Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Мій шлях в IT (JavaScript Frontend)
Añadido 06 ene. 2025

Мій шлях в IT (JavaScript Frontend)

@frontend_blog1
Número de suscriptores: 236
Fotos: 30
Enlaces: 56
Descripción:
Блог про мій шлях до IT індустрії Якщо потрібна безкоштовна допомога чи порада: @maxim_lg_ua Мій профіль на LinkedIn linkedin.com/in/maksym-maslov
Fuente

Мій шлях в IT (JavaScript Frontend) | Маркетинг та продажі - це найважливіші речі у будь якому бізнесі або н...

Logotipo de la comunidad de telegram - Мій шлях в IT (JavaScript Frontend) Мій шлях в IT (JavaScript Frontend) @frontend_blog1
130 Vistas/Alcance 2026-04-22 07:05 Mensaje №93
Маркетинг та продажі - це найважливіші речі у будь якому бізнесі або напрямку роботи(Це більш розширена версія мого посту з Лінкедину)Чому програміст пише пост на цю тему?Все частіше натикаюся на дописи, з такими думками:Хорошому спеціалісту не треба себе продавати Я не товар, я - людина Компанія найняла гіршого працівника, хоча я набагато скілловіше та відповідальніше Все, що я напишу нижче так або інакше приходить до людей, які знаходяться у пошуку роботи рано чи пізно. Спочатку через невіру, потім через заперечення, але приходить. І я - не виняток.Давайте змоделюємо ситуацію. Ви - бізнес. Ви найняли найтоповіших спеціалістів на планеті та зробили дійсно крутий, сучасний та дуже важливий продукт.Якщо ви не можете його продати, то яка різниця на скільки якісний ваш продукт, на скільки кваліфікована команда? Ви будете безрезультатно запевнювати себе, що цей продукт всім потрібен чи ви почнете запевнювати в цьому потенційних покупців?Так працює будь який ринок, так працює капіталізм.І питання зовсім не в тому, щоб брехати в CV чи на інтервʼю, або доводити, що ти краще за інших. Питання в тому, щоб просто сформулювати зрозумілу самопрезентаціюЯ дійсно вірю, що люди, які поки ще не прийняли ці реалії є дійсно класними і відповідальними фахівцями. Їм залишається лише запевнити в цьому інших.Чи подобається це мені? - Ні! Звісно хочеться, щоб все було легше, щоб все було "як раніше", коли початківців в IT брали "з вулиці".Як ще один приклад "несприйняття" дійсності:Після мого останнього допису про нових світчерів в IT, мені написало дві людини, які доводили мені, що LinkedIn не працює, але і роботу вони не можуть довго знайти, бо неможливо навіть потрапити на співбесіду. І саме цікаве, що це буквально те, про що я писав в дописі.