атестацію за цим напрямом ми не пройшли й близько, отримавши лише 8 балів. Прогрес очевидний і чималий: ми можемо привітати один одного, можемо й подякувати один одному, адже цей очевидний прогрес за п'ять років — це результат роботи кожного викладача і студента, які долучилися до наукової роботи (брали участь у конференціях, публікувати статті і тези, готували монографії і підручники, брали участь у програмах наукового стажування, писали й захищали дисертації, отримували гранти на наукову діяльність тощо). Я щиро дякую за цей прогрес проректору з наукової роботи професору Аллі Корольовій, адже на ній тримається організація і координація усіх аспектів наукової роботи нашого Університету. Водночас є над чим замислитися: прогрес очевидний, але результат вочевидь недостатній. У гуманітарно-мистецькому напрямі місце Лінгвістичного університету однозначно має бути у групі А. Відповідно стратегічною метою для себе ми ставимо підвищення щонайменше до 75 балів під час наступної наукової атестації через п'ять років. Що засмучує? На жаль, результат атестації за суспільним напрямом, особливо якщо зважати на те, що ми маємо потужний напрям за спеціальністю Середня освіта і не менш потужний психологічний напрям. Але чогось нам забракло (власне чого — нині розбираємося і представимо план роботи щодо удосконалення наукової ділянки нашої роботи, затверджений у форматі наказу). Ми набрали лише 23 бали й потрапили до групи Г (це неприємна буква і неприємна група). Удвічі неприємніше те, що п'ять років тому саме за суспільним напрямом наукову атестацію ми, хоч і з мінімальним результатом, але пройшли. Є над чим подумати, є над чим попрацювати. І головне з усього цього: нам слід усвідомлювати вагу наукової роботи. Вагу наукової роботи для Університету загалом (це наш престиж, це наше фінансування) і для кожного викладача (адже саме результат наукової роботи з 2026/2027 навчального року безпосередньо вплине на обсяги навчального навантаження кожного викладача з огляду на диференціацію посад науково-педагогічних і педагогічних працівників, яка вже відбулася на законодавчому рівні). Ще раз дякую усім колегам, які працюють над розвитком наукових напрямів у Київському національному лінгвістичному університеті, і бажаю ще більших наукових здобутків!
Дорогі друзі! Завтра на нас чекає протипожежне тренування з цивільного захисту з учасниками освітнього процесу. О 09.45 Ви почуєте сигнал про пожежу. Після цього ми маємо одягнутися й централізовано спуститися вниз сходами (ліфт використовувати заборонено). Студенти і викладачі, які перебуватимуть в аудиторіях з нумерацією 01-06, спускаються звичайними сходами. Викладачі і студенти, які перебувають в аудиторіях з нумерацією 07-15, спускаються пожежними сходами, які будуть заздалегідь відкриті. Ті, хто спустився звичайними сходами, переходять і збираються під навісом біля входу. Ті, хто спуститься пожежними сходами, через відкриту браму теж проходять до центрального входу до корпусу № 3 під навіс. Там буде проведено короткий інструктаж щодо користування вогнегасником. Плануємо, що ми впораємося за перерву і повернемося до навчання. Хочу наголосити, що це дуже важливий процес, повʼязаний з нашою безпекою, тому прошу і викладачів, і студентів поставитися до цього тренування відповідально. Від того, як ми спрацюємо разом залежить дуже багато. Тому ще раз звертаюся з особистим проханням до кожного - дійте відповідно до інструкції, не поспішайте, допомагайте один одному. Нижче надаю правила дій для ознайомлення.